PDA

View Full Version : Ще ни бият, а ние няма как да се защитим...?



Seagirl
06-10-2010, 11:41
Значи, случката е следната - една наша приятелка уж се била занимавала с един 15-годишен, чието гадже е на 11. И Борислава (11-годишната) разбрала и днеска след даскало щеше да идва да бие Мария (нашата приятелка) със още 15 човека. А ние щом разбрахме, се събрахме почти целия клас и отидохме да я защитаваме. Всички се събрахме у тях и щом започнаха да звънят по домофона, ние всички се паникьосахме. Преди това аз щях да отида до нас и щом тръгнах да излизам, видях, че идват пред входа. Почти всички са 7 клас и да повече момчета. Ние бяхме 13 момичета и само две момчета. 6 клас сме и нямаше начин да можем да ги победим. Дори Борислава е по-силна от нас. Значи всички се изпокрихме в апартамента на Мария. Нямаше и кой да ни защити, защото майка и беше в Германия, а баща и работи в центъра. Та щом зазвъняха на домофона, ние се паникьосахме, обаче те се качиха горе и почнаха да звънят и да блъскат по вратата. Надраскаха шпионката и не можехме да ги видим, обаче ги чувахме. След 10 минути паника вече всички зазвъняха на майки, братя, приятели - за да можем да излезем и да си отидем. В продължение на повече от половин час ние бяхме като пред пожар. Най-накрая дойдоха две от майките, а долу чакаха и други роднини/приятели. Видяхме Борислава и нейни приятелки на улицата, стояха и ни гледаха. След това се обърнаха и си тръгнаха, но всички знаем какво ще стане утре. Борислава може да събере цялото училище срещу нас.. Цял Бургас я знае и просто нямаме какво да направим, а наистина се страхуваме...
Някой ще може ли да ни помогне със някакъв съвет?

Shadowsogirl
06-10-2010, 11:54
Бахти филма.. Вие нямате ли си братя, сестри, братовчеди, братовчедки дето да дойдат и да я спукат тая пикла от бой..

Seagirl
06-10-2010, 11:59
Ми почти всички сестри/братя са малки... 5-6 годишни.. Пък братовчеди... Повечето учат в нейното училище и просто ше стане още по-голям фиилм. 8-)

Shadowsogirl
06-10-2010, 12:19
Е, кво искаш да кажеш, че примерно, ако имаш бретовчед той ще бие тебе заради тая? Ах, такива как ги мразя .Ще влачат след себе си двайсет души, ама иначе не могат в очите да те гледат без да им трепери сърчицето.

Seagirl
06-10-2010, 12:40
Не, имах предвид, че не искам да го забърквам, щото дори и да я набие, гаджето и ще набие него. Понеже Борислава се прави на "велика" само заради гаджето си..

sm_95
06-10-2010, 13:07
Баси филма... Тфа ми звучи малко смешно отсрани, но знам че на теб хич не ти е весело. Хм... И кво, ще дойдат да ви набият а после? В огромни неприятности можете да ги вкарате. Като е такава отворка тая Борислава не може да си няма врагове. Задействай се и си осигури тяхната помощ. А и толкова ли няма някой по голям от вашето училище? Братовчед ти не може ли спазвайки добрия тон да успокои страстите?

pamii
06-10-2010, 13:15
И с кво е толкова популярна тая малката, че всички я слушат? :-o

Bulgaria12
06-10-2010, 13:20
От кое даскало в Бургас сте ?

Seagirl
06-10-2010, 13:29
От Антон Страшимиров сме, уж елитни. 8)

Популярна е с красота, боксовете и ножовете в чантата... Страх ги е от нея, не че искат да я слушат.

Попринцип Борислава не се води по ничий ум, независимо с добро или с лошо и говорят, та никой не може да я успокои... Във вторник едва я усмирихме да не убие една съученичка, щото ни беше псувала... А врагове има 100% просто тряя да разучим.

А пък най-странното е, че Мария и Борислава бяха първи приятелки... А се карат за глупости.

