PDA

View Full Version : Скайп-просто споделяне или нещо повече?



tnp123
06-09-2010, 08:37
Здравейте! 8ми клас съм. Харесвам една моя съученичка...(знам, скука).
В училище си говорим, "не сме си чужди", заедно се прибираме(е има тук таме и някой/я приятел/ка с нас)...
Но от няколко месеца започнахме да си пишем. И сега като се замисля, аз започнах, целенасочено. През ден ту я питах нещо за училище, или пък и пращах някоя забавна снимка, колкото да си полафим малко. И чудото стана-след време започна тя да ми пише първа, всеки ден, но съвсем нецеленасочено, здравей/здрасти/как си/какво правиш....и все си намираме някоя интересна тема. И продължаваме. Разбира се, в началото тълкувах тези дискусии съвсем недвусмислено, но после в мен се прокрадна съмнение.

Дали просто не ме използва за "отдушник", и дали изпитва нещо към мен? Може би просто иска да споделя проблемите си с някого, за да и олекне? ....но аз съм момче и не знам как едно момиче би погледнало на тази ситуация. Точно това искам да разбера. Моля ви, все трябва да има някоя от вас, която да е в попадала в такава ситуация(е добре де, от другата страна на ситуацията), изтълкувайте ми я! Много съм объркан. :-s


ПП: Не знам дали е за този раздел, ама май няма по-подходящ.

dimitar_ak
06-09-2010, 08:55
Каниш на среща и се опитваш да бъдеш по директен. Ще се разбере. Скайп е просто средство за конуникация и не е заместител на живия контакт.

valdesbg
06-09-2010, 09:05
Бла.. скайп :)

Хващай я за ръчичка и я заведи някъде за да разбереш.

Ако има симпатии - честито, ако няма - следващата (:

Paramour
06-09-2010, 09:51
Трудно е да се каже. Наистина може да те използва като отдушник и да има чисто приятелски чувства към теб. Но за по-сигурно направо я попитай дали изпитва нещо повече към теб. Но не по скайп! Както каза valdesbg:хвани я за ръчичка и отидете някъде да се разберете. Ако не иска да сте нищо повече от приятели... имаш избор: или си оставате приятели или я оставяш. :) :)

razores
06-09-2010, 10:38
Нямате ли общи познати? Питай ги дали те харесва

alonedark
06-09-2010, 10:42
Нямате ли общи познати? Питай ги дали те харесва

+ 1 --- тва е най - лесния начин да разбереш и може да правиш като във втори клас....казваш на някой да и каже ии така или пък с бележки...

Tempest
06-09-2010, 11:06
Здравейте! 8ми клас съм. Харесвам една моя съученичка...(знам, скука).
В училище си говорим, "не сме си чужди", заедно се прибираме(е има тук таме и някой/я приятел/ка с нас)...
Но от няколко месеца започнахме да си пишем. И сега като се замисля, аз започнах, целенасочено. През ден ту я питах нещо за училище, или пък и пращах някоя забавна снимка, колкото да си полафим малко. И чудото стана-след време започна тя да ми пише първа, всеки ден, но съвсем нецеленасочено, здравей/здрасти/как си/какво правиш....и все си намираме някоя интересна тема. И продължаваме. Разбира се, в началото тълкувах тези дискусии съвсем недвусмислено, но после в мен се прокрадна съмнение.

Дали просто не ме използва за "отдушник", и дали изпитва нещо към мен? Може би просто иска да споделя проблемите си с някого, за да и олекне? ....но аз съм момче и не знам как едно момиче би погледнало на тази ситуация. Точно това искам да разбера. Моля ви, все трябва да има някоя от вас, която да е в попадала в такава ситуация(е добре де, от другата страна на ситуацията), изтълкувайте ми я! Много съм объркан. :-s


ПП: Не знам дали е за този раздел, ама май няма по-подходящ.

най-вероятно те има за "просто приятел"... все пак излезте и разбираш... гледаш да не я стреснеш само с директност, щото после има да те отбягва... успех :)

между другото няма лошо да сте и само приятели - пак не е малко, стига да е добро приятелството :)

Zestful
06-09-2010, 11:47
Пускай някой базик, по така закачлив ако ме разбираш ;)

radeberger
06-09-2010, 12:15
Не е хубаво гаджето да ти е от класа . Аз веднъж направих тази грешка .



По темата : може да те приема само като приятел , най-добре се изяснете.

eatshitsfuckinbitchezhah
06-09-2010, 12:17
Може да иска да сте приятели..

wasch0
06-09-2010, 12:28
Според мен има някакви чувства.. за да започва първа тя, за да се интересува от теб : )) както казаха по-нагоре излезте на среща и ще разбереш :)

УСПЕХ !

b3b3t0y
06-09-2010, 12:31
Пускай някой базик, по така закачлив ако ме разбираш ;)
И от това какво ще ти отоговори тя се сещай! Ако и тя се закача-действай.. ако не хваща- не те харесва :)

stupid0boy
06-09-2010, 13:19
Ае станали 8-9 клас още по скайп ... излезни навън и се запознай лично с някоя... Ибасиии змиьътъъъ :Д

