PDA

View Full Version : На мен ли ми има нещо или жените не са в ред



ivakavlad
06-08-2010, 20:22
Това не ми е ясно да не би хората и по специално жените (момичетата) на 19 съм винаги съм се опитвал да се държа възможно най-добре с момичетата мил съм опитвам се да им угодя на всичко колкото и откачено да е не съм от най-умните средно интелигентен някой казват че съм странна птица но най-вече като се разлигавя повече не съм от най грозните нито пък съм от най красивите симпатичен съм разбирасе нямам пари всички момичета на които съм им казвал че ги харесвам или са ми казвали че ме харесват само като приятел дрън дрън глупости или че съм им бил като брат и подобни простотии ест съм имал и по брутални една като и казах че я харесвам ми отвъртя такъв шамар че 4 дни незнаех на кой свят съм а друга пък побягна към тях и незнам на мен ли ми има нещо или на момичетата казват че тарсят момче което да ги разбира изслушва и да е мил а като го намерят му разправят някакви простотии за приятелство и тн.(не че се самоизтъквам)ако някой успее да ми каже какво да направя ще съм му благодарен пробвал съм какво ли не гардероба си го сменявах 10-15 пъти най малко като поведение бях себеси пробвал съм и с други начини на държание но нъцки все едно и също и после момичетата разправят че знаели какво искат

П.П.На 19 съм и да подчертая че нямам нищо против женският пол

П.П.2 ЗА граматическите грешки и за несъществуването на препинателни знаци и за това че съм неграмотен моля без коментари в тази насока и също така моля тези които всеки път когато пиша колкото и рядко да е се заяждат или да не се заяждат или да не пишат по темата ATF знам че имаш органическа непоносимост към мен но моляте този път без караници

TheBeliever
06-08-2010, 20:33
Казваш, че момичетата били виновни? Е как тогава при едни момчета се получава, а при теб не? Явно на теб ти куца подхода.

ScarletBite
06-08-2010, 20:46
Гледайки мрънкащия ти начин на писане, наситен с елементарна агресия, злоба, комплексарщина и какво ли още не... а пък като спомена "разбира се, нямам пари"...

ivakavlad
06-08-2010, 20:50
Гледайки мрънкащия ти начин на писане, наситен с елементарна агресия, злоба, комплексарщина и какво ли още не... а пък като спомена "разбира се, нямам пари"...
Това не е злоба а констатиране на очевидното защото дай да си говорим честно ако имах пари нямаше да седя тук и да пиша следователно това не е агресия за мрънкащият начин на писане да така е а относно комплексарщината както се изрази да имам комплекс за малкоценност признавам си но също така смятам че този комплек е основателен

xoxi
06-08-2010, 20:54
Ами поведението ти е като на приятел. Момичетата не искат САМО да бъдат разбирани и да им се ходи по г*за.

umri
06-08-2010, 20:55
Тъй като проблемите на повечето момчета са сходни ще ти дам няколко линка, за да не се повтарям, като папагал. Ситуациите не са същите, но принципът е.

Виж ми мненията: мнение1 (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=342285&postdays=0&postorder=asc&start=0)

мнение2 (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=7424649&highlight=#7424649)

мнение3 (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=7393538&highlight=#7393538)

Има още много и много по-изчерпателни, но са по-назад и не ми се търсят в момента.

Това, което момичетата/жените казват, че искат, мислят си че искат и наистина желаят в почти всички случаи са 3 различни неща, така че не ги слушай много много какви глупости ти дрънкат.

ScarletBite
06-08-2010, 21:01
Гледайки мрънкащия ти начин на писане, наситен с елементарна агресия, злоба, комплексарщина и какво ли още не... а пък като спомена "разбира се, нямам пари"...
Това не е злоба а констатиране на очевидното защото дай да си говорим честно ако имах пари нямаше да седя тук и да пиша следователно това не е агресия за мрънкащият начин на писане да така е а относно комплексарщината както се изрази да имам комплекс за малкоценност признавам си но също така смятам че този комплек е основателен
Не, не, не... да не си зодия Дева? :lol:

ivakavlad
06-08-2010, 21:06
Гледайки мрънкащия ти начин на писане, наситен с елементарна агресия, злоба, комплексарщина и какво ли още не... а пък като спомена "разбира се, нямам пари"...
Това не е злоба а констатиране на очевидното защото дай да си говорим честно ако имах пари нямаше да седя тук и да пиша следователно това не е агресия за мрънкащият начин на писане да така е а относно комплексарщината както се изрази да имам комплекс за малкоценност признавам си но също така смятам че този комплек е основателен
Не, не, не... да не си зодия Дева? :lol:
Не между водолей и риби съм на 19.02

