PDA

View Full Version : Предразполагане??????



misteriozniqt
06-09-2010, 14:12
Първо здравейте на всички . От доста време следя форума , но съм по- скоро чукча читател не писател Very Happy .. Та да ви споделя и моя "проблем" . Значи аз съм на 17 почти приятелката ми е на 16.Говорим си често на тема секс и тя ми сподели , че вече се чуства готова да го направим . Но тук идва и проблемът ни , попринцип тя е много срамежлива и когато доиде време да го направим ще се спече страшно много ( от година и нещо сме заедно познавам си момичето ).Та решил съм си аз , преди веднага да се гмурнем в дълбоките води на вагиналните удоволствия (хаха готино прозвуча Very Happy ) да и направа няколко пъти орална та когато момента настъпи да се чуства по-уверена и да не се притеснява толкова . Но както казах тя е много срамежлива и въпросът ми към вас е как да я предразположа , да я накарам да желае орална . Опитвал съм с опипвания отдолу , натискания и т.н. обаче тя се дърпа . Когато я попитам защо се дърпа тя ми казва - ми неудобно ми е ...
Та ако можете да ми кажете как да накарам моята срамежливка да се съгласи на орална златни ще сте ... Smile

alonedark
06-09-2010, 14:18
Абе...тоя пост не го ли прати преди няколко часа и доста хора ти отговориха съвсем обстойно!!!....Кво стана и аз не знамм :shock: :lol: :shock: :lol: :shock:

misteriozniqt
06-09-2010, 14:26
Пиши на кирилица.
Предупреждавам те най-отговорно да се вземеш в ръце, защото вече търпението ми се изчерпва. Скоро ще ми писне да трия постове на латиница. Опичай си акъла!
kalpazanka

alonedark
06-09-2010, 14:33
Еми...кво да ти кажа...започни пак да я опипваш , ама без да опорстваш --- лекичко и бавно , и с търпение...може да и сипеш нещо , за да и стане по - весело и по - спокойно...ии примерно ии говори мили неща гушкай я..ии то ще стане работата...просто имай търпение...аа ии да можеш да пробваш с оралната любов , защото така ще я възбудиш доста повече..ии ще я боли по - малко...

misteriozniqt
06-09-2010, 14:38
мерси за мнението ама вече намерих решения на проблема си - 1 приятел ше ми даде хапчета

Редактирано от kalpazanka

kalpazanka
06-09-2010, 14:40
Ще я тровиш с хапове, защото не си уверен в себе си? Браво! Похвално!

misteriozniqt
06-09-2010, 14:50
яко а 8)

SexyBitch
06-09-2010, 15:02
мерси за мнението ама вече намерих решения на проблема си - 1 приятел ше ми даде хапчета
Ти тъп ли си или много??? :shock: Не, честно, ако ти бях приятелката (която сигурно дори и не съществува) ще ти бия дузпата :-x


Редактирано от kalpazanka

VinDiesel
06-09-2010, 15:04
Нали се сещаш ,че примерно аз ,ако съм ти гаджето и ми сложиш хапчета ,да съм като дроб,после ще те правя аватар :lol: .
Другото което е ,защо не пробваш с тази обстановка или подобна? :)
http://img88.imageshack.us/img88/4937/38905763.th.jpg (http://img88.imageshack.us/i/38905763.jpg/)


Редактирано от kalpazanka

kalpazanka
06-09-2010, 15:07
Темата се отклони в грешна посока. Ключ.