DinViesel
06-10-2010, 13:33
Пхахаха.. Ако знаеха Левски и Ботев в какво ще се превърне милата татковина сами щяха да се самоубият.. някви 11 годишни пикли тичат да се бият, едната прословута с боксове и ножове в чантата и видиш ли има си гадже.. Деградацията е пълна :booooomb:

uFko
06-10-2010, 14:10
Мале, мале таз да не е от руската мафия бе :D Боксове и ножове в чантата а 6 клас :razz: Сигурно като стане 11,12 ще носи пистолет и калашник в раницата :grin:

A сега сериозно.. Щом ви чакат доло, провикнете се от терасата/прозореца и се разберете..... Много е сложно :(

CupcakeMonster
06-10-2010, 14:10
Пхахаха.. Ако знаеха Левски и Ботев в какво ще се превърне милата татковина сами щяха да се самоубият.. някви 11 годишни пикли тичат да се бият, едната прословута с боксове и ножове в чантата и видиш ли има си гадже.. Деградацията е пълна :booooomb:

+1 На тва хлапе му тряа 1 як бой..на 11 ш'ми се прай на гангстер :razz: :razz:

Shadowsogirl
06-10-2010, 14:41
И няма ли някой по-голям едто да я хване и да и завре бокса там дето слънце не огрява? Учудвам се на себе си даже, че говоря така, по принцип мразя насилието и побоищата са ми адски грозни и противни, ама ей такива толкова много ги обичам, че няма накъде.. Тва малкото не може да управлява чак толкова много хора, айде сега, цял Бургас пък чак..

sti4i
06-10-2010, 15:23
и кво скочете и вие на бой те ще ви бият вие ще ги биете кво толкоз спичате тая борислава или там кват е земете я наплашете едно хубаво бати пиклата и сиг е 1.20

L0ST
06-10-2010, 15:39
:lol:


Еми кво да ти кажа - мда ще ви набият, но 6-то класници не могат да се бият, така че няма страшно..

Ножове и боквосве... Момиче?! 6-ти клас?! :razz: :razz: :razz: :razz:

Просто не се сдържам, съжалявам..

ecstazy
06-10-2010, 15:43
:smt104

lubomirky
06-10-2010, 16:32
и тая дето ше ви бие ли е от антона?

kris4ety14
06-10-2010, 16:41
Не прочетох добре темата, но напоследък се замислих, че едно бойно изкуство е добро решение за самозащита и не само подобни качества развива, разбира се :-o . Животът е кучешки...

Unendlich
06-10-2010, 16:47
Плашите се от една 11 годишна само от това, че има боксове и ножове ?!!?! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Неее, не мога да се сдържа, неееее :lol: :lol: Та тя дори не знае как да ги използва, били сте повече, и това, че е с момчета не значи нищо - т'ва чак не мога да го повярвам колко сте "беззащитни" и най-вече слабоумни. Та тя е на 11 години, как може да 'и позволявате да се прави на такава ?! хахаах.. не, не,не. :lol: :lol:

xWandereRx
06-10-2010, 16:59
ее вие па за единия бой ли сте :lol:

FlowerPower
06-10-2010, 17:27
Не прочетох добре темата, но напоследък се замислих, че едно бойно изкуство е добро решение за самозащита и не само подобни качества развива, разбира се :-o . Животът е кучешки...

Това е доста добра идея. Също трябва да тръгваме и на стрелба 8-)

niktodorovm
06-10-2010, 17:33
Мале в какво се превърна тая държава.
Кво ва е страх толкоз. Първо се опитайте да се разберете с думи, кат не става - бой. На тая сигурен съм, че един шамар ще и стигне. А тия другите момчета сигурно са големи пикльовци като ходят да се занимават с простотиите на 11-12 годишните. Нищо няма да ви направят споко.

someonerandom
06-10-2010, 17:44
Тая тема ме хвърли в мат просто.11 годишна с боксове и ножове с чантата,И С КРАСОТА,с които впечатлява целия град.Най-мразя такива хора,които са много отворени,защото имат 10 човека зад гърба.
kris4ety14
Бойното изкуство е добър вариант-дългосрочен.НЯма да е като по филмите-тръгва и след 1 седмица бие майстори на спорта,дето тренират от 3-4 годишни.
И напълно подкрепям поста на NoContinuation

Seagirl
06-10-2010, 17:54
lubomirky - Не, тя е от Димчо Дебелянов.