Lancelot
06-08-2010, 21:08
Eм то и аз винаги съм някъв мил и внимателен, не съм въшлив с пари, често ми казват, че съм странна птица...Но проблем с момичетата нямам. Те, че не са в ред не са... ама и на нас доста ни куца. Или не си срещнал подходящата или ти има нещо.

btw, стила ти на писане наранява очите и нервната система. Поне една точка слагай бе деба..

ScarletBite
06-08-2010, 21:09
Гледайки мрънкащия ти начин на писане, наситен с елементарна агресия, злоба, комплексарщина и какво ли още не... а пък като спомена "разбира се, нямам пари"...
Това не е злоба а констатиране на очевидното защото дай да си говорим честно ако имах пари нямаше да седя тук и да пиша следователно това не е агресия за мрънкащият начин на писане да така е а относно комплексарщината както се изрази да имам комплекс за малкоценност признавам си но също така смятам че този комплек е основателен
Не, не, не... да не си зодия Дева? :lol:
Не между водолей и риби съм на 19.02
Е, явно не всички хленчоци са Деви... :)

valdesbg
06-08-2010, 21:12
Гусин генерал, разрешете да доложа!

Ваша милост е прекалено страхлива от хипотетичния отказ на даденото момиче че се старае всячески да го избегне. Което от своя страна те показва в една меко казано отвратителна светлина в любовен аспект :)

Щото момче кученце.. никоя не иска да има. Или поне не за дълго.

А в момента си по мек и разтеглив от желе.

Та така драги ми генерале. Малко твърдост ще е добре, и тоя страх от отказа да го пратиш на почивка с еднопосочен билет.

mArMaLaDkA
06-08-2010, 21:12
Добре, обясни ми как може да си на 20(близо) и да си такова мекотело? Казали ти така, прочел си някъде иначе и хоп! - правиш го. 20 пъти си се променял(силно казано) и за чий?
Докато продължаваш да ходиш по свирката на някой си и някоя си, нЕма и да те огрее и откъм гаджета, и откъм приятели.
Щом досега не си научил да отстояваш себе си и мнението си, мислиш ли, че изобщо ще успееш занапред? 'Щото основите на характера се градят в една малко по-ранна възраст.

umri, точно днес гледах в един сериал за една двойка, която си имаше момченце, някъде на около 5-6. Майката го учеше да е галантно с жените, да им угажда и т.н. Детенцето излезе на среща и дамата му му се качи на главата, бащата видя това и му приказва същите тия неща като теб. 8-)

ivakavlad
06-08-2010, 21:28
Добре, обясни ми как може да си на 20(близо) и да си такова мекотело? Казали ти така, прочел си някъде иначе и хоп! - правиш го. 20 пъти си се променял(силно казано) и за чий?
Докато продължаваш да ходиш по свирката на някой си и някоя си, нЕма и да те огрее и откъм гаджета, и откъм приятели.
Щом досега не си научил да отстояваш себе си и мнението си, мислиш ли, че изобщо ще успееш занапред? 'Щото основите на характера се градят в една малко по-ранна възраст.

