PDA

View Full Version : Какво харесват момичетата в ''Батковците''



Machine123
06-10-2010, 08:56
Здравейте , незнам дали тук е мястото на темата , за това се извинявам и модераторите да преценят къде да я преместят :)
Та по въпроса .. Какво харесват момичетата в тези батковци . Аз съм на 15 ии батковци за мен са например от 93-92 набор нагоре . Много ми е чудно какво толклова намирате у тях . Какво им е на момчетата на вашата възраст :) .. Айде живи здрави .. Моля без обиди :)

filmimilmi
06-10-2010, 09:05
Има такава тема в пълнолетника.
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=269737

А като цяло ги предпочитат заради чувстовото на престиж, както и заради това, че батковците имат опит в лъжите.

ivakavlad
06-10-2010, 09:17
Някои смятат тези на техните години за недорасли на емоционално и умственно ниво което от своя страна ги кара да търсят по големи като си мислят че са по-умни (не е точната дума но това ми дойде сега на акъла) това е едната причина другата е както газаха преди мен за престиж

mincheto
06-10-2010, 10:16
Малките ги влечат главно ,парите и колите....ЛУКСА.

ScarletBite
06-10-2010, 10:26
2-3 години батко ли е? :shock: Напълно нормална разлика, ако питаш мен.

Molzinka
06-10-2010, 10:28
Това, че са по-зрели

wasch0
06-10-2010, 11:01
Това, че са по-зрели

DevilWish
06-10-2010, 11:47
2-3 години батко ли е? :shock: Напълно нормална разлика, ако питаш мен.
+1

Machine123
06-10-2010, 15:41
хубу айде не батко а по - големи ... Мерси за отговорите :)

AdY92
06-10-2010, 15:50
Аз преди да срещна мощ батко си летях малко в небесата,нямах сериозна връзка повече от месец с цялото занимание от флиртуването до края,ама те намерих си маистора та ме призими,даржи се мило,зачита ме,обръяаше ми достатачно внимание,през ноща му звъня никога не си е намирал оправдания,тогава бях на 17 тои на 19-20,и си зависи от баткото :)

Slave4You
06-10-2010, 15:52
Значи първо да кажа - хора всякакви! Но най-често по-големите са по-зрели от връстниците ни, по знаят как да се държат с едно момиче. Също така обикновено момичетата се чувстваме по-сигурно с по-големи от нас, по-защитени. Не знам, не мога да го опиша но има нещо:))
Имайте предвид, че под по-големи аз разбирам на 20 години и отгоре, защото аз самата съм 92 набор;)

Glamour92
06-10-2010, 17:17
Така наречените батковци се предполага,че не са неориентирани пишлемета,които не знаят сърби ли ги,боли ли ги.Освен това са по-опитни и това ги прави по-уверени с по-стабилно самочувствие

gabi_94
06-10-2010, 17:59
Ем това е въпрос с много отговори...за всеки си е индивидуално...Познавам момичета, които ходят с големи момчета (под големи имам предвид над 20, а момичетата са моя набор - 94) заради парите и престижа...Познавам други, които харесват пак тези така наречени 'батковци', защото уж са осъзнати и зрели...Не виждам нищо лошо във 2рия вид момичета...Аз самата харесвам момче на 22г. и какво от това...не е богат, няма кола...но има нещо много по-ценно - характер и принципи, като моите....Не виждам нищо лошо когато двама души се харесват да бъдат заедно дори с голяма разлика... Е разбира се, си има граници..но до 6,7 години го допускам за възможно...Зависи и как разсъждават самите те....И все пак е относително...

b3b3t0y
06-10-2010, 18:04
Аз лично препочитам по -големи (а батковци за мен са 91-90..) защото са по зрели от тея на моята възраст,имат повече опит .. и не съм длъжна да се обвъзвам толкоа сериозно :)

teenems
06-10-2010, 18:28
Аз например предпочитам да ходя с момче 92-91 отколкото с 95-93 .
Просто са някак си по-сериозни и не са такива лигльовци .
Пък и не е чак толкова голяма разлика ..

mArMaLaDkA
06-10-2010, 18:51
^ а дали те предпочитат да ходят с теб? :lol:

Не си напрягайте и без това закърнелите мозъчета в опити да измислите кой от кой по-оригинален отговор на такава, откровено казано, глупава тема.

