PDA

View Full Version : искам да споделя



Princessani
06-09-2010, 20:54
Здравейте искам да споделя :( Моя проблем е ,че се чувствам адки гадно и депресирана .Цяла вечер плача :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# .Преди 5 месеца се запознах с едно момче.Аз видях в него нещо различно,видях ,че е човек с които мога да имам бъдеще.Тези 5 месеца бяха най-хубавото ми нещо в живота ми.Той се държаше с мен перфектно .Бях убедена ,че му харесвам и че междо нас има нещо спецялно.Но до тук добре ,дойде края на учебната година и двамата завършихме 12 клас.Живеем в Габрово.Той ще учи в София,а аз не мога да уча там ,защото няма кой да ме издържа ,няма на кога да разчитам.Аз ще уча най-вероятно някъде наблизо. :( :( :( :( :( :( Миналия понеделник говорихме за това и според него може би до края на лятото трябва да се разделим просто така го каза без никаква причина.Попитах го защо,а той каза ,че студенския живот е нещо,което не иска да изпуска и че бил свързан и с жени .И че не искал никой да взема със себе си в София .Попитах го в мен ли е проблема ,а той каза ,че не е в мен проблема и че всичко е наред ,просто не искал аз да страдам. :( .Всичко беше перфектно до този ден .Но изведнъж той поиска да се разделим .След това се видяхме в петък излязохме ,държеше се сякаш нищо не е станало.Аз опитах да скъсам с него малко по-късно ,но той направи всичко възможно ,за да не се разделим.А от тогава нито ми е писал ,нито ми се е обадил . :( :( :( ,а мен ме боли адски много от това,че може повече да него видя .Когато се видяхме в петък той твърдеше ,че друга няма.Че искал да е само мен и че на двамата ни било добре и нямало проблем.Тогава защо не ми се обажда ? :( :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# толкова много ме боли :( :( също така нямам и истински приятели на които да споделя и да ми олекне ,може би поради причината ,че винаги казвам това ,което мисля на всеки и че може би винаги съм затворена в себе си.Искам да изглеждам силна,но не мога повече .Толкова много съм депресирана и изглеждам като глупачка да плача,но ме боли.

благодаря ,ако прочетете това..

valdesbg
06-09-2010, 21:06
Момъка ти е казал - иска да се нае*е и да се налива с алкохол :)

Кво ще страдаш не знам, при положение че ще направиш същото в университета. Или поне би трябвало. Брой се за отписана, само това ще ти кажа. Мъж казва че иска да се раздели с приятелката си, само когато наистина го мисли.

Princessani
06-09-2010, 21:08
Момъка ти е казал - иска да се нае*е и да се налива с алкохол :)

Кво ще страдаш не знам, при положение че ще направиш същото в университета. Или поне би трябвало. Брой се за отписана, само това ще ти кажа. Мъж казва че иска да се раздели с приятелката си, само когато наистина го мисли. най-вероятно е така :( :( :( :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-#

valdesbg
06-09-2010, 21:13
Девпйке, я се стягай.

За отминали неща не се реве. Това са 5 месеца, цифром и словом по малко от половин година.

Вземи се малко в ръце, погледни отстрани колко смешно изглежда ця;ата ситуация(ти си на 19, за бога) и разбери че.. няма нужда да се тормозиш чак толкова много.

Окей, ден, два - три да ти е кофти и сълзи.. да, всичко останало е излишно натягане и филмиране.

Аз имах почти три годишна връзка. Когато приключи предполагам ясно ти е че бях съсиан. Ама се взех в ръце и за отрицателно време се върнах обратно от страната на сдухалките :)

Живота продължава, не го забравяй!

Princessani
06-09-2010, 21:23
Девпйке, я се стягай.

За отминали неща не се реве. Това са 5 месеца, цифром и словом по малко от половин година.

Вземи се малко в ръце, погледни отстрани колко смешно изглежда ця;ата ситуация(ти си на 19, за бога) и разбери че.. няма нужда да се тормозиш чак толкова много.

Окей, ден, два - три да ти е кофти и сълзи.. да, всичко останало е излишно натягане и филмиране.

Аз имах почти три годишна връзка. Когато приключи предполагам ясно ти е че бях съсиан. Ама се взех в ръце и за отрицателно време се върнах обратно от страната на сдухалките :)

Живота продължава, не го забравяй! аз го знам ,но всичко това се отрази на самочувствието ми и супер много се комплексирах и просто ми се плачи ,чувствам се сама и нещастна.Това не ми е първата връзка ,която се разваля.Имах преди доста дълга връзка и там не се получи и сега пак.Защо трябва да страдам? Какво не ми е наред :( :( :(

valdesbg
06-09-2010, 21:26
Всичко ти е наред.