umri, точно днес гледах в един сериал за една двойка, която си имаше момченце, някъде на около 5-6. Майката го учеше да е галантно с жените, да им угажда и т.н. Детенцето излезе на среща и дамата му му се качи на главата, бащата видя това и му приказва същите тия неща като теб. 8-)
Чак да съм близо до 20 малко пресилено но това е друга тема никой не ми не казал а да съм прочел не съм всичко съм го правел по собственно усмотрение а 20 пъти съм си променял само стила на обличане доста често отстоявам мнението си но просто не обичам да се карам с хората освен ако не е крайно наложително затова понягога оставям да си мислят че са прави просто за да не избухна и да не се скарам с някой

ivakavlad
06-08-2010, 21:49
Цц , май човек не може да пусне тема във форума без да бъде разкъсан лол.Пич , курвалъци под път и над път ( дори някои от тях са постнали в темата ти лол ) .Късмет да намериш прилично момиче =/.
А свикнал съм затова попринцип поствам теми тук 1-2 пъти годишно това в момента е нищо ако това е разкъсване значи предните пъти е било направо убийство а предишните ми теми бяха доста по добре формолирани и красноречиви

filmimilmi
06-08-2010, 22:20
Положението ти няма да се оправи докато смяташ самотата си за "недъг", който трябва да прикриваш на всяка цена. Вероятно си мислиш, че ако покажеш липса на опит, това би отблъснало жените и затова вместо да зачекваш правилните теми - т.е. да се опиташ да пофлиртуваш, ти предпочиташ да разтягаш локуми по съвсем неподходящи теми, на които поне може да говориш уверено с часове. Но това омръзва на жените, те не харесват слаби мъже, които не умеят да си поискат нещо по същество. Докато се усетиш и вече гориш защото си сложен в графата "приятели". Ако харесваш едно момиче, то трябва да е наясно с това от самото начало.
@valdesbg също ти даде подходящ съвет. :)

stupid0boy
06-08-2010, 23:14
Да не би да си хермафродит? :o :o

ivakavlad
06-08-2010, 23:18
Да не би да си хермафродит? :o :o
Еми гледам но не съм хермафродит все още 8-)

stupid0boy
06-08-2010, 23:26
Да не би да си хермафродит? :o :o
Еми гледам но не съм хермафродит все още 8-) Все още... :shock: :shock: :shock: :lol: ..... ми тогава... Бъди себе си... Дръж се приятелски с момичетата...

umri
06-09-2010, 21:27
Добре, обясни ми как може да си на 20(близо) и да си такова мекотело? Казали ти така, прочел си някъде иначе и хоп! - правиш го. 20 пъти си се променял(силно казано) и за чий?
Докато продължаваш да ходиш по свирката на някой си и някоя си, нЕма и да те огрее и откъм гаджета, и откъм приятели.
Щом досега не си научил да отстояваш себе си и мнението си, мислиш ли, че изобщо ще успееш занапред? 'Щото основите на характера се градят в една малко по-ранна възраст.

umri, точно днес гледах в един сериал за една двойка, която си имаше момченце, някъде на около 5-6. Майката го учеше да е галантно с жените, да им угажда и т.н. Детенцето излезе на среща и дамата му му се качи на главата, бащата видя това и му приказва същите тия неща като теб. 8-)
Така си е. Ние сме поколение отгледано от жени. Толкова много разводи, извънбрачни деца, меки бащи и в 99% от случаите децата остават при майките. Какви искаш да са момчетата... И моята майка винаги ми е набивала в главата, как съм трябвало да се държа с момичетата, колко нежен, внимателен, мил и грижовен трябва да бъда и още куп глупости. Добре, че е бил баща ми и здравият ми разум, за да мога на ранна възраст да различа правилно от грешно в това отношение.

valdesbg
06-09-2010, 21:31
Ако харесваш едно момиче, то трябва да е наясно с това от самото начало.

Ей това да се напише някъде със златни букви. И да стане мото на всеки уважаващ себе си мъж.

Второ място и утешителна награда не бива да търпиш.

Remy
06-10-2010, 07:07
"Жената трябва да бъде обичана, не разбирана" - Оскар Уайлд

(за 2-ри път употребявам тоя цитат, нядявам се да не го ползвам вече...)

AdY92
06-10-2010, 07:28
Виж сега приател,бившия ми беше да ти кажа адски внимателен с мене и ми е огаждал,но имаше твърдост,когато се налагаше си казваше думата,а ти явно си мислиш че като си добряк сяка ще идва при тебе ми не е така,моето момче има адски много приателки,точно затова че когато се налага можеше да разчиташ на него.

