PDA

View Full Version : Двойка



4o4ina
06-09-2010, 16:37
Здравейте,незнам как да кажа на наще,че имам 2-ка по История на Външното оценяване.Вече няма и как да я оправя защото е края на годината.Моля ви кажете ми какво да правя,наще много ми се карат за оценки незнам от каде излезе тая 2-ка като не ми е слаб предмет.

Какво да правя? :-# :-#

Colouring
06-09-2010, 16:40
Е,със сигурност е излязла от някъде.. 8-) И явно ти е слаб предмет(както и на мен,ама т'ва е друг въпрос ;д) .
По-добре кажи на родителите си веднага,защото ако изчакаш и им кажеш след време,или пък го разберат от учител-още по-зле.Събери смелост и им кажи..друг начин НЯМА!

SmilezZz
06-09-2010, 16:50
А какви са ти оценките по история втория срок..Или по-точно през цялата учебна година ?
Тази оценка си вписва като текуща и няма да ти повлияе кой знае колко върху годишния ти успех - ако си имал/а добри оценки,и именно за това те попитах

4o4ina
06-09-2010, 17:22
еми първия срок 5,6,а втория 5 :)

LoupGarrou
06-09-2010, 19:02
Очевидно оценките ти в училище са писани просто така ... Подкрепям "Colouring", кажи на родителите си : ). И занапред учи по-усилено дори в училище да имаш шестици ...

danibebi
06-09-2010, 19:39
Щом нямаш двойки през годината,значи със сигурност НЯМА да останеш на поправка,спокойно. :) Предполагам,че по-скоро ще ти се намали годишната оценка.

diksi
06-09-2010, 21:21
Как така такива високи оценки бе, а сега 2ка..

Нещо да не са ти объркали името..
БТВ- Ти знаеш ли дали си решил/а някои задачи от теста?

term0t0
06-09-2010, 21:38
Требва да си мега тъп да имаш по-малко от 16 точки на външните

Nakadah
06-10-2010, 05:34
По-добре им кажи, ще стане само по-лошо ако го криеш..

December
06-10-2010, 09:47
Какво да правя? :-# :-#Режи вените.

fUcKsMiLe
06-10-2010, 13:59
Кажи им .. :lol: какво друго може да направиш, да си седиш и да казваш "Не знам.Още не са излязли резултатите" ?? :oops:

uFko
06-10-2010, 14:08
Кажи им .. :lol: какво друго може да направиш, да си седиш и да казваш "Не знам.Още не са излязли резултатите" ?? :oops:

Не виждам какво смешно има в това? .... Кажи им сега, колкото повече отлагаш по зле става.. Сигурно си мислш, че като им кажеш по-късно, по-малко ще ти се карат.. Няма такъф сценарии.. Най-много да ти се карат повече.. :(

maksimal
06-10-2010, 14:48
Кажи им. По добре да научат от теб новината, отколкото от учителите... Повярвай, даскалите са гадно племе :lol:

diksi
06-11-2010, 18:19
Абее, по-скоро си трай!! Викай, че не са излезнали резултатите.. Ако те притиснат ив кажи, че май* имаш пет..

*Кажи ``май`` тихичко..

Вие пък умните, защо я съветвате да каже.. Тя к`во ще спечели??

haxh
06-11-2010, 18:22
аз на наще никога не им казвам никакви оценки ни 6 ни 3ка ако някой път изкарам.Пък и като отидат на родителска виждат ги, но не ми се карат, а ми казват да ги оправя и това е :)

WaterLilly
06-11-2010, 18:37
Абее, по-скоро си трай!! Викай, че не са излезнали резултатите.. Ако те притиснат ив кажи, че май* имаш пет..

*Кажи ``май`` тихичко..

Вие пък умните, защо я съветвате да каже.. Тя к`во ще спечели??
Какво ще спечели, като крие? Ще го видят рано или късно в бележника, може да им каже учител, все ще разберат. Ако е късно, после ще й се карат повече за това, че не е казала, отколкото за оценката.

diksi
06-11-2010, 19:04
Абее, по-скоро си трай!! Викай, че не са излезнали резултатите.. Ако те притиснат ив кажи, че май* имаш пет..

*Кажи ``май`` тихичко..

Вие пък умните, защо я съветвате да каже.. Тя к`во ще спечели??
Какво ще спечели, като крие? Ще го видят рано или късно в бележника, може да им каже учител, все ще разберат. Ако е късно, после ще й се карат повече за това, че не е казала, отколкото за оценката.
Не е вярно, няма да го видят в бележника.. Не ги нанасят.. Пък техните като не допускат няма и да питат каква точно е оцинката...
Все пак, не е като да имаш само 2ки и да кажеш че имаш 5..

По-добре техните не разбират за 2ката, а има само един начин това да стане! Никой да не им каже... Ако тя им сподели за хубавата оценка, губи шансовете техните да не научат..



ПС - WaterLilly, имаш готин подпис 8-)