PDA

View Full Version : Истина или лъжа..



fustucheto
06-09-2010, 14:38
Здравейте! Незнам какво да направя, харесвам едно момче около 1 година, бяхме заедно 9 месеца но накрая скъсахме поради причината че аз съм в друга държава а той е в България. Обичам го и знам че той също ме обича (поне до някъде).. но за най - малкото се пали и ми се кара, казва ми много тежки думи и понякога ме унижава, но аз продължавам защото го обичам! След като скъсахме продължихме да си пишем и да си показваме чувствата, след време той си намери гадже от там, което казва че НЕ ОБИЧА ..аз му се разсърдих много защото реших че ме е излъгал и си е поиграл с мен, даже не му позволих да ми обясни. Спряхме да си пишем, всякакъв контакт .. но преди 1-2 седмици той започна да ми пише.. започнахме да говорим за преди.. колко хубаво е било всичко, и колко много му липсвам и той на мен, каза ми че е готов на всичко за да бъда лятото с него, и аз му казах че ще бъде с мен когато скъса с другата.. уж казва че ще го направи, но още не го е направил.. имам чувството че това което ми говори на мен, го казва същото и на нея.. какво мога да направя? истински ли са чувствата му или една лъжа..? :-s

gabinceto19
06-09-2010, 14:41
Прочети правилата на форума.
kalpazanka

mincheto
06-09-2010, 14:51
фъстъче здрасти.мойто мнение е,че трябва да го оставиш, пък и щом си позволява да те унижава...ясна ми е работата.

BunnyD
06-09-2010, 15:12
На скайп-любов ли ми мирише или се заблуждавам???

Момиче, ПЪРВО - разстоянието между вас е голямо...за кво въобще си хабиш нервите..Ще се жените ли кво?!Обещал ти е като се върне да е само твой ли!? Толкова сте млади ... защо си правите живота толкова сложен..Знам, знам - ама чувства ама сега хормони ама объркана си -СПРИ се навреме...един ден ще си спомняш тоя случай ...И се надявам да е само с надсмешка, а не да си блъскаш главата, че си си изгубила времето


Айде :-)