Дръж се по-по нормален начин,и не секи има пари че това да ти е причината,от себе си неможеш да озбягаш и пари да имаш,а да се правиш и на друг е смешно.

lmao
06-10-2010, 07:34
Гледайки мрънкащия ти начин на писане, наситен с елементарна агресия, злоба, комплексарщина и какво ли още не... а пък като спомена "разбира се, нямам пари"...
Това не е злоба а констатиране на очевидното защото дай да си говорим честно ако имах пари нямаше да седя тук и да пиша следователно това не е агресия за мрънкащият начин на писане да така е а относно комплексарщината както се изрази да имам комплекс за малкоценност признавам си но също така смятам че този комплек е основателен
Не, не, не... да не си зодия Дева? :lol:
Не между водолей и риби съм на 19.02
Е, явно не всички хленчоци са Деви... :)

1/12 от света са "хленчовци" а?

ivakavlad
06-10-2010, 09:01
"Жената трябва да бъде обичана, не разбирана" - Оскар Уайлд

(за 2-ри път употребявам тоя цитат, нядявам се да не го ползвам вече...)

Според някой любовта е разбирателство според други не (за мен не е) но е единственното което мога попринцип да предложа поради простата причина че от 8 години обичам едно момиче и тя го знае поне и го казах на шестата година и след това няма да познаете какво стана не съм я виждал от 2 години и полувина почти и кажете ми сега как да кажа на някое момче че я харесвам (за любов за момента все още не мога да говоря поради горната причина) и да не се получи така че после да прекратим всякакви взаимоотношения не по мое желание разбирасе

ivakavlad
06-10-2010, 09:07
Да не забравя казвате ми да съм по смел и да не се притеснявам кажете ми вие бихте ли били по смели ако след като кажете на някое момиче че я харесвате и тя побегне към тях и не ви обелва дума въобще и на всичкото отгоре е от вашият клас или пък да хване да ви набие един шамар да стане и да си тръгне дали бихте били по уверени от мен

jghgh
06-10-2010, 09:17
^Ае да, обаче в живота не може само да печелиш. Даже най-хубавите момчета са претърпявали провал, но са продължавали напред.
Майната им на такива лигли, тва не са коректни хора. (тия, дето бият шамари или хукват да бягат) Ти може да не си привлекателен като поведение, ама тва да се държат като лпетии са си чисти лигни ;) Момичешки тъпотии, на които НЕ СЛЕДВА ДА СЕ ВРЪЗВАШ и да ги вземаш кой знае колко насериозно. Пичката винаги ще те отреже по по нормален начин, а не да ти бяга или да те бие,така че прави си сметка за тия две джофрички.



И както ти казаха, по-добре да действаш и да се провалиш, отколкото да не действаш. Страхът е най-унищожителното нещо.
Твоят страх от провал е донякъде оправдан, НО той изяжда всичката ти радост в живота. Ти не можеш да направиш едно свободно действие, без да те е страх. Страх да седнеш нормално на стол, да си сложиш по някакъв начин ръцете, да направиш поза. Страх те е да вървиш сред хора, защото о-боже-как-изглеждам-дали-не-ходя-по-смотан-начин, страх да хвърлиш поглед на момиче, защото се филмираш, че изглеждаш тъпо и етц, страх те е от отказ, шамар, от ВСИЧКО.
Разбирам те, че си толкова наплашен. Предполагам си неуверен и с мъжете (т.е. приятелите, компанията), постоянно мислиш как изглеждаш и дали не те възприемат за смотаняк, дали ти личи неувереността, дали ще ти се подиграят чисто и просто защото си мишка и това е факт. Нормално е, и аз ти съчувствам, защото съм била в подобно положение. Самочувствието ти е смачкано, но никога не пречи да го пооправиш малко. Като заначало осъзнай че си мишка и не се противи. После започни да се съграждаш. Изгради новия си образ - на достоен, а не жалък човек.

ИЗЛЕЗ от порочния кръг. Страхът е лош съветник и никога няма да излезеш от задънената улица, ако продължаваш.

Слушай ме сега:
Всеки път, когато искаш да си пич, да влезеш свободно в помещение без да излъчваш нерви и електричество (понеже хората винаги забелязват езика на тялото и могат да преценят човек само от един поглед), се запитвай "Какво щях да направя, ако не ме беше страх?" Направи това, което ще отговориш.