Проблема е ч приемаш нещата много по навътре, отколкото би трябвало.

Защо трябва да страдаш ли? Ми защото се навиваш че трябва. а реално можеш да отвориш нова страница :)

Като го знаеш всичко това - самоплесни си два шамара и излез от филмираната обстановка :)

Princessani
06-09-2010, 21:30
Всичко ти е наред.

Проблема е ч приемаш нещата много по навътре, отколкото би трябвало.

Защо трябва да страдаш ли? Ми защото се навиваш че трябва. а реално можеш да отвориш нова страница :)

Като го знаеш всичко това - самоплесни си два шамара и излез от филмираната обстановка :) лесно казано ,но едва ли от тук нататак ще допусна някой толкова близо до мен. Каква да е тази нова страница без приятели ,без нищо,което мога да изгубя ,всъшност нищо нямам :( :( :( :( :(

valdesbg
06-09-2010, 21:35
Оф... продължаваш с филмите.

Каква нова страница? Ми ей такава - оставяш момъка в миналото. Преодоляваш кавото имаш да преодоляваш, пореваваш си малко ако ти се налага, и с усмивка и нови сили продължаваш напред да дириш слдващия. Съвсем лесно и просто е. Ако не се навиваш за друга дивотия естествено. А в момента точно това правиш + че мрънкаш. И двете са непродуктивни.

Ако седиш на едно място... ми естествено че нищо няма да се случи и само ще се закопаваш.

Като нямаш приятели и подобни - намери си. Не живееш в колибка в планината, предполагам.

umri
06-09-2010, 21:43
По-добре така. Студенски град не прощава на никой. Какво искаш повече от истината? Най-лекият начин, който можете да се разделите.

Princessani
06-09-2010, 21:43
Оф... продължаваш с филмите.

Каква нова страница? Ми ей такава - оставяш момъка в миналото. Преодоляваш кавото имаш да преодоляваш, пореваваш си малко ако ти се налага, и с усмивка и нови сили продължаваш напред да дириш слдващия. Съвсем лесно и просто е. Ако не се навиваш за друга дивотия естествено. А в момента точно това правиш + че мрънкаш. И двете са непродуктивни.

Ако седиш на едно място... ми естествено че нищо няма да се случи и само ще се закопаваш.

Като нямаш приятели и подобни - намери си. Не живееш в колибка в планината, предполагам. ем за нова връзка абсурд поне в близкото бъдеще или по -скоро доста напред в бъдещето.А къде да ги търся тея приятели :(

Princessani
06-09-2010, 21:45
По-добре така. Студенски град не прощава на никой. Какво искаш повече от истината? Най-лекият начин, който можете да се разделите. да най-вероятно ,но все пак аз като исках да си тръгна не ме пусна ,а сега явно той вече не иска да с мен някак обаркващо :(

valdesbg
06-09-2010, 21:45
Студенски град не прощава на никой.

So damn true 8-)

А иначе авторката мисли че ако не се филмира за дивотии, това значи че не и е пукало. А тя знае че и шука и иска да го покаже/изрази някак. И остава единствено да изгледа филма "Гадно ми е, защото той си тръгва и никога вече няма да се дам на друг"

А колко е лишено от смисъл и логика това клише само аз и ти си знаем.

valdesbg
06-09-2010, 21:47
Авторке - ми.. в унито, в което ще се запишеш, някъде из града ти?

Баси не излизаш ли от вас?

А за новата връзка - що не?

Princessani
06-09-2010, 21:52
Авторке - ми.. в унито, в което ще се запишеш, някъде из града ти?

Баси не излизаш ли от вас?

А за новата връзка - що не? ми излизах ,но сега от 3 дена си стоя тук и нямам желание за нищо.Нова връзка за какво ми е всяка хубаво нещо свършва за кратко време :( :( :(

umri
06-09-2010, 21:55
Студенски град не прощава на никой.

So damn true 8-)

А иначе авторката мисли че ако не се филмира за дивотии, това значи че не и е пукало. А тя знае че и шука и иска да го покаже/изрази някак. И остава единствено да изгледа филма "Гадно ми е, защото той си тръгва и никога вече няма да се дам на друг"

А колко е лишено от смисъл и логика това клише само аз и ти си знаем.
Абе гадничко е да те зарежат, особено за достойнството на момиче. Нали винаги са велики.

А до авторката... ще запишеш висше, ще си организирате пиянски оргийки, ще си намериш приятел и всичко ще е наред. Не го мисли много.

valdesbg
06-09-2010, 21:56
Ааа не, аз се самоотписвам от тая ситуация :)

Тука трябва сериозно да се бачка с девойчето щото самочувствието и е отишло в някоя друга Вселена. И от там идват един куп дяволии.