Ми, не ни е за боксовете и ножовете, просто вече са я гонили от даскало, водили са я при психолог 3 пъти и то само за побои... Отделно за пушене, псуване и глупости..

NoContinuation - Мамчето тва, мамчето онова, ама ние сме толкова паникьосани, че не знаем как да излезем и вече просто ни притрепери земята под краката. :lol:

elito0o0o0
06-10-2010, 17:54
Тая е бах ти скинара копеле!! :razz: :razz: :razz: Ножове, боксове, вериги, камшици баце .. К`ва е тая дрисла на 11 години бе?! :lol: Не знаех, че в детската градина има малки тъпи гангстерчета..


Искам да довършиш филма, аз отивам да си направя пуканки!! :lol:

Тая ша отида и ще й навра ножовете в гъза, носа и на други места.. :lol: А бокса ще й го пъхна в устата да не ми говори колко е велика и страшна... :lol: Мале, малее.. :razz:

kris4ety14
06-10-2010, 18:29
Тая е бах ти скинара копеле!! :razz: :razz: :razz: Ножове, боксове, вериги, камшици баце .. К`ва е тая дрисла на 11 години бе?! :lol: Не знаех, че в детската градина има малки тъпи гангстерчета..


Искам да довършиш филма, аз отивам да си направя пуканки!! :lol:

Тая ша отида и ще й навра ножовете в гъза, носа и на други места.. :lol: А бокса ще й го пъхна в устата да не ми говори колко е велика и страшна... :lol: Мале, малее.. :razz:

На 11г. играех федербал на улицата с кварталните приятелчета или ходехме да ритаме(бях вратарка :D ), на плажа се печех на слънце и си играех във водата 8-) . Детска му работа :D

tainaTaa
06-10-2010, 18:53
Колко пъти съм се вкарвала в такива филми. :lol: :lol:

Добре, няма начин да не познаваш 20 човека. Хващаш ги, пребивате ги тея и готово. Гледай после известно време да не се разхождаш сама. Сигурна съм, че ако викнеш някой на 18-19-20, ще се спекат веднага на место. Варианти много.

Forest_girl
06-10-2010, 19:02
Ако беше сама дали щеше да е тооолкова велика... жалка работа.. Звъннете на полицията примерно като ви блъскат по врата и драскат шпионката. Доста ще се изплашат..

MissMurderr
06-10-2010, 19:03
Егати лапешката история.Авторката, ти въобще прочете ли к"во си написала и колоко смешно звучи.

П.п.:ако толкова те е страх утре си стой вкъщи

П.П.П.:аз не мога да си представя в този целия филм некви лапета ,дето не могат да си избършат сопола още, с ноже и т.н.
:razz:

Seagirl
06-10-2010, 19:19
Да, прочетох какво съм написала и не мисля, че е "егати лапешката история" и "смешно", защото за нас е наистина сериозно.

Скинар, скинар, ама изглежда бахти сладичката и миличката, ама кат' си отвори устата да говори, просто ти се смразява системата, маняк. :D

И аз играех вратар едно време, сега момчетата не ме щат с тяях. :lol:

elito0o0o0
06-10-2010, 19:54
Абе момичее!! :lol: :lol: :razz: Какво ще ми смрази бе? :lol: Ти гледаш ли какво пишеш?! :razz: Няк`ва малка дрисла с лайното на гъза ще ми изскочи с ножка в ръка :lol: :lol: Един шут в гъза и отива право в леглото да спинка.. :lol: Лапешка история е ами.. :lol: Леле майко.. самия факт, че е на 11 години ми "размразява" сериозната физиономия!! :lol: :lol: Лее.. не човек.. :razz: Не мога да се сдържа да не падна от стола от смях.. :lol:

danibebi
06-10-2010, 19:57
На 11 години :shock: с ножове и боксове :shock: абее тая докато стане на 18 сиг ще стане сериен убиец,бате :razz: :razz: разбирам да беше на 14-15,ама на 11 :shock: и какво значи "дори Борислава е по-силна от нас"?? по-силна от всички заедно или по отделно? :lol: емм ако проблема ти се струва сериозен,опитай се да поговориш с нея като с човек,не всичко с бой се решава..или незнам. :?

