PDA

View Full Version : От 2 години вече е така...?! Моля ви за съвети... плс!!!



pufsss2
06-09-2010, 21:07
Абе какво да направя?! И аз вече се чудя: Имам мензис вече от почти 2 години. Чела съм, че до 2 години трява да се нормализира, а пък моя все още не се е нормализирал. Аз съм все още на 14 де (само добавям). Мисля, че ако отида на лекар ще ми дадат хапчета да пия и по този начин да ми се нормализира. Майка ми обаче е против това да отида на лекар и да ми дадат хапчета. Е, както и да е. Та въпроса ми е, ако на някой от вас ви е по същия начин, искам да ми каже какво е направил. Чакам отговори :-) :-) :-)

Paramour
06-09-2010, 21:43
Ами... какво да прайш... ще изчакаш да се нормализира. Какво друго?
А и то пише, че ТРЯБВА, но всеки организъм е различен и по-различен начин се развива. Споко! Изчакай и той сам ще се оправи. Няма смисъл да ходиш да ти дават хапчета... има време още докато стигнеш до хапчетата ;д 8-) :) :-)

elizabethg
06-09-2010, 21:58
Здравей!Аз съм на 16 години и от 3 години имам цикъл...В началото ми беше редовен,а сега е нещо ужасно :shock: Идва ми,след седмица пак...Друг път през 10-20 дена,абе много ми е нередовен,но на мен не ми пука :grin:

fenkatakrisi952
06-10-2010, 03:50
Ще се нормализира! :) Няма за какво да се притесняваш,както споменаха по-нагоре,всеки организъм е различен и се развива различно.Майка ти е права-по-добре да не пиеш такива хапчета,защото са бъкани с хормони. :-)

Sunny95
06-10-2010, 12:12
Ще се нормализира! :) Няма за какво да се притесняваш,както споменаха по-нагоре,всеки организъм е различен и се развива различно.Майка ти е права-по-добре да не пиеш такива хапчета,защото са бъкани с хормони. :-)

+1 :)

Molzinka
06-10-2010, 12:39
Ще се нормализира! :) Няма за какво да се притесняваш,както споменаха по-нагоре,всеки организъм е различен и се развива различно.Майка ти е права-по-добре да не пиеш такива хапчета,защото са бъкани с хормони. :-)

+1 :)

+2. Няма място за притеснение :) Просто бъди търпелива, колкото и да е гадно.

LipSy
06-10-2010, 22:24
И при мен не е кой знае колко нормализиран. Спосо, ще се оправи всичко! Всяко нещо с времето си! :)

raduna
06-15-2010, 21:15
Не е казано, че като отидеш на лекар непременно ще ти изпише хапчета. Нищо не пречи да те прегледа някой, който разбира, а пък ти (и майка ти) после ще прецените дали да приемете съвета или не.

Дори да ти изпишат хапчета, никой не може да те задължи да ги вземаш, това е възможно най-глупавия довод да не отидеш на лекар!

jo0zy
06-16-2010, 08:32
Абе какво да направя?! И аз вече се чудя: Имам мензис вече от почти 2 години. Чела съм, че до 2 години трява да се нормализира, а пък моя все още не се е нормализирал. Аз съм все още на 14 де (само добавям). Мисля, че ако отида на лекар ще ми дадат хапчета да пия и по този начин да ми се нормализира. Майка ми обаче е против това да отида на лекар и да ми дадат хапчета. Е, както и да е. Та въпроса ми е, ако на някой от вас ви е по същия начин, искам да ми каже какво е направил. Чакам отговори :-) :-) :-)

и аз съм на 14 с октомври някъде правя 2 години и аз доскоро знаех, че са две години до нормалзирането, майка ми наскоро е чела, че са до 3 години

hahha
06-16-2010, 12:22
Не е казано, че като отидеш на лекар непременно ще ти изпише хапчета. Нищо не пречи да те прегледа някой, който разбира, а пък ти (и майка ти) после ще прецените дали да приемете съвета или не.

Дори да ти изпишат хапчета, никой не може да те задължи да ги вземаш, това е възможно най-глупавия довод да не отидеш на лекар!
абсолютно!

MrBeaN
06-25-2010, 11:50
Ще се нормализира! :) Няма за какво да се притесняваш,както споменаха по-нагоре,всеки организъм е различен и се развива различно.Майка ти е права-по-добре да не пиеш такива хапчета,защото са бъкани с хормони. :-)

+1 :)

+2. Няма място за притеснение :) Просто бъди търпелива, колкото и да е гадно.

+3

zaiche98
06-26-2010, 13:38
Ще се нормализира! :) Няма за какво да се притесняваш,както споменаха по-нагоре,всеки организъм е различен и се развива различно.Майка ти е права-по-добре да не пиеш такива хапчета,защото са бъкани с хормони. :-)

+1 :)

+2. Няма място за притеснение :) Просто бъди търпелива, колкото и да е гадно.

+3

+4

supernaturalgirl
07-09-2010, 12:15
При всеки организъм е различно. До първите няколко години трябва да се нормализира. Няма точно определен период. В началото всички са така. Няма причина да се притесняваш. Постепенно ще се нормализира. СПОКО :-) :-)