PDA

View Full Version : Упражнения



sophy
06-09-2010, 12:52
Драги тийнове моооооля ви се ако някой знае как мога да стопя коремчето.... в нормално тегло съм не искам да свалям кила а само малко да стопя...моля дайте или диета или някое изпитано упражнение... :-)

December
06-09-2010, 12:59
за анкетата - През лятото -винаги.През учебната година - най-често се случва с съботите и неделите.Опитвам се последно време да се храня и в у-ще.Но просто ям бавно и работата не ми се получава :(

shakira96
06-09-2010, 13:06
За да стегнеш корема прави коремни преси.
Иначе аз закусквам всеки ден. :)

Molzinka
06-09-2010, 13:20
Закусвам всеки ден без изключение, а за коремчето не мога да ти помогна, тъй като и аз имам и се чудя как да го махна :?

shadows92
06-09-2010, 13:31
3-4 пъти месечно

hahavteen
06-09-2010, 13:46
Като ученичка почти никога не закусвах. Само от лакомия понакога си купувах някой сандвич 8-) . Иначе по принцип до обяд не огладнявам. Като съм на Дюкан или любимия ми е направил закуска хапвам но по-скоро защото знам че трябва а не от глад.
За корема прави коремни преси знам ли... :-o

malkataa
06-09-2010, 16:29
Искаш да ти препоръчаме упражнения и аз знам за корем 2 много ефективни,но проблема е,че са от списание и немога да ти ги опиша.Ако решиш,можеш да ти купиш новия брой на Cosmopolitan за месец юни и там на стр.93 ще видиш упражненията.Има още за крака и дупе.Ако те интересува още нещо пиши.

BlackkStar
06-09-2010, 17:39
Закусвам свеки ден ,с изключение на тези дни, в които спа до обяд и тогава направо обясвам.
А иначе аз съм по абсолютно същия начин-слаба съм, даже ми казват, че съм кльощава, а имам коремче. Правя сега едни управненияза стягане, спортувам и отмного време напъсно съм се отказала от боклуците(единствено сладкото не мога спра) и бих казала, че ефект има.

BlackkStar
06-09-2010, 17:40
Искаш да ти препоръчаме упражнения и аз знам за корем 2 много ефективни,но проблема е,че са от списание и немога да ти ги опиша.Ако решиш,можеш да ти купиш новия брой на Cosmopolitan за месец юни и там на стр.93 ще видиш упражненията.Има още за крака и дупе.Ако те интересува още нещо пиши.

Може ли да ги снимаш или да видиш дали примерно в сайта на списанието ги няма? И откъде знеш, че са ефетивни-правиш ли ги?

b3b3t0y
06-09-2010, 18:38
Ако глупостите които ям в даскало се считат за закуска- да абсолютно всеки ден закусвам :)

tainaTaa
06-09-2010, 18:41
Ако не съм на училище винаги си ям, ама ако съм рядко. Тука последните дни се опитвам да закусвам преди даскало, обаче като съм 1 смяна е много гадно.

А относно въпроса ти- прави кардио упражнения. Те са: бягане, плуване, скачане на въже, велоергометър и тн. Просто ограничи вредните храни, не преяждай, пий повечко вода и спортувай. :)

myHeartIsOnlyForYou
06-09-2010, 18:54
А относно въпроса ти- прави кардио упражнения. Те са: бягане, плуване, скачане на въже, велоергометър и тн. Просто ограничи вредните храни, не преяждай, пий повечко вода и спортувай. :)
+
Аз всеки ден закусвам,дори ако съм първа смяна преди училище хапвам :)

LifeFitness0
06-09-2010, 19:01
А относно въпроса ти- прави кардио упражнения. Те са: бягане, плуване, скачане на въже, велоергометър и тн. Просто ограничи вредните храни, не преяждай, пий повечко вода и спортувай. :)Много точно и кратко казано. :)