PDA

View Full Version : Алергия



pussucetka
06-08-2010, 19:11
Здравейте ! По принцип имам ужасната алергия към дръвчетата които цъфтят сега . . и по принцип носът си ми е редовно запушен, но за кратко време . . Но днес не знам какво ми стана и носът ми се запуши тотално ! Все едно някой ми е напъхал нещо в ноздрите и не мога да дишам :( . . Много ми е запушен, дори като преглъщам ушите ми заглъхват . . Не ми стига въздух вече . . Не се търпи :x . . Пробвах с капки за алергия и всички др видове капки, мама ме маза с нещо там не помня, пробвах с ракия и какво ли не, но няма резултат . . Тотално се е запушил и все едно никога няма да с отпуши . . И постоянно ми тече едно като вода от носа ! Какво може да е това ? :-k Много се притеснявам ! Моля, помогнете :cry:

Така заглавието е по-добре.
kalpazanka

pussucetka
06-08-2010, 19:34
Ползвамм едни капкии за носс, но пишеше, че не трябва да ги капеш повече от 7 дни, а аз ги ползвахх много повече, дали е от капките, на някойй случвало му се е ? Моляя помогнетее ми

ImmortalSportFreak
06-09-2010, 06:16
Отиди на доктор! Може да имаш алергична хрема или не дай си боже полипи.Но не се притеснявай... После пиши кво ти е било.

п.п.Ксилометозолин ли си ползвала ? Мен поне нищо друго не ми помага при запушен нос.

bloodyF
06-09-2010, 06:40
и аз имам алергия и бях същата преди 1-2 седмици ,хем ми е запушен носа,хем тече ;д обаче ползвах някакви капки и ми мина ..не съм ходила на лекар..

pussucetka
06-09-2010, 06:48
Отиди на доктор! Може да имаш алергична хрема или не дай си боже полипи.Но не се притеснявай... После пиши кво ти е било.

п.п.Ксилометозолин ли си ползвала ? Мен поне нищо друго не ми помага при запушен нос.

Сега ще ходя на доктор . . И после ще напиша . . Ами капките за алергия са алергодил, а пък др са олинт . . :(

pussucetka
06-09-2010, 11:20
Ходихх наа лекар . . Каза, че е от алергията и ми предписа едно спрейче и едни хапчета . . И другата седмица съм пак на лекар за да ме види . . :) Дано да мине най скоро . . Благодаря на тези които се опитаха по някакъв начин да ми помогнат :-)

DaRkOt
06-09-2010, 17:17
пич вместо олинт вземаи ксилометазолин аз редовно ги ползвам за запушен нос и помагат повече от олинта пък и саоколо 1 лев а олита 3 лева

ImmortalSportFreak
06-09-2010, 17:53
пич вместо олинт вземаи ксилометазолин аз редовно ги ползвам за запушен нос и помагат повече от олинта пък и саоколо 1 лев а олита 3 лева
Хубаво помагат тия които предлагаш ама не трябва да се използват повече от 7 дена.
Авторката - Пий си това което са ти предписали;ако мноого ти се запуши носът и изобщо не можеш да дишаш спокойно можеш да си сложиш Ксилометозолин - веднага ще ти се отпуши.. 8-)

kalpazanka
06-10-2010, 04:51
До компетентните- каква е разликата между Олинт и Ксилометазолин? С какъв акъл ги предписвате отново, при положение, че авторката ги е капала дори повече от 7 дни?!
Ако пак видя подобни глупости, обещавам банани!

Заключвам темата.