PDA

View Full Version : женски оргазъм



petroo
06-09-2010, 07:35
как най-лесно може да се постигне женски оргазъм и бях чел че жена под 20 години неможе да изпита оргазъм или нещо такова вярно ли е това и има ли значение възраста

fear4o
06-09-2010, 07:36
1 Къде я чете тая простотия??
2 Има такива теми!
3 Недей да вярваш на всичко, което видиш в интернет!!!

tnp123
06-09-2010, 08:06
Вземи си/намери й мъж. И ся кво? Тоновете грим по 13 годишните е бил безсмислен??

baatko
06-09-2010, 08:15
1 Къде я чете тая простотия??
2 Има такива теми!
3 Недей да вярваш на всичко, което видиш в интернет!!!

Малък червей мноооооого ме дразниш на всяка манджа! Колкото до мненията ти-ти си ДЕВСТВЕН сам го беше написал! Как може да изказваш мнения като не си виждал на жената ........... Лишей малък!

fear4o
06-09-2010, 08:24
1 Къде я чете тая простотия??
2 Има такива теми!
3 Недей да вярваш на всичко, което видиш в интернет!!!

Малък червей мноооооого ме дразниш на всяка манджа! Колкото до мненията ти-ти си ДЕВСТВЕН сам го беше написал! Как може да изказваш мнения като не си виждал на жената ........... Лишей малък!
Офф добре разбирача!
Какво искаш да ми кажеш, че момиче под 20 не може да изпита оргазъм??
И да мога да изказвам мнения, защото за много теми имам по-голямо образование от "най-вървежните" !!!!
Айде да не се разправяме, че ще стане мазало!

gandalfepi4
06-09-2010, 08:24
абе пич недей така, как ще да не може да достигне до оргазъм преди 20 години! най-малкото нали пишеш в това във форум където всяка пета тема е "закъснява ми бременна ли съм" а е за ТИЙНейджъри?

замисли се малко само и ще видиш отговора, не знам колко си малък но това е пълна глупост.

а иначе най-лесно е с клиторна стимулация (ако не знаеш какво е това го напиши в юпорн или редтюб за да разбереш къде е клитора, как се стимулира и тн., само с бележка че трябва да е доста по-нежно и бавно)

DeViLMaN
06-09-2010, 08:25
1 Къде я чете тая простотия??
2 Има такива теми!
3 Недей да вярваш на всичко, което видиш в интернет!!!

Малък червей мноооооого ме дразниш на всяка манджа! Колкото до мненията ти-ти си ДЕВСТВЕН сам го беше написал! Как може да изказваш мнения като не си виждал на жената ........... Лишей малък!

ти не си много интилигентен за да се палиш от глупостите на другите ...
"Убий глупака с мълчание" ! :)

fear4o
06-09-2010, 08:26
1 Къде я чете тая простотия??
2 Има такива теми!
3 Недей да вярваш на всичко, което видиш в интернет!!!

Малък червей мноооооого ме дразниш на всяка манджа! Колкото до мненията ти-ти си ДЕВСТВЕН сам го беше написал! Как може да изказваш мнения като не си виждал на жената ........... Лишей малък!

ти не си много интилигентен за да се палиш от глупостите на другите ...
"Убий глупака с мълчание" ! :)
Кой трябва да е глупака??

DeViLMaN
06-09-2010, 08:28
Идеята е да не не се пали толкова ....

мене ме нервят "пичове" дето се праят на голяма работа ама без покритие ... Да си мълчи там като не му изнася кфо тръгнал да храни ... :(

fear4o
06-09-2010, 08:32
^ Не ми е проблем храната! Да ме храни, като не може да ме затапи с други изказвания!
Дразня се, защото не знам вече в колко теми съм казвал, че преди да почна да пиша съм гледал да се информирам и винаги ще се намерят такива, които си мислят, че понеже са ебали 1-2-20 жени, имат знанията едва ли не на професор!

petroo
06-09-2010, 09:11
спрете да спамите в темата ми и ми помогнете ако можете ако не здраве да е

3oPuTy
06-09-2010, 09:38
Ти пък к'ва помощ искаш?!
Толкова не можеш да прочетеш малко инфо в Гуугъл ли?!
И естествено,че момиче под 20 години може да получи оргазъм.Друг е въпроса,че повечето 14-16 годишни пикли (че и някои по-големи) не различават оргазма от кефа,т.е. при малко по-голям кеф си мислят,че са получили оргазъм ... :?
А що се отнася до въпроса ти как най-лесно момиче може да достигне до оргазъм - няколко теми по надолу има точно такава тема!!!Освен това няма как някоя от нас да ти каже,защото всяко момиче е различно и харесва различни неща.Точно за това трябва да разбираш езика на тялото и сам да прецениш как най-лесно ще докараш някоя до оргазъм.

t0d1t0
06-09-2010, 09:48
Аз чух,че жената трябва да прави секс и да изпитва удоволствие от това :shock:

YouDontKnowMe
06-09-2010, 09:51
как най-лесно може да се постигне женски оргазъм и бях чел че жена под 20 години неможе да изпита оргазъм или нещо такова вярно ли е това и има ли значение възраста
1. Най-лесно? Зависи от жената.
2. Не е вярно, че не може. Това не зависи от възрастта. Зависи от нагласата и опита на двамата партньори. Аз започнах да изпитвам вагинален оргазъм след около година и шест месеца от първият ми път. Иначе клиторен си изпитвах. За анален не мога да коментирам.
3.И верно, я разгледай сайта малко. Има какво да научиш.

Zestful
06-09-2010, 11:54
Тука играят много фактори, но едва ли възраста е един от тях :oops:

Passi0n
06-09-2010, 12:55
Аз чух,че жената трябва да прави секс и да изпитва удоволствие от това :shock:
верно ли :shock:

stupid0boy
06-09-2010, 13:14
Не мисля да ти отговоря... Пиша ти само да изразя мнението си за теб... Ти си доста неблагодарен... Помагат ти а ти се мъчиш да ги тъпчиш... ми стои си необразован и си лашкай гейове ;)