Кой, както се уреди. Всеки си има глава на раменете и си я използва, както намери за добре.

brutaLxxbunny
06-10-2010, 19:45
не стаа само с ядене .. тряя и акъл 8-) :lol:

FuckedUp
06-10-2010, 20:03
Ама, това, че вие срещате лигави момчета и не намирате сериозни..това е съвсем друго.. :o

nefchi_bs
06-10-2010, 20:23
Ае аз мога да кажа да го д***т тъпите "батковци" нито те знаят какво искат нито "14-16годишните"...Никои нищо не знае всеки казва нещо и после прави нещо напълно различно от казаното..Да ви имам батковците на вас ..

Machine123
06-10-2010, 20:24
Мерси на всички за изчерпателните отговори :) :oops:

anonymous708973
06-10-2010, 20:50
Ооох, има още поне 5 такива теми... Честно, форумът има и търсачка - използвайте я! :?
Иначе... приятелят ми е с две години по-голям от мен и въпреки че не го определям като "батко"- по-зрял е, не го тресе хормонът толкова, знае повече за сексуалните отношения (което също е важно), страшно умен е и вече има оформени интереси и насоки за бъдеща професия. Достатъчно ли е?

Tempest
06-10-2010, 23:56
амм... "батковците" се имат за по-зрели, по-опитни... като цяло неща, които не зависят от възрастта.. но все пак се е случвало момиче да ме резне, защото ходи само с по-големи... а съм по-малък от нея с няма и 2 седмици... тва е да си направиш някви принципи и да ги следиш като кон с капаци хаахах

отвях се от темата.. емем.. като искаш с връстници - евала, потърси си връстник и се задявай с него.. остави ги другите да си намират големи, ти бъди себе си ;]

earthquaker
06-11-2010, 06:41
о, аз съм батко ли ве :grin:

8-)

LadyDi
06-11-2010, 07:07
о, аз съм батко ли ве :grin:

8-)
Винаги за някои ще си батко.

Nakadah
06-11-2010, 07:09
Само на мене ли ми се струва че имаше такава тема и то активна в този раздел :-o

LadyDi
06-11-2010, 07:13
Само на мене ли ми се струва че имаше такава тема и то активна в този раздел :-o
И то не една. Ама кво да правиш - модерно е да си моралист.

earthquaker
06-11-2010, 07:35
о, аз съм батко ли ве :grin:

8-)
Винаги за някои ще си батко.

мда, после ше стана чичо, после - дядо.. :?

DeViLMaN
06-11-2010, 08:15
представи си и аз съм бил батко бе де*ба :D "Я елате пиленца при батко да ви попее сладко сладко :D " май така се пееше :D


бтв по скоро момичетата не знаят какво искат и се надяват че като си хванат батко той ще ги научи ама НА! земи това месо ! и момичето остава 90% нае*ано и изоставено . (и само някой недорасляк да ми каже нещо за правописа ще го осмъртя с думи и правопис) 8-)

jghgh
06-11-2010, 08:43
Ще копирам един постинг от същата тема в раздел Пълнолетник:


щото знаят де да пипат. много просто.ха.


Проблемът* е психологически и има повече от една причини.
Ако попрочетете нещо основно по психология/психоанализа, ще ме разберете по-добре.


Като оставим настрана по-редките случаи на изключително умни девойки, които намират общ език само с "батковците", и като оставим настрана тези момиченца, които просто искат да точат пари и да се возят в коли, в повечето случаи момичетата искат да са с "батковци", защото са като котките (момичетата). Разпътни и разгонени на вътрешно ниво. Мда, правилно прочетохте. Разбира се, това е на неосъзната почва, затова много момичета се затрудняват да обяснят какво точно харесват в баткото. (като изключим неща, които могат да се осъзнаят - напр., че баткото те привлича заради парите, или защото е много мил и нежен с теб и т.н. Причините могат да са всякакви.)


Във всеки човек се крие сексуален нагон и това е повече от ясно. Хората сме в голяма степен първични и създадени да се възпроизвеждаме. Не генерализирам, естествено. Просто го имаме заложено (както и много други качества)
Една девойка, дори да не е разпътна или курва, винаги вътрешно е по-възбудена от по-голямото момче, т.е. мъжкаря, самеца. Като добавим в комплект, че той е мил, нежен и те кара да се чувстваш като жена, положението става неустоимо.