Пример: Пред входа на дискотека си. Както винаги, ти си в пернаментното си състояние - чувстваш се неудачник, всичко твое го излъчва. Искаш да си хванеш момиче в дискотеката, но БАМ!, още една мислена бариера - теб те е страх от евентуалните последици. Веднага се сещаш, че може да те отреже, да ти се подиграе, само като те погледне да те е отписала и т.н. Запитай се "Какво щях да направя, ако не ме беше страх"? Отговорът би бил: "Ако не ме беше страх, щях да вляза като нормален човек в дискотеката, напълно надъхано!Щях да се устремя към бара и да заговоря някое момиче". Правиш това, което си отговорил.

Предизвиквай се! Бъди спонтанен, винаги си задавай въпроса със страха. Ще видиш, че резултатът ще е добър. Изпълнен с увереност (макар и моментна), готов за предизвикателство, ти ще излъчваш много по-различна физиономия от обичайната ти. В никакъв случай не се оправдавай. Бъди смел докрай. Дръж се както ти скимне, напълно първично. Да не стане да се прецакаш: "Хей, здрасти, как е.." и след 15 мин "Ааабе аз реших да те заговоряя, щото по принцип.." или някви оправдания. Ако трябва, по-добре да не ти млъква устата. Пускай бъзици без страх,даже може леко да се заяждаш, да провокираш. И помни - БЕЗ СТРАХ! Даже да те отрежат, поне ще си бил достоен,защото ще си опитал и ще си се държал като лъв. А ако се държиш винаги като куче с подвида опашка, ВИНАГИ ще си губещ, ВИНАГИ.
Запомни - по-добре 5 минути като лъв и с провал, отколкото 24 часа като подвито куче с опашка, което няма провал, защото не е опитало, но пък се е ядосвало на себе си,че е такъв смотльо.



Също, почни да четеш психология. Гледай мотивационни филми от рода на The Secret. Купи си приложна психология за високо самочувствие. Сериозно се интересувай от проблемите на форумците (например) и осъзнай, че жените СМЕ прости същества. Казваме, че обичаме да са мили с нас, но всъщност не обичаме.
Тук мога да напиша много за това, но umri би ти обяснил по-добре, той ги разбира нещата. Питай го. В никакъв случай не угаждай на жена. Мисли ВИНАГИ 1во за себе си. Ако направиш нещо за нея, дали ще се унижиш, докъде ще сложиш границата и т.н.

Спри да бъдеш неудачник, нали ти е писнало?!

ivakavlad
06-10-2010, 09:27
Ае да, обаче в живота не може само да печелиш. Даже най-хубавите момчета са претърпявали провал.
Майната им на такива лигли, тва не са коректни хора. Ти може да не си привлекателен като поведение, ама тва да бягат и да се държат като ударени са си чисти лигни ;) Момичешки тъпотии, на които НЕ СЛЕДВА ДА СЕ ВРЪЗВАШ.


И както ти казаха, по-добре да действаш и да се провалиш, отколкото да не действаш. Страхът е най-унищожителното нещо.
Твоят страх от провал е донякъде оправдан,НО той изяжда всичката тирадост в живота. Страх да седнеш нормално на стол, щото о-боже-как-изглеждам-дали-не-ходя-по-смотан-начин, страх да хвърлиш поглед, страх от отказ, шамар, страх да не изглеждаш смешно.
Разбирам те, че си толкова наплашен. Предполагам си неуверен и с мъжете, постоянно мислиш как изглеждаш и дали не изглеждаш по смотан начин, дали не ти личи и етц. Нормално е, защото самочувствието ти е смачкано.

НО кръгът е порочен, затова ИЗЛЕЗ от него.
Всеки път, когато искаш да си пич, да влезеш свободнов помещение без да излъчваш нерви и електричество (понеже напр. се страхуваш че изглеждаш като загубеняк чрез езика на тялото), се запитвай "Какво щях да направя, ако не ме беше страх?" Направи това, което ще отговориш.

