PDA

View Full Version : СПЕШНООООО



siska23
06-09-2010, 20:24
моля ви се помогнете ми спешно е ....
преди 1 час се боядисах русо, но стана оранжево .. обикновения ми цвят е светло кестеняво ...
искам да ми предложите някакви препоръки как да сваля тая боя в домашния условия .... трябва да я махна до 19 юни защото тогава имам бал
МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ :-)

LipSy
06-09-2010, 21:02
Едва ли ще можеш да я махнеш. По-скоро ще можеш да се пребоядисаш. Купи си боя за коса-кафяв цват и действай. Аз друг начин не знам.

gia_sena_mono
06-09-2010, 21:05
Идеята да се боядисаш отново с по-тъмен цвят не е лоша, но най-добре иди при фризьора си и попитай как да действаш. Така ще получиш компетентно мнение, без да правиш неуспешни опити да се докараш във вид, в който да се харесаш.
Каква боя използва?

Molzinka
06-10-2010, 07:04
Отиди на фризьор и друг път да ти е за урок!

siska23
06-10-2010, 07:26
ползвах на mm beauty M00, но после разбрах че е трябвало да си купя и нещо което първо изсветлява косъма и след това да се боядисам,а аз направо се боядисах . аз съм чувала, че боя може да се махне с кисело мляко,оцет,сода някакви такива... някои знае ли нещо по въпроса

Infinity
06-10-2010, 08:49
Боята не може да се махне вече.
И да , преди това е трябвало да използваш обезцветител , но така или иначе вече е късно. Отиди на фризьор , за да оправи положението, доколкото е възможно. Сама нищо добро няма да направиш за косата си.

Minerva
06-10-2010, 08:51
Ако косата ти е доста по-тъмна от цвета, който искаш , трябва да използваш блондор. Иначе става така - жълто-оранжев цвят, който не се маха лесно. Като гледам номера. който си използвала това може би им е най-силното изсветляващо, но русо не винаги се получава от първия път както трябва, особено ако ти сама се боядисваш. Цвета не можеш да го оправиш с мляко и такива неща - те могат да смъкнат малко боя ако косата ти е боядисана (направена по-тъмна) , а не изсветлена, както в твоя случай. Ефекта им въпреки това е много слаб и трябва много дълго време да се ползват.
Според мен най-доброто което можеш да направиш е да отидеш при добър фризьор и той ще ти помогне да се оправиш с цвета. Недей да се мацаш повече сама, защото не е много добре и за косата ти, а и ефекта може да не ти хареса.

JustAngel
06-21-2010, 10:53
Идеята да се боядисаш отново с по-тъмен цвят не е лоша, но най-добре иди при фризьора си и попитай как да действаш. Така ще получиш компетентно мнение, без да правиш неуспешни опити да се докараш във вид, в който да се харесаш.
Каква боя използва?


\:D/

Fr3eGiRl
06-21-2010, 11:18
Охх .. и майка ми така си съсипа косата и и стана оранжева.. :D Тя си купи по-тъмна боя и пак се боядиса и и стана горе долу нормалния и цвят , но ти ако искаш по-добре отиди на фризьор.. :)

hahavteen
06-21-2010, 12:35
19-ти мина и авторката най-вероятно е намерила решение след като не се е включвала повторно. Ако иска да отключа темата да ми пише лично и да си промени заглавието.