PDA

View Full Version : Патриарх Евтимии - пловдив



didka951
06-09-2010, 19:07
Здравейте! Аз сам в 8- ми клас и ми предстой кандидатстване избрала съм за сега Патриарх Евтимии(бившата Лиляна Димитрова) но нз как е там!! Нз дали ще ме приемат(дипломата ми е с пълно 6) Моля някой който в момента учи там да разкаже малко за училището,обстановката,пов едението на учителите и учениците!!! Ще съм мн благодарна!!! :-) :-)

SemperFidelis
06-09-2010, 19:30
С пълно 6 би трябвало да те вземат, много се учи там. Даскалите знам, че не са лоши, само по химия има една ковти даскалка.

didka951
06-09-2010, 19:41
за ученето няма проблем!!! Друго искам да попитам ти казваш че даскалката по химия била гадна тогава с химия и биология или с история и география е по-добре да се запиша!!! Имам нужда от мненията ви за да направя правилен избор!!! :-) :-)

canopy_
06-09-2010, 19:49
E, на теб кое ти се учи повече?

Даскалката по химия изобщо не 'кофти', ъххх. Нарежда всички, но е добър преподавател!

Ако избереш история и се паднеш при любимата на всички историчка... Със сигурност ще ти се убие желанието да продължиш с това.

Ам, в профила с химия и биология ти влиза и профилиращ предмет физика, да си знаеш. :)

didka951
06-10-2010, 06:37
ами истината е че на мен вобще не ми се иска да продължа да уча толкова мн история и география и ако дай боже ме приемат сиг ще избера химията и биологията!!! Сега на 17 юни ще се явя на изпит по математика да се пробвам и в Търговската но нз какво ще направя!!! Решила съм да кандидатствам в Търговската,Патриарх Евтимии и Климент Охридски!!! Някакви предпочитания за по-добро училище ако имате,мн ще ми помогнете!!!

littlebaby
06-10-2010, 08:38
Защо не се пробваш и в езиковите гимназии?
Интересно ми е защо си се насочила към Лиляната?

Black_Fyed_Peas
06-12-2010, 09:51
наистина по-добре пробвай в някоя по-добра гиманизя щом дипломата ти е пълно 6.. няма смисъл да влизаш в една никва гимназия като можеш да влезнеш и в по-добри училища, аз уча в МГ-то ии до колкото знам ще има тази година изпити за след завършен 8-ми клас, ако искаш и ако ти върви математиката може да се пробваш ;]

fenche22
06-12-2010, 12:29
Имам един приятел дето учи там, сега е 9 клас.. добро е даскалото, но се учи доста. :wink:

Violenza
06-12-2010, 12:42
В сравнение с другите СОУ-та бива, но далеч не е кой знае колко добро училище. (след 7-8 клас)

princesss8
06-12-2010, 20:37
Защо не се пробваш и в езиковите гимназии?
Интересно ми е защо си се насочила към Лиляната?
оо в никакъв случай няма да успее за там .. много високи оценки, много борещи се за там :booooomb: няма начин :booooomb:

didka951
06-15-2010, 10:27
наистина по-добре пробвай в някоя по-добра гиманизя щом дипломата ти е пълно 6.. няма смисъл да влизаш в една никва гимназия като можеш да влезнеш и в по-добри училища, аз уча в МГ-то ии до колкото знам ще има тази година изпити за след завършен 8-ми клас, ако искаш и ако ти върви математиката може да се пробваш ;]



ООО определено ако издържа изпита ще се пробвам и при теб!!! Една моя приятелка учи в ФГ и казва че простоо ги побърквали от учене и според мен няма смисъл да се нахвърлям толкова много!!! Искам нещо което по някакъв начин ще ме качи на по-високо равнище но определено това неискам да е езика!!! Ако някой който учи в някво училище по-добро да ми препоръча и да разкаже за живота в него!!! Благодаря на всички!!! :)

johnterry4
07-20-2010, 18:48
А някой дето ся ще е 8ми клас няма ли ? с френски .. :-D

krokkrok
07-20-2010, 19:10
Имам един приятел дето учи там, сега е 9 клас.. добро е даскалото, но се учи доста. :wink:

Защо трябва да е "НО" се учи доста? Ти за разходката ли ходиш в твоето даскало... :-o

SummerDream
07-20-2010, 23:14
Една моя приятелка учи в ФГ и казва че простоо ги побърквали от учене и според мен няма смисъл да се нахвърлям толкова много!!!

Виж сега-зависи от много неща..но, да, има някои даскали, които си мислят, че техният предмет е най-важният и сами не могат да се усетят, че прекаляват понякога..Иначе аз тая година бях там 8-ми клас във Френската само че с английски ии ми беше супер айляшко през цялата година, по английски нямах кой знае колко да уча, по другите предмети също..достатъчно ми беше за час да си прегледам някои неща и толкова д; Колкото до Лиляната-една приятелка учи там, не е лошо училището, тя тая година ще 12-ти клас, паралелката й беше френски/БЕЛ/история/философия..до колкото знам има 2 паралелки с английски и 2 с немски също..

SummerRain
07-21-2010, 20:29
Пишеш "предстой", "неискам" и дипломата ти е пълно 6??? Боже...