Усещането за едно момиче да е в прегръдките на голямо момче, не е лесно за описване. Голямото момче навява и сигурност, която всички жени подсъзнателно търсят. Жената все пак е създадена да отглежда деца и тя винаги търси сигурността и защитата (тя се изразява и при пари и власт, затова някои момичета се влекат само от по-богати момчета). Също за прегръдката на голямото момче - тя е обикновено силна, и кара момичето да се чувства малко. Момичетата обичат да бъдат пазени и в известен смисъл, доминирани.

Друга вероятност е, специално за 13-4 годишните е, че и те, като момчетата, се разгонват точно тогава, хормоните бушуват и т.н. Такива момичета рядко "устискват" да пораснат и предпочитат да преспят с някой голям, пак поради горните причини - на подсъзнателно ниво ги възбужда повече. На осъзнато ниво - "емии той ще има повече опит".
Надявам се никой не си мисли, че момичетата са твърде романтични същества. И на тях се случва да са мръсници. Малките, току-що влезли в пубертета, ги кефи някой голям 'самец' да ги мачка, тъпче и да им бърка по дупките. Грозно се изказах, но е факт.


Разбира се, има и изключения от правилото. Не всички са толкова първични, някои са и по-чувствителни.
Искам също да кажа, че не винаги момиченце е с "батко" заради секса или парите. Просто това са главните причини и най-често срещаните. Както казах, има всякакви хора - и по-романтични, и по-първични. Зависи си. В крайна сметка има момичета, които не харесват големите. Аз пък съм имала връзка с по-голям, но той ми беше като сродна душа, наистина можехме да говорим за АБСОЛЮТНО ВСИЧКО - музика, психология, хора, животни,концерти и т.н.Много ме разбираше и тъй..


Сега за батковците - има много смотаняци на по 18-9, нито са мъже на място, нито са с хубав характер. Пълни селяндури и простаци, нямат изобщо добро отношение. Те разочароват момиченцата и в известен смисъл последните решават, че е време да се насочат към по-малкото момче, което поне ще е по-добро и ще им даде обич (ако някой вече я търси и предлага в днешно време). Така че, не се отчайвайте чак толкоз;]

Има момчета по-малки, които са истински мъже и храбри рицари, защото притежават така ценната интелигентност, която някои момичета търсят, но не намират във връстниците си. То си е и до късмет, до излъчване. Това, че си на 15, не значи че трябва да си лигльо. Трябва да покажеш мъжество и ще видиш, че ще ти се налепят. Не е толкова трудно да си хванеш гадже, айде де.



*Ако може да се разглежда като проблем.

badblood
06-11-2010, 14:01
ем батковците имат по-различно мислене и въобще, но все пак тва си е много относително а "батко" поне за мен е някъде едно 5 години над мен :д така си мисля
но аз нямам нищо против важно е излъчването на човека :-o

BlueFace
06-11-2010, 14:25
За мен нормалната разлика м/у момичето и момчето е 1-2 години ,а не 3-4 ,както твърдят други хора (искам да уточня ,че говоря само за тийн годините .)

Една от основните причичини поради която момичетата избират по-големи от тях (така наречените "батковци") е ,защото си мислят ,че са узрели достатъчно и са надминали интелектуално връстниците си от противоположният пол.Това много често (да не кажа почти винаги) се оказва една голяма заблуда от тяхна страна.

Например връзка от типа :14 годишна с 18 годишен за мен няма никакво бъдеще,освен ако 18 годишният не е с акъл на 14 годишен,а за съжаление не са малко и тези индивиди :(

Rotate95
06-11-2010, 16:28
Също за прегръдката на голямото момче - тя е обикновено силна, и кара момичето да се чувства малко.
А каква е връзката тук, ако мога да попитам? Силата на прегръдката не зависи само от възрастта. ако е приятелска, тя обикновено винаги ще е съвсем лекичък допир. Ако обаче има и по-дълбоки мотиви - моли се ребрата ти да издържат, незанвисимо от възрастта. :P

По темата - много зависи от нивата на момичето и "баткото". Мит е, че 14-годишно момиче вече е едва ли не на акъла на баща си, а пълнолетието също не дава гаранция за пълно развитие. Ако единият във връзката е бързоразвиващ се, а вторият - по-бавноразвиващ се, то тя може и да има бъдеще. Но по.често схемата явно е друга: мили жестове-легло-м*йна... Момичето си остава с разбитите мечти, а баткото в дискотеката вече си подбира следващата бройка, пак с 3-4-5 години по-малка от него...

