PDA

View Full Version : Да продължа ли ??



YeahItsMe
06-08-2010, 21:33
Здравейте !! Преди няколко дена едно момиче ме намери във фейсбук и ми поиска приятелство, а с нея съм се виждал само 1 път, но това беше преди повече от половин година и не сме се запознавали дори .. 1 дума не сме си казвали. Почнахме да си пишем, но проблема е че тя не е започвала да пише нито веднъж .. писахме си около 3 дена подред в фейсбук и тя ме попита за скайпа ми .. дадох и го, но проблема е че винаги аз трябва да започна да и пиша .. смисъл чуствам се нахално. По-предната вечер като си писхме тя ми каза че ей сега идва и така и не ми писа пак .. беше на линия в фейсбук ... после извън линия .. после пак на линия и така 4-5 пъти и не ми писа .. И на следвашия ден също не ми писа, нито пък аз на нея.. Въпросът ми е дали да продължа да й пиша, защото се чуствам доста нахално ..

Nakadah
06-08-2010, 21:40
Е щом се чувстваш нахално спри бе..

umri
06-08-2010, 21:47
Параноята те хваща пич. Стига следи и престани да се филмираш толкова. Питай я дали иска да излезете, ако откаже - трий скайпа и си готов.

YeahItsMe
06-08-2010, 21:52
Параноята те хваща пич. Стига следи и престани да се филмираш толкова. Питай я дали иска да излезете, ако откаже - трий скайпа и си готов.
има нещо такова за параноята :D

filmimilmi
06-08-2010, 22:28
Може да те е аднала, за да качи бройката с познати, която си води във фейсбук. Не е задължително да си й харесал. А щом не те й търси в скайп, пресметни си шансовете до колко изобщо е възможно да си й интересен. Виж кои са общите ви приятели, това ще стане много лесно, нали фейсбуук ги показва. Сети се за някого, с когото си повече партия и го помоли да ви уреди някак да се видите наживо, но да стане така сякаш е случайно, за да не излезе някак нелепо изведнъж да изтърсиш в скайп "искаш ли да се видим" и от евентуален отказ да ти стане кофти. По-скоро ако се видите случайно в обща компания наживо, тогава ще разбереш дали проявява някакъв интерес към теб или ще е горе долу същото както й в скайп, което ще означава, че едва ли има смисъл по-нататък да се занимаваш...

stupid0boy
06-08-2010, 22:47
Пич, к'во да ти кажа, майна... Безнадеждни случеи... Попитай я дали иска да излезнете, ако не... изтривай я... Ама ти да не я харесваш?


btw: Какво общо има СКАЙП със ЛЮБОВ-та?

YeahItsMe
06-08-2010, 22:51
Може да те е аднала, за да качи бройката с познати, която си води във фейсбук. Не е задължително да си й харесал. А щом не те й търси в скайп, пресметни си шансовете до колко изобщо е възможно да си й интересен. Виж кои са общите ви приятели, това ще стане много лесно, нали фейсбуук ги показва. Сети се за някого, с когото си повече партия и го помоли да ви уреди някак да се видите наживо, но да стане така сякаш е случайно, за да не излезе някак нелепо изведнъж да изтърсиш в скайп "искаш ли да се видим" и от евентуален отказ да ти стане кофти. По-скоро ако се видите случайно в обща компания наживо, тогава ще разбереш дали проявява някакъв интерес към теб или ще е горе долу същото както й в скайп, което ще означава, че едва ли има смисъл по-нататък да се занимаваш...
Емии и аз така си мислех .. но това момиче наистина ми харесва .. според 1вите ми впечетления не е "кифла" или някоя разглезена пикла, а изглежда доста свястна :), а пък и защо ще ми иска че и скайпа ако е само заради бройката .. а пък аз скайпа и го имам от 2 дена така че може да пропише :D Компаниите ни са твърде различни .. смисъл знам тя с кой се води и не съм за тяхната компания :D струват ми се много сплотени и нестава да се намъкна при тях ей така .. аз мисля да изчакам да видя дали ще ми пише още 2-3 дена ..

YeahItsMe
06-08-2010, 22:52
Пич, к'во да ти кажа, майна... Безнадеждни случеи... Попитай я дали иска да излезнете, ако не... изтривай я... Ама ти да не я харесваш?


btw: Какво общо има СКАЙП със ЛЮБОВ-та?
1во тя ми е приятна така да се каже ..
2ро от къде я зе тая любов ???

Tempest
06-08-2010, 22:52
емм.. ако си досаден, да казва е... докато не каже, можеш да досждаш свободно хахахх

Force_bladeR
06-08-2010, 22:54
Пич, к'во да ти кажа, майна... Безнадеждни случеи... Попитай я дали иска да излезнете, ако не... изтривай я... Ама ти да не я харесваш?


btw: Какво общо има СКАЙП със ЛЮБОВ-та?

Виртуална любов.. :?

YeahItsMe
06-08-2010, 22:56
Пич, к'во да ти кажа, майна... Безнадеждни случеи... Попитай я дали иска да излезнете, ако не... изтривай я... Ама ти да не я харесваш?


btw: Какво общо има СКАЙП със ЛЮБОВ-та?

Виртуална любов.. :?
Чесно ви казвам - грам идея си нямам за какво говорите ...

stupid0boy
06-08-2010, 23:00
Да продължа ли ??


Създайте нова тема Напишете отговор TeenProblem.net Форуми -> Любов Темата ти не и е мястото тук...

YeahItsMe
06-08-2010, 23:03
А ще бъдеш ли така мил да ми кажеш в кой раздел трябваше да я сложа? В спорт и здраве ли ?

stupid0boy
06-08-2010, 23:07
Бих бил доста мил с теб.. говориш ми за приятелка от училище или от улицата.. Къде аджаба да я сложиш... Защо не пробва в Информационни Технологий?... или по - добре щеше да е във Фън, фън и пак фън.... Глупав ли си или се правиш на глупав? :shock: :shock: :shock: Училище и приятели... <<3