lubomirky
06-10-2010, 20:00
оф намери отнякъде една тръба или едно парче дърво и дотам.. няя к'во повече да се занимавате, особено щом тая е на 11(т'ва не го бях разбрал и ми беше смешно до ся 8-) )

YouAteMyHeart
06-10-2010, 20:03
Малее 11год. и с боксове :-o Сега сиг. го приемате мн на сериозно.Но след 5-6 години ако видиш това,което си написала сега ще се заливаш да се смееш. :)

elito0o0o0
06-10-2010, 20:03
danibebi Недей я съветва да прави това, че оная пръдла има тайно оръжие! :smt068 .. :lol: :lol: .. Ще извади от чантата си някоя граната и ще й я пъхне в устата... току виж се взривила! Беги мани.. може и с верига да я одуши.. :( :lol:

FuckedUp
06-10-2010, 20:06
К'ФИ СА ТИЯ ФИЛМИ ?! ХАХАХАХХА..ТУКА НЯКАКВИ НА ПО 11 ГОДИНИ, ЩЕ ПРАВЯТ МЕЛЕ ( И ТО МОМИЧЕТА) :-o :razz: :razz: Я,я се стегнете, бе...ХАХАХА :shock:

ecstazy
06-10-2010, 20:06
danibebi Недей я съветва да прави това, че оная пръдла има тайно оръжие! :smt068 .. :lol: :lol: .. Ще извади от чантата си някоя граната и ще й я пъхне в устата... току виж се взривила! Беги мани.. може и с верига да я одуши.. :( :lol: да направо C4 ще извади :razz: :razz: :razz: :razz:

Z0mBay0
06-10-2010, 20:11
o.O Честно казано, след всеки изминал ден, се отчайвам от подрастващото поколение...

По темата : Друг начин освен да се справите сами с нея, или да извикате някой по-голям, да се спекат пишлеметата - не виждам...

П.П: И какво като има нож и бокс в чантата си? Бас хващам, че не и стиска да ги използва ;) Т'ва е все едно да извадиш пистолет и да не стреляш...

danibebi
06-10-2010, 20:32
danibebi Недей я съветва да прави това, че оная пръдла има тайно оръжие! :smt068 .. :lol: :lol: .. Ще извади от чантата си някоя граната и ще й я пъхне в устата... току виж се взривила! Беги мани.. може и с верига да я одуши.. :( :lol:

:lol: абе мани,ще извади един пислотет и ще гръмне всички :lol: бахти и мухлата :lol: :lol: на 11 и то момиче 8-) нзм кво да кажа повече..nO cOment :lol: :lol: :lol: :lol:

acidblaze
06-10-2010, 20:32
Боже момиче! Ще вземем да дойдем с Елито да ги изнесем всичките :D ти сигурно не знаеш, ама тя е терорист и като я видят почват да й викат НЕГЪР?! Че и аз го отнасям... :lol: Колкото до боксовете и другите секс играчки.. еми то кой не може да извади ръждясалото рибарско ножче на дядо и да се хвали че е "избил рибата" ?! :? 8-) Моето предложение е утре да отидеш на даскало с черен грим, вериги, кецове, нашийници и гривни с шипове по 1 метър и да и разкажеш играта! :lol: Както всички знаем хората се напичат от метълисти и те такаа.. :P

Haker4ity
06-10-2010, 21:01
Боже момиче! Ще вземем да дойдем с Елито да ги изнесем всичките :D ти сигурно не знаеш, ама тя е терорист и като я видят почват да й викат НЕГЪР?! Че и аз го отнасям... :lol: Колкото до боксовете и другите секс играчки.. еми то кой не може да извади ръждясалото рибарско ножче на дядо и да се хвали че е "избил рибата" ?! :? 8-) Моето предложение е утре да отидеш на даскало с черен грим, вериги, кецове, нашийници и гривни с шипове по 1 метър и да и разкажеш играта! :lol: Както всички знаем хората се напичат от метълисти и те такаа.. :P

мм съгласен съм :D :booooomb:

TykaSePisheNick
06-10-2010, 21:18
И с кво е толкова популярна тая малката, че всички я слушат? :-o
Опитай се да познаеш.