BladeOfMySoul
06-09-2010, 15:06
Ти пък от къде знаеш, че не е целенасочено? тва, че се държи небрежно не значи нищо, пък и по скайп по - трудно ще прецениш намеренията и към теб, то и за тва задаваш такива въпроси.
И това, че ти споделя значи, че ти има доверие, което е най-важното за една връзка, така че действай пък ако не стане и приятелство не е малко, както казаха по-горе.

anonymous708973
06-09-2010, 15:10
Малее, ако всеки приятел, с кого си пишех, питаше по форуми дали има нещо между нас... ВЪХ! Какво разбираш под интересни теми? С един съученик стоим и си обсъждаме всичко на сексуална тематика (което си е баш интересно), за което се сещаш, но сме чисто и само приятели.
Или я покани някъде, или продължавай да си замазваш очите със скайп. :wink:

mincheto
06-09-2010, 15:16
tnp , Мирише ми отдалече на СКаиП ЛЮБОВ, по добре зарежи тази работа ще страдаш. Слушай патилите като мен.А ако имаш нещо към нея направо ДЕЙСТВАЙ!

tnp123
06-10-2010, 07:22
За всички които казват че е скайп любов....ами...как се дефинира това?
Въпросът е че в училище или има край нея приятелки, при което аз оставам почти напълно изолиран, или пък около мен(или пак около нея?) има приятели...аааа, забравих и идиотите които ме дразнят. :smt021
Моментите в които оставаме сами заедно са кратки, говорим си ама....чрез скайп се опознаваме по добре...пък по нататъка ще видим :)

А това за приятелките... :razz: :razz: :razz: и без това има слухове че всеки харесва всеки, най много да си изложа. Пък и кой е казал че тя е споделила?

radeberger какво му е лошото? Не мога да се натискам с другите момичета ли? :shock:

vilityyy96
06-10-2010, 11:15
Еми... трудно е да се каже най - много да има някакво увлечение към теб, но може и само да те използва. Най - добре е face 2 face!

tnp123
06-17-2010, 11:02
Такаа, пак съм аз, онзи с "скайп любовта". Този път ще кажа 2 въпроса директно(към момичетата):
1.Има ли причина да си пишете постоянно с някого по скайпа? Тоест цялата вечер, да кажем с леки прекъсвания...на всякакви теми..безцелно....кп/кс....освен ако не го харесвате? Това искам да разбера.

2. Момичета, кого бихте сложили на първо място? Харесвания, или приятелките си? Понеже...чувствам се на моменти пренебрегнат. Ако аз съм поставен в такова условие, примерно с кого да се прибера, приятелите ми или момичето, аз бих избрал момичето естествено. Но знам, че вие момичетата сте много по близки...и т.н.....

diksi
06-17-2010, 11:19
Такаа, пак съм аз, онзи с "скайп любовта". Този път ще кажа 2 въпроса директно(към момичетата):
1.Има ли причина да си пишете постоянно с някого по скайпа? Тоест цялата вечер, да кажем с леки прекъсвания...на всякакви теми..безцелно....кп/кс....освен ако не го харесвате? Това искам да разбера.

2. Момичета, кого бихте сложили на първо място? Харесвания, или приятелките си? Понеже...чувствам се на моменти пренебрегнат. Ако аз съм поставен в такова условие, примерно с кого да се прибера, приятелите ми или момичето, аз бих избрал момичето естествено. Но знам, че вие момичетата сте много по близки...и т.н.....

1.Ами, ако не го харесвам може да ми е симпатичен, забавен, да съм на кеф и да ми се пише с някого, който не ме дразни.
2. Момчето бих избрала, пък и приятелките ще ме разберат :D

Така стоят нещата при чен , за др не знам.

БТВ : Ако не си поговорите няма как да разбереш дали те харесва, във всички случаи явно храни някакви симпатии към теб.

DaemonBoy
06-17-2010, 11:27
Братле скайпа не може да замести живия контакт. ;) Действай, а не се ослушвай. Ако толкова искаш да разбереш, live contact! А да не говорим колко мноого хора са коренно различни спрямо това което се представят(не говоря за теб, а по принцип)

Paramour
06-17-2010, 11:37
Такаа, пак съм аз, онзи с "скайп любовта". Този път ще кажа 2 въпроса директно(към момичетата):
1.Има ли причина да си пишете постоянно с някого по скайпа? Тоест цялата вечер, да кажем с леки прекъсвания...на всякакви теми..безцелно....кп/кс....освен ако не го харесвате? Това искам да разбера.

2. Момичета, кого бихте сложили на първо място? Харесвания, или приятелките си? Понеже...чувствам се на моменти пренебрегнат. Ако аз съм поставен в такова условие, примерно с кого да се прибера, приятелите ми или момичето, аз бих избрал момичето естествено. Но знам, че вие момичетата сте много по близки...и т.н.....

1.Ами, ако не го харесвам може да ми е симпатичен, забавен, да съм на кеф и да ми се пише с някого, който не ме дразни.
2. Момчето бих избрала, пък и приятелките ще ме разберат :D

Така стоят нещата при чен , за др не знам.

БТВ : Ако не си поговорите няма как да разбереш дали те харесва, във всички случаи явно храни някакви симпатии към теб.
^същото! :) :)