PDA

View Full Version : Здравейте



fustucheto
06-08-2010, 20:12
Здравейте .. имам според мен, един голям проблем .. харесвам едно момче от близо 1 година .. бяхме заедно около 8 месеца .. но заради проблеми скъсахме .. един от най - големите проблеми е че аз съм в друга държава а той е в България, обичам го много, много .. той казва че също ме обича, но незнам ! След като скъсахме той продължаваше да ми казва че ме обича, харесва и т.н .. че иска лятото като се върна в България да сме заедно .. но изведнъш той тръгна с едно момиче от там .. аз още като ходехме го ревнувах от това момиче и му казвах.. но той ми викаше че са само приятели и аз вярвах .. но като разбрах че са тръгнали неможех да повярвам! Говорих с него и, той ми казва че не чувства нищо към нея и даже ще къса с нея но незнам дали да вярвам.. Истината е че той има много груб характер, веднага се ядосва, и за най - малкото се кара .. много често сме се карали и ми е казвал много тежки думи .. но след това се извинява и ми казва че го е казал заради ядът не за друго.. че не ги мисли и така .. но мен ме наранява. Искам да съм с него.. но истина ли е всичко? помогнете ми.. моля ви! :(

Paramour
06-08-2010, 20:26
Ами вие сте ходили 8 месеца, би трябвало ти да го познаваш по-добре от който и да е в този форум. Тук няма как да получиш отговор на въпроса "Истина ли е всичко?"
Това че лесно се пали и ти наговаря разни работи, на всеки се случва. Че е тръгнал с друго момиче... е щом казва, че нищо не изпитва към нея защо изобщо е тръгнал с нея? Според мен трябва да си поговорите, Задай му всичките тези въпроси: Дали наистина те обича, дали иска да е с теб, дали действително не изпитва нищо към другото момиче и т.н. Успех! :-)

tnp123
06-09-2010, 07:17
И какво, искаш да седи 9 месеца "свободен" заради теб ли? Съжалявам, но трябва да си примириш че дори и наистина да те обича, той не може да жертва 3/4 от живота си за теб. :( :(

(Ако все пак си съгасна да бъдеш "втора цигулка" само зараади него, и ако той наистина те обича, може и да се получи нещо...)

pilence345
06-10-2010, 13:07
В този форум едва ли можем да ти дадем отговор на въпроса ти...аз мога да ти кажа да седнете и да поговорите...може би ако му каажеш какво мислиш и какво те притеснява :? :? :? :?
Незнам дали ще помогне....
Това, че е тръгнал с друга не значи, че я обича...момчетата никой не може да ги разбере...
Другия вариянт е да я харесва, но да не го осъзнава(ОфФф Момчетаааа... 8) 8) 8) 8) )
Според мен поговорете... може да не е лично(най-добре да е )...по скайп или нещо такова. но ако видиш неговата реакция може да разбереш нещо.... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
УСПЕХ!!

Evidence
06-10-2010, 13:33
Виж сега .. нали знаеш, че по скайпа гадже не можеш да си хванеш ? Плюс това ти от къде си сигурна, че не те лъже ?? :? Я се стегни .. и си чакай принца на живо .. изглежда ми все едно си се влюбила в личните му данни :smt104

fustucheto
06-10-2010, 15:11
Виж сега .. нали знаеш, че по скайпа гадже не можеш да си хванеш ? Плюс това ти от къде си сигурна, че не те лъже ?? :? Я се стегни .. и си чакай принца на живо .. изглежда ми все едно си се влюбила в личните му данни :smt104

оф знам че е тъпо по сайп.. но какво да направя така стана! .. но мерси все пак : ))

nIkEnCeTy_bE
06-10-2010, 16:08
8 месеца не са малко време, но явно не ти е било достатъчно, за да го опознаеш. Връзка от разстояние не може да е истинска. И да говорите, и да не говорите, не може да знаеш какво прави той. Остави го, не си заслужава.