zority7
06-11-2010, 17:04
като цяло всички ги избираме защото са по зрели,аз примерно немога да се занимавам с момчета на моите години те мислят за съвсем други неща,а за това че ги избираме заради парите и колите не е вярно или поне аз съм така!Не всички гледаме парите :)

w0lf
06-11-2010, 17:32
заради паламарите е!!!!1

ташака настрана
към автора - огледай се и виж с кво мислене са повечето от връстниците ти
затва и """""БАТКОВЦИТЕ"""""" са по-харесвани - не са на тоя акъл
лошото е че повечето момичета следват тоя стереотип и доста свестни момчета горят покрай глупендерите

guinessgirl
06-12-2010, 06:25
ми всъщност много пъти съм се чудила и накрая стигнах до най-простия възможен отговор: просто така се получава.

ако се влюбвах в момчета на 16,а не на 22,вероятно щеше да е същото,но - просто така се получава.

не ги гледам зрели ли са,стабилни ли са финансово и некфи други глупости,първо защото едно момиче на 16 ненавършени години рядко се интересува от материални облаги (зависи от тфа колко акъл има всъщност)
просто има хора,които те привличат,и хора,които не те. ако 22 годишният ме кефи,а 16 годишния-не,няма кво да си говориме. и обратното важи с пълна сила

earthquaker
06-12-2010, 08:22
шото момичетата на 14 имат цици и могат да раждат, а момчетата на 14 са още клечовци/шишковци с неизградени хигиенни навици.


много ми хареса и наблюдението на мила за естествения отбор и инстинктите!

*а ти как си се зарибила с тия котки не е истина 8-)

Eliii
06-12-2010, 08:50
За другите не знам - аз специално имам грандомания :)

Letti
06-12-2010, 11:48
Това са сега времената. Почти всички момичеата си избират авери, които да са по-големи от тях, но причината за всеки е различна-сигурност,ласкателство,под мазване и т.н.

ShiZo
06-12-2010, 12:29
разликата в годините на мен и приятелят ми е тоочноо.. 4 години и половина.. разликата от връзстниците ми? ... Държи се като мъж, пораснал е.. грижи се за мен.. не ме възприема като "оная русата пу*ка".. и наистина ме обича.. или по-скоро "знае" и "може" да обича :)

Machine123
06-12-2010, 13:23
аа те и връзниците ти могат да обичат ;] .. просто не го показват

jghgh
06-12-2010, 18:16
много ми хареса и наблюдението на мила за естествения отбор и инстинктите!

*а ти как си се зарибила с тия котки не е истина 8-)

Просто сравнение.
Не е ли така?
Всичко е секс и инстинкти. Те те карат да задълбочиш.


Но дори на теб ти се лепят момичета, нали, Боро? 8-) Не че си кой знае какъв "батко", просто имаш по-възмъжали черти от някои.
Всички харесват по-възмъжалите. Във всеки клас (дори от лапетии) си има най-харесвано момче, което обикновено има по-изразена сексуалност* и мъжкарско поведение. Аурата му просто е такава, по-мъжкарска. В много случаи и телосложението му е с развити мъжки белези - по-широко гръбче, по-големи ръце и т.н.

Шанс.

Много е грубо, но всичко е природа. :)

Така че малките просто трябва да порасват и да му хващат цаката на мъжкарското,секси поведение, което привлича. Ако са недоразвити физически, да работят над това, защото всички обичаме узрялото (или поне да изглежда като узряло :-D ), което изглежда пораснало и по-мъжки.
Това също е причина девойките да обичат батковците - те са минали през пубертета, тялото им е по-развито, по-изпипано => по-секси.

!Но! все пак не всички "големи" са плейбои. В съседните теми хора на по 19-24 години не знаят кво е любов и никога не са имали приятелки.. За какво си говорим? За мишки. So, don't be it.

Няма място за отчаяние, а за работа. В крайна сметка най-силните оцеляват и животът е борба - да си намериш приятелка, работа, място под слънцето и т.н.




