PDA

View Full Version : Сърбеж на пръстите



Force_bladeR
06-10-2010, 07:54
Така.. вчера в даскало си седя и изведнъж започват да ме събят пръстите на лявата ръка. Докато се прибера до нас положението се влуши, започнаха страшно много да ме сърбят. Дори и да ме болят като ги почешам? :-o Като се прибрах забелязах, че по тях има нещо като брокат. Мих ги с вода/сапун но няма промяна. Та освен, че 90% ще чуя "отиди на лекар", някакви други предложения как да премахна този "брокат"?





Телена четка? 8-)

L0ST
06-10-2010, 14:51
Ще ти трябва приятел.... и брадва... малко кураж .. Сеш се?



Ние от де д знаем къв е тоя брокат... Обясни кво си правил, д си бъркал, заливал ли си се с нещо... дай снимка и т.н... Обясни ни по - подробно..

JackSparrow
06-10-2010, 15:31
Ще ти трябва приятел.... и брадва... малко кураж .. Сеш се?





:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: TPEnAAч

Sigrina
06-10-2010, 16:32
Имал/а ли си химия и да си барал/а нещо в кабинета?

Force_bladeR
06-10-2010, 16:36
Казах КАТО брокат бе, индианец. Чак снимки иска.. съвсем нормални са ми пръстите, както казах нищо не съм правил или пипал. Просто си седях и изведнъж започна..

няма значение как е почнало, просто как да ги премахна питам.. не ме интересува друго

пс: с четка не става :D

elito0o0o0
06-10-2010, 17:46
Човек... дай да питам кристалното кълбо к`во ти е и ще ти кажа, а? :? :?

Ми.. отиди на доктор като толкова искаш да разбереш какво ти е и как да се излекуваш.. "Брокат" кат` вика.. :?

"Чак снимки иска" - А какво да иска? Той да не е врачка я?! :? Много ясно, че ще ти кажа да идеш на лекар.. не може просто така да си стоиш и да питаш във форума какво ти е и как да се излекуваш, като дори не ни показваш снимка.. Еми?! :?

Може много работи да са..

Force_bladeR
06-10-2010, 20:28
Аха.. мислиш ли, че от снимка ще видиш какво ми има? Да не съм казал, че пръста ми е надут или нещо подобно? Пак казвам, че ми е напълно нормален. Съвсем малки, блестящи точици - как ще ги видиш на снимка? Тва да не ти е топка, че да го гледаш на снимка? Нали знаеш, че свети само на светлина това, за което ти говоря? С камера не става номера..

И пак ако не си видял, прочете ли последното изречение или да те върна на него?

"Та освен, че 90% ще чуя "отиди на лекар", някакви други предложения как да премахна този "брокат"? "

Всезнайковци всички можем да бъдем, но дали ще помогнем на човек в нужда..



Няма значение, вече се подобрява, ако искате заключвайте :)

l3thal
06-11-2010, 11:00
Ще ти трябва приятел.... и брадва... малко кураж .. Сеш се?





:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: TPEnAAч

ааа :razz: :razz: :razz: цепи мрака с фенерче :D :D

L0ST
06-11-2010, 11:34
Ама ти сериозно ли бе? Чудя се дали си малоумен или просто си на 7 годинки. Тва може да е от 10 различни неща... Ние от де по дяволите от къде да знаем кво му има пръста ти и, че иглежда каот брокат :? Като няма снимка, няма мехури, не си бъркал никъде илки поне не казваш кво си правил - ние как да ти кажем.... Или искаш да ти изброим 10 мехлема за квото се сетим и ти да се мажеш, докато не ти мине? :?

С това "Сържят ме пръстите, какво да правя"..без никаква информация, ние АБСОЛЮТНО нищо не можем да направим....

l3thal
06-11-2010, 11:49
много лъска заради това . :D :D :razz:

elito0o0o0
06-11-2010, 12:04
Ей пишльо! Не ми се обяснявай! Не съм врачка, никой във форума няма специални сили или вълшебно кълбо, което да каже какво ти е.. :?

Върви на доктор.. к`во ще ти направи? Ще те изяде ли? уу... ужас... :?

В момента имам идея за поне 10 причини, от които може да ти е станало така, но знам ли коя е - НЕ .. еми тогава?

Стига сте си играли на чичо доктор, ами отидете на истински лекар бе...

Пф... :? И съм момиче.. ако не забелязваш.. тцтц

Force_bladeR
06-11-2010, 16:30
Ей пишльо! Не ми се обяснявай! Не съм врачка, никой във форума няма специални сили или вълшебно кълбо, което да каже какво ти е.. :?

Върви на доктор.. к`во ще ти направи? Ще те изяде ли? уу... ужас... :?

В момента имам идея за поне 10 причини, от които може да ти е станало така, но знам ли коя е - НЕ .. еми тогава?

Стига сте си играли на чичо доктор, ами отидете на истински лекар бе...

Пф... :? И съм момиче.. ако не забелязваш.. тцтц

Като не знаеш - не ти искам мнението, ок?

Пък и не ме интересува момиче или момче си..


Ей пишльо!

Ах.. ти на колко си бе.. 103? Много ме радват разбирачите.. пъхат си носа, кадето не им е работа. Чао, лельо.. :-)