PDA

View Full Version : Какъв е проблемът??



lidi97
06-09-2010, 14:32
Здравейте!Аз съм на 13 и имам един огромен проблем..Надявам се,че ще се намери някой,който да ми даде съвет...Наскоро четох една книга за момиче с което сме напълно еднакви.Е,да де,ама тя е оставена на мира от родителите си и може да извърши някаква промяна/щото иначе е тотална лузърка/...А аз не мога.. :x Ето ми проблемите 8-) :(
Харесвам едно момче от класа вече 4та година,но в началото се заяждах с него и той ме намрази.После каза,че ме харесва,но отново се скарахме жестоко и ... :smt087 Оттогава не ме харесва..А аз съм като размазано...Наистина,на ръба на самоубийството съм...Искам просто да ме харесва,дори не е нужно да тръгваме...Забравих да спомена,досега не съм имала гадже и не съм целувала момче.. :smt012
Момичето,за което четох няма бюст /каква щастлива случайност :smt022 / и си купува сутиен с подплънки..

w0sh
06-09-2010, 14:38
харесваш го от 9 годишна?

ти тогава дори не си знаела ролята на половата си система.

саднат съм.

CherryS
06-09-2010, 14:40
уош уош :(

MishaBabyy
06-09-2010, 14:54
лапешки историй...
На ръба на самоубийство?Абе ти чуваш ли се???За бога,на 13 си!Сядай си на задника и си живей детството,че после няма как да го върнеш...аа и набутай чорапи в сутиена с подплънките,да не кажат че си плоска :( трагедия

mincheto
06-09-2010, 14:57
НЕ ти е времето да мислиш сега за момчета.
Сега залягай над уроците. Сега си много малка , пък за тогава да не говорим...
Има време, ще имаш гаджета, ще ти кусат нервите, сега НЕ ти трябва, а трябва да УчИш! :!:

BunnyD
06-09-2010, 15:07
Охххх Пресвета Дево от Гуадалупе 8-) .... Не ми се мисли на къде върви света... :(

radeberger
06-09-2010, 15:08
На ръба на самоубииство ?!

Я вземи се осъзнай малко . На 13 си !!! По нататък колко още проблеми ще имаш ...

И голяма работа като си нямала гадже . Ще дойде и този момент . ;)

terezita97
06-09-2010, 18:17
Потресена съм.

b3b3t0y
06-09-2010, 18:29
Примири се! Такова е ..на такава възраст се случва често да ти е кофти.. има време за сичко а ся ти е време не за момчета ,ами за друго... Ако от 13 годишна почнеш да се знаимаваш с момчета на 20 не знам на кфо ше приличаш :)

myHeartIsOnlyForYou
06-09-2010, 18:30
Като цяло от поста ти не се разбира за какво искаш съвет....За родителите ти,които не те оставят на мира ( :lol: ),за момчето ли... :?
Най-много ме изкефи това за самоубийството :lol: .

givemereasontolive
06-09-2010, 18:32
лапешки историй...
На ръба на самоубийство?Абе ти чуваш ли се???За бога,на 13 си!Сядай си на задника и си живей детството,че после няма как да го върнеш...аа и набутай чорапи в сутиена с подплънките,да не кажат че си плоска :( трагедия

SmilezZz
06-09-2010, 18:33
На 13 си..Харесваш въпросното момче от 9 годишна ?
Да бе да ? На тези години едва ли знаеш какво е да обичаш !! Най-малкото да си готова за връзка..Потресена съм..Как може да си на 13 и да си на ръба на самоубийството - божее..Ама малка си все още..Нищо не си видяла от този живот.. :?
Няма да продължавам повече..Седни и наблягай на ученето и не мисли за момчета..

П.С - Хем обичаш момчето,хем не е нужно да ходите :shock: 8-)

Reaper93
06-09-2010, 18:34
Здравейте!Аз съм на 13 и имам един огромен проблем..Надявам се,че ще се намери някой,който да ми даде съвет...Наскоро четох една книга за момиче с което сме напълно еднакви.Е,да де,ама тя е оставена на мира от родителите си и може да извърши някаква промяна/щото иначе е тотална лузърка/...А аз не мога.. :x Ето ми проблемите 8-) :(
Харесвам едно момче от класа вече 4та година,но в началото се заяждах с него и той ме намрази.После каза,че ме харесва,но отново се скарахме жестоко и ... :smt087 Оттогава не ме харесва..А аз съм като размазано...Наистина,на ръба на самоубийството съм...Искам просто да ме харесва,дори не е нужно да тръгваме...Забравих да спомена,досега не съм имала гадже и не съм целувала момче.. :smt012
Момичето,за което четох няма бюст /каква щастлива случайност :smt022 / и си купува сутиен с подплънки..


Хахаха 0mg!

DqVoLsKoJeLaNiE
06-09-2010, 18:50
Ако още на 13 си на "ръба на самоубийство", значи на 15 ще си в нервна криза. Живей си живота и който не те харесва-the next one,please. Не се тормози с това сега, харесвали сте се, вече-не. Край-това е. Така ще е и трябва да свикваш оттук нататък, че в живота и по-точно с любовта не всичко е розово и стаОДно. :)

alonedark
06-09-2010, 18:56
Охх....и аз съм на 13 и съм момиче...ии мога да кажа честно , че любов в тая възраст е малко тръдно , защото тва си е просто привличане и увлечение , което минава след 1 месец!~!!

IKnowYou
06-09-2010, 20:52
Аз пък мога да ви кажа на всичките, че моята първа любов беше точно на 9 и беше много сладка. Не претендирам, че ми е голямата истинска любов, но си беше първата тръпка и то беше доста силна.
Към авторката - ако си сигурна, че не те харесва, няма смисъл да се занимаваш с него. Разсей се с нещо/някой.
П.П. - иии стига с тея самоубийства, тва е отвратително

lidi97
06-10-2010, 09:56
Благодаря...А на повечето ще ви кажа,че имам деве петици за 6 години..така че не ми казвайте да уча..вече го правя!! :-o :-x Радвам се,все пак,че двама-трима ме разбраха.. :smt054

wasch0
06-10-2010, 11:52
Искаш да те харесва без да сте заедно !?
Я пак си помисли.. :o