PDA

View Full Version : Какво да предприемам за напред



asd_asd
06-09-2010, 12:13
Здравейте, момчета и момичета
От около 2 седмици поддържам постоянна връзка с едно момиче но немога да е направя на нещо повече от приятелска :?
Значи сутрин се чуваме докато сме на училище след обяд ако не излизаме то ще е чат цял следобяд :) вечер излизаме, разхождаме се, говорим си споделяме проблеми/радости, ходим по басейни и кафета често но взаймотношенията ни опират само до приятели :o
Примерно вечер я изпращам но винаги има други приятели покрай нас и ми се струва, че се притеснява от тях и затова не се задържа за да получи целувка примерно :o
Имам чуството, че се чуди какво да прави защото аз постоянно и се обаждам и постоянно знаеме къде е другия и какво прави но не се дава да я целуна или гушна :oops: как да действам, че да ме забележи и ако е възможно да се стартира някаква връзка
п.п. ако има значение аз съм на 17 тя 15 и двамата сме свободни :) и ми харесва доста :oops:

w0sh
06-09-2010, 12:21
Виж се с нея без да има други хора?

супер-гига-ултра сложно решение.

TheBeliever
06-09-2010, 12:25
Тя работата е опечена, просто се вижте насаме и действай.

b3b3t0y
06-09-2010, 12:27
Тя работата е опечена, просто се вижте насаме и действай.
++

asd_asd
06-09-2010, 12:45
Тя работата е опечена, просто се вижте насаме и действай.
++
Казвате просто Действаи а знаете ли, че попринцип съм притеснителен леко, а пък тая не е от случайните момичата :oops: смисъл много е яка и незнам как да започна то да напрая една крачка ще е по лесно въпроса е как да пристъпя първоначално
w0sh виждаме се и се разхождаме... по пейки засядаме просто незнам ако действам дали ще си трягне или ще отвърне затова искам да е на изпращане но винаги ни засрещат приятели :x

TheBeliever
06-09-2010, 12:49
Е ние няма как да знаем. Най-добре е като сте си седнали на някоя пейка да се приближиш, да я прегърнеш и да й кажеш/покажеш, че искаш да сте повече от приятели. Ако чакаш "идеалния" момент може и да не дочакаш. Колкото повече време губиш толкова по-вероятно е момичето да започне да те възприема като "само приятел" и после измъкване няма.

asd_asd
06-09-2010, 13:07
Давай смело.Щом се харесвате..
От моя страна 100% но от нейна не е сигурна работата примерно мога да ви кажа, че вечер ме вика за излизане ;за басейни ми се обажда сутрин,
но когато и пратя примерно прегръдка в чат не ми отговаря и тя така :oops:

razores
06-09-2010, 14:06
Действай няма какво да чакаш

mincheto
06-09-2010, 15:07
Излезте сами най -добре. И тогава и предложи.

anonymous708973
06-09-2010, 15:13
Не й предлагай. Според мен първо я целуни и съди от реакцията й...
Как така винаги ви пресрещат приятели? Като излезете само двамата, разходите се и вече тръгнете да се прибирате, как така ви срещат приятели винаги?
А под "яка петнайсетгодишна" НЕ се разбира кифла, нали..? Или много котирана сред мъжкото съсловие? Какво точно значи "яка"? Според твоите представи или е от тия момичета, дето всички ги знаят (няма лошо) и всички момчета ги търсят?

Както някой преди мен каза "Работата е опечена, действай".

asd_asd
06-10-2010, 13:29
Не й предлагай. Според мен първо я целуни и съди от реакцията й...
Как така винаги ви пресрещат приятели? Като излезете само двамата, разходите се и вече тръгнете да се прибирате, как така ви срещат приятели винаги?
А под "яка петнайсетгодишна" НЕ се разбира кифла, нали..? Или много котирана сред мъжкото съсловие? Какво точно значи "яка"? Според твоите представи или е от тия момичета, дето всички ги знаят (няма лошо) и всички момчета ги търсят?

Както някой преди мен каза "Работата е опечена, действай".
Eм винаги пред входа на блока и има общи приятели и неможе да се осамотим на изпращане :oops:
Момичето не е 'кифла' просто ме притеснява, че е красива и предишната й връзка е била с един пич и незнам доколко ме харесва след като е била с футболистче (не че не съм и аз спортна натура де)
От по-срамежливките е....девствена е (ако има значение) и от около 2-3 месеца е без връзка :-)

Gr0zDan0v
06-10-2010, 14:16
Давай смело.Щом се харесвате..+++

Stan4o123
06-10-2010, 15:01
Абе не се филмирай бе!Какво,като е била с "футболистче",те да не са по-високо в стъпалата...а щом има винаги хора,пред блока,преди да я изпратиш я хвани за ръка и давай...кво му се чудиш толкова,щом и тя те търси и излизате постоянно,значи иска и тя нещо,само не бави още много,че ще вземе да се отегчи...

AdY92
06-10-2010, 15:34
Има значение от бившия,колкото си по добър от него толкова по добре,само да ти кажа че и футболисче не е привилегия вече,мина това,сяка жена си има критерии за момчето което ще и допадне,щом ти обраща внимание ако сте стигали и до смут в реакците и двамата значи има нещо,момичето ако го е било страх е щяло отдавна да си тръгне,не се тормози излишно приател.