*като поведение, като излъчване и т.н., не говоря за дебелашки бъзици или пошляпване на момичетата по дупето ЛОЛ

danito369
06-12-2010, 19:21
Досега имаше мн правилни отговори . Точно това , че по-голямото момче те кара да се чустваш повече жена или по-хубава , по-желана , ето това ни привлича .
Както и да е . Обаче момичета , не се доверявайте мн мн на по-големите . За да тръгнете с някой такъв , първо трябва да сте сигурни , че той ви възприема по начина , по който искате . Също нека ви припомня , че каквото и да говорят момчетата , те подсъзнателно или не , се стремят да те тръшнат на леглото . Тъй че , има много "батковци" , които могат да тръгнат с някое момиче , защото чисто и просто искат да я "обрулят" . Такива по принцип лесно се разпознават , обаче когато не си влюбена до уши .

earthquaker
06-12-2010, 19:24
мда, имам 1 много хубаво филмче на ббс за сексуалните инстинкти.. и белезите, по които жените избират партньорите си и обратното. Трудно се побеждават 200 000 години изграждане на инстинкти, факт :)

Дори на пръв поглед абсурдни неща, като буен нрав, широка брадичка и симетрия на лицето са били ключови за оцеляването ни като вид, така че нищо чудно.

батко ставам аз, остарЕх 8-)

taffy
06-12-2010, 20:08
Зрялост - ето това намират !
Аз съм '94 и наскоро се занимавах с един на моята възраст.
Е, няма да повторя! С недорасли, недоразвити, нездрели и не знаещи какво искат повече НЯМА да се занимавам.
А тея на нашата възраст са точно такива. :)

moonka
06-12-2010, 21:42
Аз лично харесвам по-големите, защото са по-зрели от момчетата на моята възраст.

Tempest
06-12-2010, 21:58
Зрялост - ето това намират !
Аз съм '94 и наскоро се занимавах с един на моята възраст.
Е, няма да повторя! С недорасли, недоразвити, нездрели и не знаещи какво искат повече НЯМА да се занимавам.
А тея на нашата възраст са точно такива. :)

не знам за тебе, ама повечето момичета '94 не знаят ко искат.. ко остава за момчетата... аз като бях на ваш'та възраст си знаех ко исках... въпроса е, че не го намерих, щото връстничките ми бяха супер-квази-гига-мега-турбо-нитрозле и не отговаряха на изискванията...

brutaLxxbunny
06-12-2010, 22:04
Тука във форума като гледам има много свестни момчета и много свестни момичета,останали разочаровани така че .. вземете се 8-) Имам една позната,която е на 14 и не се среща с по малки от 18-19 .. никога не бих излизала с такива големи,защото те искат съвсем различно нещо :) Но за едно е права тая мацка-акъла си казва думата.Предполагам,че ще изчакам докато вие,мъжете,порастнете. :D

taffy
06-13-2010, 08:12
Зрялост - ето това намират !
Аз съм '94 и наскоро се занимавах с един на моята възраст.
Е, няма да повторя! С недорасли, недоразвити, нездрели и не знаещи какво искат повече НЯМА да се занимавам.
А тея на нашата възраст са точно такива. :)

не знам за тебе, ама повечето момичета '94 не знаят ко искат.. ко остава за момчетата... аз като бях на ваш'та възраст си знаех ко исках... въпроса е, че не го намерих, щото връстничките ми бяха супер-квази-гига-мега-турбо-нитрозле и не отговаряха на изискванията...

Ами аз обикновено знам какво и кого искам. Не съм от хората, които нищо не влагат.. И да, имам приятелки, които наистина не са наясно със себе си. Но имам и такива, които си имат приятел от месеци, дори година.
Дори и момчета, които имат връзка от много време. Всичко е много относително, а аз просто споделих моя опит.
И тогава аз исках него, и той уж искаше мен, като в един момент просто реши, че не може да има сериозна връзка, а няколко дни по-късно се хвана с друга, която скъса на 2рата седмица.. :)

anonymous708973
06-13-2010, 13:22
ами зашото са по яки и имат по вече москоли и имат коли и пари.
да няма да трагна с някои набор 97 та те оше сперма немюат :?

Браво, току-що затвърди мнението на повечето, че момичетата на твоите години са пиклички, които батковците използват за секс...

rakiQ
06-13-2010, 15:38
според мен една 3-4 год разлика в годините е добре. просто мъжете се развиват по-бавно ..........

rakiQ
06-13-2010, 15:39
ами зашото са по яки и имат по вече москоли и имат коли и пари.
да няма да трагна с някои набор 97 та те оше сперма немюат :?