А носна кърпичка няма да бъда (:

И тъй - ако имаш въпроси - насреща съм. Обаче нямам намерение да те мотивирам. Не защото не мога или не искам.. просто нещата не стават онлайн/с един пост.

Princessani
06-09-2010, 21:58
Студенски град не прощава на никой.

So damn true 8-)

А иначе авторката мисли че ако не се филмира за дивотии, това значи че не и е пукало. А тя знае че и шука и иска да го покаже/изрази някак. И остава единствено да изгледа филма "Гадно ми е, защото той си тръгва и никога вече няма да се дам на друг"

А колко е лишено от смисъл и логика това клише само аз и ти си знаем.
Абе гадничко е да те зарежат, особено за достойнството на момиче. Нали винаги са велики.

А до авторката... ще запишеш висше, ще си организирате пиянски оргийки, ще си намериш приятел и всичко ще е наред. Не го мисли много. Ако въобще ме приемат :(

umri
06-09-2010, 22:14
Студенски град не прощава на никой.

So damn true 8-)

А иначе авторката мисли че ако не се филмира за дивотии, това значи че не и е пукало. А тя знае че и шука и иска да го покаже/изрази някак. И остава единствено да изгледа филма "Гадно ми е, защото той си тръгва и никога вече няма да се дам на друг"

А колко е лишено от смисъл и логика това клише само аз и ти си знаем.
Абе гадничко е да те зарежат, особено за достойнството на момиче. Нали винаги са велики.

А до авторката... ще запишеш висше, ще си организирате пиянски оргийки, ще си намериш приятел и всичко ще е наред. Не го мисли много. Ако въобще ме приемат :(
Е да не си последната дупка на кавала, бе мама му стара. Виж... както и да изглеждаш, ако това ти е комплекса, най-важно е какво имаш в главата и в сърцето. Старата поговорка, че по дрехите посрещат, а по ума изпращат важи с пълна сила. Всичко е до това как ще се настроиш.

Gr0zDan0v
06-09-2010, 22:43
Девпйке, я се стягай.

За отминали неща не се реве. Това са 5 месеца, цифром и словом по малко от половин година.

Вземи се малко в ръце, погледни отстрани колко смешно изглежда ця;ата ситуация(ти си на 19, за бога) и разбери че.. няма нужда да се тормозиш чак толкова много.

Окей, ден, два - три да ти е кофти и сълзи.. да, всичко останало е излишно натягане и филмиране.

Аз имах почти три годишна връзка. Когато приключи предполагам ясно ти е че бях съсиан. Ама се взех в ръце и за отрицателно време се върнах обратно от страната на сдухалките :)

Живота продължава, не го забравяй! :oops: :oops:

jghgh
06-10-2010, 08:34
А носна кърпичка няма да бъда (:

И тъй - ако имаш въпроси - насреща съм. Обаче нямам намерение да те мотивирам.

Айде, айде, не се прави на важен.



Мацко, ще ти мине. Това е най-тъпото нещо, което можеш да чуеш за утеха, но е факт, че времето лекува. Няма да те съветвам да се впускаш в нови връзки, защото обикновено дори носят повече болка,сравняваш новия със стария, нараняваш себе си и другия и т.н.
Наплачи се и вярвай, че това ще отмине, защото е факт.
Не е лесно да се разделиш с нещо толкова хубаво като любовта, с човек, с който перфектно сте се допълвали. Но това е животът. Той може само да съжалява за такова всеотдайно любящо момиче, че те изгубва. По-късно ще се осъзнае, когато му "писне от курви и курвенски номера" и ще започне да търси предано момиче за сериозна връзка. Само че тогава няма да те има, може и да сте си загубили координатите. Просто пътищата в даден момент се разминават, един иска едно, друг друго. Той сега иска да живее на макс, ами Ок, остави го, не се унижавай. Грешката не е в теб, не си виновна. Ти си си готина и не си сбъркала по никакъв начин. Просто понякога така се случва.


Не се отказвай от живота, намери си хоби, запълвай си времето с цел да не мислиш по цял ден за него. Не бързай обаче със силните емоции, живей нормално. Всякакви крайности като това отведнъж да започнеш да живееш на макс или пък да се затвориш месеци у вас само ще ти навредят! Избягвай екстремни реакции и в никакъв случай не се отказвай от образованието! Това да си провалиш живота, защото моментно ти е било зле не го разбирам. После ще съжаляваш. Впрегни усилия и влез в хубаво учебно заведение, отдай се ако трябва на образованието. Пренасочи стимула към кариера, не към мъже и т.н. Като се стабилизираш, после почни да се оглеждаш за ново гадже и така. Всичко с времето си.