SyMboLofJoY
06-10-2010, 22:09
Гледаи ти какво правят градските лапетии :lol: Като са се събрали доло една кофа топла вода ще им се отрази идеално според мен :D . Та за въпросната пикла е време да и свиете сармичките 8)


П.С. Какви лапета бяхме и ние е хее :razz:

Eclipsercho
06-11-2010, 04:53
Абее полиция да били викнали.. и те полицаите как ще дойдат като чуят детски глас таа.. най-много да им кажат да спрат да се бъзикат.

Относно "опасната" .. все имаш познат/съсед над 18 който да й фрасне два три шамара пред "бандата" от памперсджий и да я откаже от живота.. Не става само с мрънкане, трябва и акъл..

Antixrist
06-11-2010, 06:12
Много правилно!Да им отиде един 18 годишен,сигурен съм че бандата келеши на по 14 години ше ги е бъз да скочат.

lovey0u
06-11-2010, 06:38
ОМГ ОМГ ОМГ
11-годишна с бокс и ножове :shock: :lol: :lol: :lol:
аз на 11 си играех на улицата, а сега масови побоища правят на тази възраст
говорете с директор, класен... :-o
не знам какво др да те посъветвам
недейте да се биете опитайте се да "сключите" примирие :lol:

Antixrist
06-11-2010, 06:42
Тва пък на тая възраст ако се обадиш на директор или на класен,да знаеш,че после як побой те чака.

Знам че така е най-разумно,но не е подходящо за нашата "действителност".

emityy
06-11-2010, 06:55
Остани в неизвестност няколко дни за да се успокои. Не винаги се получава, но не виждам какво друго да направиш. :neutral:

Seagirl
06-11-2010, 07:11
Хайде да ви обясня и развитието на нещата... :lol:

Снощи дирих вериги из вкъщи, намерих една.. Взех я нали. Звъннах на всички, които се бяхме събрали, и на още няколко човека. И днеска сутринта Борислава и още 3 момичета идвам, Борислава с бокса.. Аз с веригата. :lol: И един съученик беше изкарал нож... Тя като ни видя такава голяма банда, взе че се разхили... И с Мария си говориха там 2 минути и явно са се разбрали, щото Борислава я удари само един път и то с шамар... Нищо голямо... И после си тръгнаха.

Ми... Бахти филма... Уж ни са заканваше, глупости...
А, накрая извади ножа и вика "Само още някой да ми е занимаал гаджето, умира от ей тоя нож." :lol:

Та.. Все пак благодаря на всички, които ни помогнаха.. Другите май само се хилеха. 8-)

Greennight
06-11-2010, 07:15
Ето видя ли :wink: споко няма ги чак такива психопатки да те намушкат с нож за най-малкото,ако пак се отваря я хванете целия клас и я набийте плюс,че не вярвам в даскалото ви да има чак такива комплексари,че да тръгнат да бият момиченца 6 клас.... :?

nefchi_bs
06-11-2010, 07:38
Ква е тяа бе ?! Цял Бургас я знаел ахахахахахах :lol: :lol: :lol: Я го наритай тва лапе и да млъква нали в Славейков бяхте по-голяма ''мафия'' и от Изгрев :-D :-D :grin: А не не ще падна просто...Баси филма баси чудото хахахах

eatshitsfuckinbitchezhah
06-11-2010, 08:12
:razz:
За разговор чували ли сте ?
И като си правите сами филма,много ясно,че после ще го ядете

wwww
06-11-2010, 08:25
Щях да те посъветвам да мигрираш в Македония. Я дай една снимка на тая Борислава, искам да видя как изглеждат 11-годишните убиици.

Seagirl
06-11-2010, 08:43
Нямам снимка, ама ей ся, отиам и ти я снимам. :lol:

danibebi
06-11-2010, 10:35
Нямам снимка, ама ей ся, отиам и ти я снимам. :lol:

ии аз искам да я видяя :lol: :lol: :lol: :lol:

Sa6eks
06-11-2010, 11:12
ЛЕле.. тая 11 годишна вече с 14-15 годишни се бие, представям си по-нататък какво ще стане.