Браво, току-що затвърди мнението на повечето, че момичетата на твоите години са пиклички, които батковците използват за секс... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: абе тая вяра сигурно се бъзика.,..

w0lf
06-20-2010, 15:15
ако е 97 - едва ли, на тая възраст не владеят иронията

DaemonBoy
06-20-2010, 15:21
Хах кво намират... Намират зрелост бе моето момче. Нема се занимават с такива като тебе дето не знаят дали им се пикае или им се е*е с извинение....

cherinka
06-20-2010, 15:28
Аз съм на 15 ии батковци за мен са например от 93-92 набор нагоре .

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
нищо, че си написала "за мен" :D :D :D

anonymous708973
06-20-2010, 19:43
Хах кво намират... Намират зрелост бе моето момче. Нема се занимават с такива като тебе дето не знаят дали им се пикае или им се е*е с извинение....

Дам!
Обаче имам кофти предчувствие, че Вяра97 не се шегуваше :?

BlueFace
06-20-2010, 19:46
Годините не гарантират зрялост ... :?

magita
06-23-2010, 15:53
2-3 години батко ли е? :shock: Напълно нормална разлика, ако питаш мен.


+
Нали знаете, че момчетата се развиват по-бавно от момичетата. И то не само физически и психически... :)

LoVe3e
06-23-2010, 19:53
Ще задам въпрос на автора.... Пред теб са застанали две момичета едното на 14-което няма цици не се гримира не знае какво иска не прави секс а другото на 17-18 години което си е надарено знае какво иска може би има цели за по напред следване или професия иска да прави секс и т.н Tи коя ще избереш а???Знам какво ще отговориш такаче си прави изводите 8) :P

spexx
06-23-2010, 20:09
еми по големите момчета са по зрели и знаят кво искат а не да са занимаваш с лапешки истории .. ест не всички (:

BgHtH
06-23-2010, 21:13
На мене ми е по-интересно друго - кво харесват "батковците" в лапетата?

VinDiesel
06-23-2010, 21:34
Ловят си лапета ,за да си правят каквото искат.Аз немога да си се представя с момиченце на 14 15 :D

transformable
06-23-2010, 23:24
И аз това се питам ... Една моя фр е на 14 и приятеля и е на 23 кво да говоря .. Не разбирам защо не си хвани някой на нейната възраст ми ... Просто тези жени ме отчайват

Magic_Girl
06-24-2010, 07:58
Аз ходя с по-големи, защото тези набор 92-91 за нищо не стават ( аз съм 93)! Играят си с теб, докато им омръзне и накрая те зарязат като най-долната к*рва. Поне тези на 20 и нагоре имат някакво отношение и знаят как да се държат с теб. Ето затова повече не искам да ходя с момчета под 20, защото с колкото съм била, толкова пъти съм съжалявала.

dimitar_ak
06-24-2010, 08:07
Отговора е точно в отношението. Зрелият мъж знае какво иска и не играе филми.

ReachlessGirl
06-24-2010, 08:58
Ако си 95, 96 по - добре да си стоиш на малките .. :lol:

Аз търся в по - големите момчета сигурност, сериозност, отговорност и акъл!! .. + това са ми по - забавни ии ми привличат вниманието .. :D

BlueFace
06-24-2010, 10:28
Ще задам въпрос на автора.... Пред теб са застанали две момичета едното на 14-което няма цици не се гримира не знае какво иска не прави секс а другото на 17-18 години което си е надарено знае какво иска може би има цели за по напред следване или професия иска да прави секс и т.н Tи коя ще избереш а???Знам какво ще отговориш такаче си прави изводите 8) :P

Коментарът ти е тъп...Нито всички 14 годишни са такива ,каквито ги описа,нито всички 17-18 годишни ;) Тези неща са относителни и строго индивидуални :)

DaemonBoy
06-24-2010, 10:39
На мене ми е по-интересно друго - кво харесват "батковците" в лапетата?По-лесни са

BaffaLsc
07-19-2010, 17:15
Мм нее .. аз си падам по 15-16 годишни :) :D

alba29
07-22-2010, 09:35
моя лаф:Много мразим некви чичковци да ми се правят на батковци :D а иначе по темата,ако е много голяма разликата между момичето и момчето, те просто няма да имат общи теми,в рамките на 1-2 години всичко е наред :)

betibarclay
07-22-2010, 09:39
Какво харесват ли? Парите и колите ей тва харесват момиченцата!

justonegirlwithonehope
07-22-2010, 09:55
Индивидуално е, до принципи, възпитание и манталитет може би.