Пример: Пред входа на дискотека си. Както винаги, ти си в пернаментното си състояние - чувстваш се неудачник и си, всичко твое го излъчва. Искаш да си хванеш момиче в дискотеката, но БАМ, още една мислена бариера - теб те е страх и веднага се сещаш, че може да те отреже, да ти се подиграе, само като те погледне да те е отписала и т.н. Запитай се "Какво щях да направя, ако не ме беше страх"? Отговорът би бил: "Ако не ме беше страх, щях да вляза като нормален човек, да се устремя към бара и да заговоря някое момиче". И правиш това, което си отговорил.
Предизвиквай се! Бъди спонтанен, винаги си задавай въпроса със страха.

Също, почни да четеш психология. Гледай мотивационни филми от рода на The Secret. Купи си приложна психология за високо самочувствие. Сериозно се интересувай от проблемите на форумците (примерно) и осъзнай, че жените СМЕ прости същества. Казваме, че обичаме да са мили с нас, но всъщност не обичаме.
Тук мога да напиша много за това, но umri би ти обяснил по-добре, той ги разбира нещата. Питай го.

Спри да бъдеш неудачник, нали ти е писнало?!
На дискотека не ходя нямам време най-вече работя предимно нощно време а за психологията чета приложна психология на поведението и всякакъв вид психологият на човешките възприятия, склонности включително и психоанализа наясно съм със всички аспекти на човешкото поведение но пак си глътвам граматиката като се опитам да заговоря момиче преди това съм решил какво да кажа но като тръгна акъла ми се изпразва напълно и говора ми изчезва тогава дори някой до мен да ме пита нещо поне 5 минути няма да мога да му отговоря иначе еи така ако някой фр ме запознае с някоя съм малко по спокоен

jghgh
06-10-2010, 09:32
О, аз тъкмо си едитнах поста.



И бтв, СТИГА СИ СЕ ОПРАВДАВАЛ. Не търси само оправдания, а решавай. Какво пак ми се обясняваш? Не се ли мотивираш поне малко!


Действай!



пп. Никога не мисли преди какво да кажеш, действай винаги на момента. Даже да изръсиш тъпотия е по-добре. Неестественото,престорено и запланувано поведение личи отдалеч и излъчва неувереност => неудачие и жените си мислят: "Малее, тоя къв е.."

w0sh
06-10-2010, 10:12
напиши едно стихотворение.

ScarletBite
06-10-2010, 10:27
1/12 от света са "хленчовци" а?
Всички, които познавам. И особено мъжете.

ivakavlad
06-10-2010, 11:55
напиши едно стихотворение.
аз така или иначе пиша но и да искам нестава така да кажа еи сега ще напиша нещо то си идва от вътре иначе се получават пълни безсмислици и глупости

umri
06-10-2010, 23:18
jghgh интересен начин на мислене за момиче. Леко съм впечатлен дори.

Авторчо, каквото и да ти кажа ще е малко, пък и явно не искаш да приемаш, а само да мрънкаш. Еми в такъв случай.. намери си някоя дебеланка и заживейте щастливо. Поне със заговарянето на по-тежки от теб не би трябвало да имаш проблем.

DeViLMaN
06-11-2010, 08:45
почти същия съм като теб :D само че мога да говоря глупости до безкрай ( впрочем доста се притеснявах като изляза с момиче (даже ако е за първи път или при запознанство наистина си се притеснявам май си ми и личи)). Ама те глупостите от вътре си ми идват :D понаучих се да уцелвам момента кога какво да кажа ... Верно и аз мрънкам че съм неудачник :D ама кфо да са прай, нямам самочувствието на нормалните хора макар да съм умен съобразителен и т.н. Знам какво искам от живота си, знам и как да го постигна ... жените са ми малко на втори план ... ако се влюбя или ми хареса дадено момиче ще се престраха ще и кажа ( нали след комплименти и т.н.) Малко самочувствие ти трябва ... можеш да го постигнеш с няколко успеха ... Рискувай повече , чесно казано когато са ме рязали в оня момент ми е било зле ама ся като се замисля ми е смешно :D бъди интересен , макар и притеснителен ако си всестранна личност ще породиш интереса в момичето/жената ... :)