Seagirl
06-11-2010, 11:39
Impulse power. :lol:

http://gal.ineogen.ro/galleries/socialbg/d0/3b/92f38113_0040024433119_00_600.jpg

Заповядайте. :lol:
Аз казах, че е миличка на външен вид. xD

elito0o0o0
06-11-2010, 11:45
:razz: :razz: Хора, тая играе много Counter Strike.. от там се е зарибила с тия ножки.. :lol: Деа.. терорист бе! К`во приказвате вие?!

Копеле, от тука й виждам мустака! :lol: Ауу...има и вежди говежди като на войвода!! :lol: :lol:

От де я намери тая уе? :razz: :razz: Мали.. :lol: :lol: Бах ти мацката.. :razz:

Абе? На тая колко й плащат за бустанско плашило? :-o :-o

acidblaze
06-11-2010, 11:58
На тази кое по-точно й е миличкото, бе авторке :razz: :lol: Ей такива ги ям за закуска :D Имах преди и аз един подобен проблем... Една тъпа чалгарка нещо се беше развилняла и като ми вика "Ще те пребия чакай ме утре ..... " и така нататък.. И аз нали отивам на другия ден с бандата и тя кат видя бесни метълисти, само каза "Оо не аз съм се объркала" и буквално побегна :razz: Обаче тая чалга много разваля децата.. На по 11 години със самочувствие до небето, пък покритие нулево :lol: :lol: А от друга страна, Seagirl твоята приятелка защо се занимава с чужди гаджета? Само тва не разбрах.. :D

iwii
06-11-2010, 12:00
офф кво толкова !??
Ще ви набият малко :lol: и ще свърши филма :razz: :razz:

elito0o0o0
06-11-2010, 12:22
На тази кое по-точно й е миличкото, бе авторке :razz: :lol: Ей такива ги ям за закуска :D Имах преди и аз един подобен проблем... Една тъпа чалгарка нещо се беше развилняла и като ми вика "Ще те пребия чакай ме утре ..... " и така нататък.. И аз нали отивам на другия ден с бандата и тя кат видя бесни метълисти, само каза "Оо не аз съм се объркала" и буквално побегна :razz: Обаче тая чалга много разваля децата.. На по 11 години със самочувствие до небето, пък покритие нулево :lol: :lol: А от друга страна, Seagirl твоята приятелка защо се занимава с чужди гаджета? Само тва не разбрах.. :DК`ва е била тая пача негодна уе..?! :o Ако я фана ще я разпоря й ще я напълня с ориз.. тамън за коледа ще е готова.. :o :lol:
Бах ти гнусните чалгарки.... :?
Дени.. що не си измъкнеш веригата на колелото?!.. И без това не го караш.. :lol: Btw.. потърси оная дето ти дадох, че се сетих ся.. :lol:
Ща пребия утре, ей!! :lol:

wwww
06-11-2010, 12:22
Я дай импулса на тая, искам да я сплаша малко.

acidblaze
06-11-2010, 12:24
И аз го искам!!! Давай го насам тоя импулс!! Ти пък Ели за теб скайп няма ли :lol:

elito0o0o0
06-11-2010, 12:30
И аз го искам!!! Давай го насам тоя импулс!! Ти пък Ели за теб скайп няма ли :lol:Забрайх уе :lol: Прихващат ме твойте простотии тука.. :lol: Забравям се.. какво искаш?

И аз искам импулса на тая горила :lol:

danibebi
06-11-2010, 13:57
Impulse power. :lol:

http://gal.ineogen.ro/galleries/socialbg/d0/3b/92f38113_0040024433119_00_600.jpg

Заповядайте. :lol:
Аз казах, че е миличка на външен вид. xD


:lol: :lol: е къде и е красотата? или е избягала така изведнъж? :lol: :lol: пусни и друга снимка в лицето да я видим по-добре.. :razz:

TheHellion
06-11-2010, 14:28
XAXA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

elito0o0o0
06-11-2010, 14:48
Impulse power. :lol:

http://gal.ineogen.ro/galleries/socialbg/d0/3b/92f38113_0040024433119_00_600.jpg

Заповядайте. :lol:
Аз казах, че е миличка на външен вид. xD


:lol: :lol: е къде и е красотата? или е избягала така изведнъж? :lol: :lol: пусни и друга снимка в лицето да я видим по-добре.. :razz:Ей, ей, ей... не искам да се изплаша чак толкова.. млада съм още!! :lol:


