PDA

View Full Version : Имам проблем.. моля за помощ!!!



sweetgirl7
06-09-2010, 15:08
Здравейте!!!
Малко е обаркано.. дано да ме разберете :Д
С приятеля ми правихме секс (като бяхме звели предпазни мерки..) Следващия месец ми дойде и правия ден всичко беше нормално... но на втория ден ми се наложи да сложа тампон ( до този момент не бях ползвала) след това до края на деня всичко беше нормално. Обаче на 3 ден тай да се каже ми варви много малко.. Чувставам се малко зле, отпаднало ми е..
Има ли някаква вероятност да е цветна бременност? Или си вкарвам някакви филми?

gegata15
06-09-2010, 15:26
споко, въобразяваш си защото те е страх да няма нещо , а и щом не се е скъсал кондома няма страшно ... :-D

LipSy
06-09-2010, 16:27
Ако имаш температура и ти се гади или пък се чувстваш отпаднала по време на менструация и използваш тампони трябва да се консултираш с лекар. Има идна болест, която може да се появи по време на менструация и има точно тези признаци, които ти написах в по-горе. Мисля, че се казваше токсичен синдром и може да се получи при използването на тампони по време на менструация ( Може и при използването на превръзки да се получи. Зависи от хигиената.). Ако имаш обаче температура и ти се гади, чувстваш се неразположена...отиди на лекар. Няма да е зле. Ако пък всичко ти е наред недей да ходиш. То на човек може и да му е отпаднало от горещото време. Ти ще си прецениш.