BgHtH
06-11-2010, 10:18
ivakavlad,само като ти прочетох подписа и ми стана ясно че си най-малтретирания ,депресиран бозайник на тая планета(след газелата на томпсън ,може би)
Един съвет от мене - никой не обича слабите!

alonedark
06-11-2010, 11:00
Аз съм момиче и съм доста странна....не обичам романтиката ии лигавите поеми и нежните момчета , които не смеят да направят нещо спонтанно.Обичам момчетата , дето те карат да се чувстваш някакси желана или ии аз не знам...имам предвид , че наистина се държат като представители от мъжкия пол , а не като някой недоправен женски модел , дето се държи като момиче , а пък има нещо м/ у краката...Таа исках да кажа , че обичам спонтанните ии момчета---бухеми... :-) :-) :-)

DeViLMaN
06-11-2010, 13:57
Аз съм момиче и съм доста странна....не обичам романтиката ии лигавите поеми и нежните момчета , които не смеят да направят нещо спонтанно.Обичам момчетата , дето те карат да се чувстваш някакси желана или ии аз не знам...имам предвид , че наистина се държат като представители от мъжкия пол , а не като някой недоправен женски модел , дето се държи като момиче , а пък има нещо м/ у краката...Таа исках да кажа , че обичам спонтанните ии момчета---бухеми... :-) :-) :-)

и точно и ясно описа някаф нарцис дето са прай на мишка ама няма :D

Hellrider
06-11-2010, 19:23
Ами до известна степен съм като теб. Имам впредвид не мога да разбера момичето което харесвам. Не съм най-готиния в училището но не съм за изхвърляне и бих казал че съм доста умен. Винаги ми е било интересно да "изучавам" реакциите на хората и в един момент станах толкова добър че почти винаги знаех какво ще каже/направи другия. Тогава се запознах с нея. Първоначално бяхме приятели ходиме по паркове напред назад и т.н. и в един момент се усетих че съм здраво хлътнал по нея и реших да й го кажа. Хубаво де но не съм много опитен а и понякога ми избиват комплексите и два дни поред не мога да и кажа. Първия път я изпращах до метрото и смятах да й кажа но влакa дойде и тя се затича и не успях, а втория път не помня какво се случи.
Та след историята с влака бях страшно ядосан защото нещата не се развиха както исках. Реших че на следващия ден на всяка цена да говоря с нея. От сутринта Сърцето ми от сутринта биеше лудо но бях решил да й кажа след училище за да не е неловко цял ден.
Започна последния час който ми се видя като 200 минути, а през това време мислех само как ще прее...цакам нещата между нас, че ще съсипя приятелството ни че тя няма да ме иска и прочее такива неща.

И в този момент идва на помощ инатът. Казваш си "Абе майната му ще го направя сега и тва е!"

Друго което на мен ми помогна за увереност е хеви метъла. Пуснах си най-надъхващите парчета и бях готов да направя каквото и да е пък после ще му мисля.

Втория етап когато можеш да фейлнеш е след като извикаш името и тя дойде и пита "Какво има?"
Тогава спрях да мисля какво казвам а мислех за вчерашните арени в УоУ. И след това осъзнах че съм й признал и тя също иска да излезем на среща на следващия ден защото трябва да ходи на английски. И следващите няколко часа бях в някакво полу-спящо състояние и не разбирах какво се случва около мен.

Съжалявам за отплесването но мисля че човек може най-добре да си извади поука от една история само ако тя е искрена и подробна. Надявам се с това да помогна на автора да добие малко увереност следващия път когато се пробва с някое момиче :)
Успех :)

П.П. ЛоЛ текста излезе повече отколкото очаквах :D

alonedark
06-11-2010, 19:28
Споко...по принцип ние жените не сме в ред!!!

tuzaro
06-11-2010, 20:00
знам те аз тебе, неосъзнат гейтак

jivkoz
06-11-2010, 20:15
човек ти си женчо... you are pussy

eazye
06-11-2010, 20:21
деба и педала мръсен мазен наебан ;д;д

Bixel
06-11-2010, 21:46
Тва жената не е като човека.

umri
06-12-2010, 12:31
Тва жената не е като човека.
Не можеш да имаш вяра на същество, което кърви по една седмица и не умира...