Едни момичета харесват така наречените "батковци", заради колата и фръцкането.

Други пък ги харесват, защото се чувстват защитени и им е по-приятно в именно такава компания.

Трети пък си падат по момчета на тяхната възраст.
Знам ли, всичко е до човека.

silvencety
07-22-2010, 09:59
Държанието,обноските,мание рите и стотиците подробности които ги няма в подрастващите им приятелчета..

vesito13
07-22-2010, 10:02
Не ви ли писна през седмица пускате такава тема :?
Всичко е до човек. Харесвала съм момче с 2 години по-голямо от мен, което не приемам за батко, с което ми е било добре. Харесвала съм и човек, който според вас е бил точно "батко", пак ми беше добре, пак ми беше интересно и приятно. Не избирам хората по годините, а по това, което са.
Аз ще бъда с човека, с който искам да бъда, и не ме интересува какво мислят и могат да кажат за мен. :)

puhi14
07-22-2010, 10:23
ем попринцип връстниците ни са .. как да кажа недоразвити . смисълл .. момчетата се развиват поо-бавничко от нас .. аз ссега от близо 1 година съм се влюбила в един ей такъв батко ама той .. :? :D мисълта ми е,че е нормално момичетата да ходят с по-големи момчета ! :)

mArMaLaDkA
07-22-2010, 11:18
^ На някои акълът им си остава недоразвит и на 30, и на 40 години.
Шанс.

step_up_right
07-22-2010, 14:56
ми честно казано зависи до човека и неговите разбирания...макар че е тъпо всичко да е само заради парите..

terii
07-22-2010, 18:15
Така наречените батковци се предполага,че не са неориентирани пишлемета,които не знаят сърби ли ги,боли ли ги.Освен това са по-опитни и това ги прави по-уверени с по-стабилно самочувствие

deskka3
07-22-2010, 18:31
По-зрели и по-готини някак :-D :grin:

gret4ety
07-22-2010, 19:20
Шото са с големи пишки :-)

mishanavolley
07-22-2010, 19:55
защото не се държат като малки деца и знят как да се отнасят с приятелката си :)

_InSaNe_
07-22-2010, 20:37
еми то както казаха някои.. пончкога годините наистина нямат значение.. просто по-големите са по-яки :D не мога да го обясня,просто е така :)

_InSaNe_
07-22-2010, 20:38
п.п не говоря за някви 30-40 годишни..

kristito3
07-22-2010, 21:22
Както казаха по-зрели са,а и някак се чувстваш защитена с тях...

Не всичко е до пари,коли и дрешки...поне за мен.

mono
07-23-2010, 12:42
..защото един огромен процент от 15-16 годишните момчета не знаят как да си показват чувствата..освен това изпитват извратено удоволствие от това да обиждат момичетата,мислейки си,че по този начин са оригинални и забавни.каква сигурност можеш да чувстваш с такъв човек?

gLypChenCee
07-23-2010, 14:48
..защото един огромен процент от 15-16 годишните момчета не знаят как да си показват чувствата..освен това изпитват извратено удоволствие от това да обиждат момичетата,мислейки си,че по този начин са оригинални и забавни.каква сигурност можеш да чувстваш с такъв човек?

;-) + че те си мислят, че с обидите и фрази тип `сексЕ ща` скъсам да знаеш.. щ`и напълня дупарата с любов` [с извинение.] показват чуства или коооооолко ни харесват .. :lol:

loliii
07-23-2010, 15:03
Момичетата на нашата възраст /15-16-17/ търсят батковци заради престижа както казаха преди мен и защото се чувстват по-сигурни. Примерно "внимавай кво говориш, щото ходя с батко и той ще те смаже от бой". А и защото уж били по-умни, ама тва не е причината момиченцата да търсят 25-годишни и нагоре, защото за какво й е на една пикла умен мъж, като тя няма още мозък в главата. Това е само пикритие на истинската им цел - да си прикрият комплексите. А за по-големите момичета, които вече са жени, вече ги влече материалното.

П.П. И според мен да е 2-3 години по-голям от теб не се води батко. Та той е на твоя акъл. Не бъркайте понятията. Аз на един 19-годишен не му викам "батко". Ако някои от вас му викат така си е ваш проблем. :D :D