пп. Ако нямаш на кой да споделиш, пробвай с най-близките - семейството.

Princessani
06-10-2010, 14:11
благодаря на всички .Мисля ,че реших какво ще правя и мисля ,че ще го забравя.За сега плана ми е да поработя малко върху себе си фитнес това унова .На 30 ще си звема дипломата и ще утида на морето при братовчетка ми ,ще поработя може би до края на лятото.Ще се сменя номера и всичко ,за да няма никаква връзка с мен.Ще започна нов живот.Ще се възползвам от всяка възможна вечер за дискотечка и всеки възможен ден за плаж ,ще флиртувам ,ще се забавлявам ,но няма да се обвързвам.А утре ще се погрижа да страда така както аз сега .Ще направя вечерта ,която никога да незабрави.Всичко се връща.

umri
06-10-2010, 15:12
благодаря на всички .Мисля ,че реших какво ще правя и мисля ,че ще го забравя.За сега плана ми е да поработя малко върху себе си фитнес това унова .На 30 ще си звема дипломата и ще утида на морето при братовчетка ми ,ще поработя може би до края на лятото.Ще се сменя номера и всичко ,за да няма никаква връзка с мен.Ще започна нов живот.Ще се възползвам от всяка възможна вечер за дискотечка и всеки възможен ден за плаж ,ще флиртувам ,ще се забавлявам ,но няма да се обвързвам.А утре ще се погрижа да страда така както аз сега .Ще направя вечерта ,която никога да незабрави.Всичко се връща.
Не е нужно да отмъщаваш, задето ти е казал истината. Няма да ти олекне, пък и ще е вид признак на слабост.

Princessani
06-10-2010, 15:45
благодаря на всички .Мисля ,че реших какво ще правя и мисля ,че ще го забравя.За сега плана ми е да поработя малко върху себе си фитнес това унова .На 30 ще си звема дипломата и ще утида на морето при братовчетка ми ,ще поработя може би до края на лятото.Ще се сменя номера и всичко ,за да няма никаква връзка с мен.Ще започна нов живот.Ще се възползвам от всяка възможна вечер за дискотечка и всеки възможен ден за плаж ,ще флиртувам ,ще се забавлявам ,но няма да се обвързвам.А утре ще се погрижа да страда така както аз сега .Ще направя вечерта ,която никога да незабрави.Всичко се връща.
Не е нужно да отмъщаваш, задето ти е казал истината. Няма да ти олекне, пък и ще е вид признак на слабост. ми според мен това е единствения начин да ми мине .

Princessani
06-11-2010, 18:21
Истина била ,че ще учи в чужбина и снощи като ми каза ми стана още по зле ,супер много се депресирах и ми е супер гадно :( :( :( :( :( :( не мога да го преживея ,че не иска да остане тук с мен :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: каза ми да него чакам ,нямало смисъл .. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

soul1199
06-11-2010, 18:47
просто така или иначе не иска да те наранява,защоъо,като отиде в София сиг ще се ебе с някоя и няма смисъл да ти го причинява,а и ти ше срешнеш друг

Princessani
06-11-2010, 20:10
просто така или иначе не иска да те наранява,защоъо,като отиде в София сиг ще се е** с някоя и няма смисъл да ти го причинява,а и ти ше срешнеш друг Ми уж не искал да ме наранява ,но успя и да аз съм щяла да срешна друг ,а аз неискам ,той също може би ще се чука с други :(

w0lf
06-12-2010, 14:02
спрях да чета цялата тема на "студентския живот свързан с жени."
а.к.а
виж ся готино беше ма ся искам са шибам с яко курви по купони
не ми се вижда от най-свестните тоя тип, по добре не се филмирай много покрай него

myHeartIsOnlyForYou
06-12-2010, 15:45
Направи това,което каза,че си решила да правиш и не се занимавай повече с този човек.Сама виждаш,че постоянно те наранява.Явно връзката ви за теб е значела едно,а за него друго.Приеми нещата такива каквито са и ще ги преодолееш.Приеми,че този човек не иска това,което си си мислела,че иска.Приеми,че не е такъв за какъвто си го смятала.Не се надявай на нищо с него.Да,той те е излъгал и така нататък,но това вече е минало.Приеми,че вечене сте заедно и той ти е просто познат.Сега каквото и да направи няма да успее да те нарани(ако си приела,че той за теб не означава нищо).

n0s0uL
06-12-2010, 19:50
:-#

vilityyy96
06-13-2010, 09:43
Не си струва сълзите тоя тип!