PDA

View Full Version : Не знам какво да правя



Madara1233
06-08-2010, 17:41
Аз харесвам едно момиче. Не знам тя дали ме харесва и затова гледам да я впечатля колкото се може повече. Може да се включи, че пиша и любовна лирика. Да де обаче повдигна ли нещо по въпроса, получавам само смяна на темата (а ако реша да представя едно от стихотворенията, получавам едно "яко е" обикновено). Питам повечко по Skype, защото не виждам накъде ще тръгнат нещата на реално. Пък и си е работа за насаме, а се виждаме...кога се виждаме, рядко и то в школата по пиано(където няма естествено място да останеш насаме 15 мин. с някого).Тук мога да кажа и, че окото ми не мигва да гледам навсякъде ха я мерна, да я заговоря или нещо...абе да и привлека вниманието в положителен смисъл. Сега мисля направо да я питам иска ли, не иска ли, че спокоен не спя. Само тя ми е в главата.
Ха кажете ми какво да правя.Изчел съм сумалък статии и форуми ама случай като моя не намерих.

Едно голямо, предварително БЛАГОДАРЯ!

filmimilmi
06-08-2010, 17:54
Разбери дали я привличаш. Усмихвай й се повече, прави комплименти, кажи й като на шега, че би било готино да си научите домашното по пиано заедно... :) А поезията я остави, едва ли я тргова. Май й е безразлична щом всеки път ти казва само "яко е".

TheGirlNextDoor
06-08-2010, 18:29
много от рано си започнал с лириката..може да я стреснеш 8-)
иначе говори с нея и на живо..нищо,че има други хора(по скайп трудно ще и привлечеш вниманието)
прави и намеци,че не ти е безразлична : )))

purpledawn
06-08-2010, 19:07
покани я да излезете :)

BlueFace
06-09-2010, 05:05
Покани я на среща.Разговаряйте , опознайте се.Признай и ,че я харесваш или я питай какво тя изпитва към теб...Ако стане -стане ,ако не -има други ; )

Nakadah
06-09-2010, 05:15
Та и вие сте в 1 школа? Защо не я поканиш някъде след упражнения?

Paramour
06-09-2010, 09:10
много от рано си започнал с лириката..може да я стреснеш 8-)
иначе говори с нея и на живо..нищо,че има други хора(по скайп трудно ще и привлечеш вниманието)
прави и намеци,че не ти е безразлична : )))
+1! 8-)

Madara1233
06-10-2010, 11:24
Добре.Тея дни ще ходим на екскурзия.Наумил съм си да и купя нещо.Не нещо за милиони, но не и някакъв боклук от левчето.Нещо хубаво.Идеи някакви имате ли?

dimitar_ak
06-10-2010, 11:54
Не чакай ситуация да се срещнете и после да се вайкаш, че не е имало време. Нареди ти срещата и я покани.

ShtrudeL
06-10-2010, 12:00
Нека предположа какви са ти стиховете!

"Сърцето ме боли
защото до мен не си ти
потъвам в самота
разяжда ме отвътре болката"

уу какъв гениален текстописец съм ^^ Нали?

А момичето ти казва "яко е" от любезност. Всъщност и е досадно. Не й копвай стихчетата си.

Madara1233
06-11-2010, 04:07
А някакви идеи какво да подаря на срещата?

soul1199
06-11-2010, 18:52
Покани я на среща.Разговаряйте , опознайте се.Признай и ,че я харесваш или я питай какво тя изпитва към теб...Ако стане -стане ,ако не -има други ; ) точно и ясно