Айде де! Колко време да го чакаме тоя импулс? :)

nefchi_bs
06-11-2010, 18:34
Само като й видях снимката и ми стана ясно :lol: :lol: :lol: :lol: Тая се мисли за голямата работа,защото някой батко (да се разбира 8-9 клас) я е опънал и тя е литнала в небесата щото еди кой си я е наебал и тя ся си мисли че сичко може да праи защото ''баткото'' ще я защити ама курец да я защити бий смело :grin: :grin: :-D :razz:

Luscious_Heart
06-11-2010, 18:38
:lol: :lol: :lol: :lol:
Да да да да :D
Олеееееее
Смятай
:lol: 8-) :booooomb:

Боксове раоти.. :D
Какви про мутреси имало в Славейкоф :lol: :lol: :lol:
Повече от Зорница... ех като бях там, помня кви неща ставаха. :D :D :D

danibebi
06-11-2010, 18:50
Impulse power. :lol:

http://gal.ineogen.ro/galleries/socialbg/d0/3b/92f38113_0040024433119_00_600.jpg

Заповядайте. :lol:
Аз казах, че е миличка на външен вид. xD


:lol: :lol: е къде и е красотата? или е избягала така изведнъж? :lol: :lol: пусни и друга снимка в лицето да я видим по-добре.. :razz:Ей, ей, ей... не искам да се изплаша чак толкова.. млада съм още!! :lol:


Айде де! Колко време да го чакаме тоя импулс? :)

и аз искам импулсее :lol: :grin: е тая ми изглежда голяма за 11 годишна 8-)

elito0o0o0
06-11-2010, 19:02
Impulse power. :lol:

http://gal.ineogen.ro/galleries/socialbg/d0/3b/92f38113_0040024433119_00_600.jpg

Заповядайте. :lol:
Аз казах, че е миличка на външен вид. xD


:lol: :lol: е къде и е красотата? или е избягала така изведнъж? :lol: :lol: пусни и друга снимка в лицето да я видим по-добре.. :razz:Ей, ей, ей... не искам да се изплаша чак толкова.. млада съм още!! :lol:


Айде де! Колко време да го чакаме тоя импулс? :)

и аз искам импулсее :lol: :grin: е тая ми изглежда голяма за 11 годишна 8-)Щото е курве 1-ва класа 8) 8) :razz: :razz: :razz:

Luscious_Heart
06-11-2010, 19:10
Таз ли е голяма ве? Пхах.. Вижте й фейса. :D Точно на 11 си е. :razz:

DruGmAsTer
06-11-2010, 20:20
Impulse power. :lol:

http://gal.ineogen.ro/galleries/socialbg/d0/3b/92f38113_0040024433119_00_600.jpg

Заповядайте. :lol:
Аз казах, че е миличка на външен вид. xD


:lol: :lol: е къде и е красотата? или е избягала така изведнъж? :lol: :lol: пусни и друга снимка в лицето да я видим по-добре.. :razz:
абее квото до пишете
момичето е хубаво :P

danibebi
06-11-2010, 20:33
Impulse power. :lol:

http://gal.ineogen.ro/galleries/socialbg/d0/3b/92f38113_0040024433119_00_600.jpg

Заповядайте. :lol:
Аз казах, че е миличка на външен вид. xD


:lol: :lol: е къде и е красотата? или е избягала така изведнъж? :lol: :lol: пусни и друга снимка в лицето да я видим по-добре.. :razz:
абее квото до пишете
момичето е хубаво :P

аз специално да казах,че е грозна? просто не е и много хубава,пък да е известна в цял бургас..не е ли малко пресилено?! всяко 2 момиче е хубаво.. :-P

diksi
06-11-2010, 21:46
Та, аз доколкото разбрах момичето е на 13 -14, а не на 11...
Според мен не е важно дали е хубава.. Важното е, че това момиче е за психиатрията.. Кфи ножове бе :shock: :shock: :razz: Е не!

tnp123
06-11-2010, 22:02
Начи фащате си 4-5 хубави момичета и ги пращате в студентското общежитие. Там да правят каквото правят най-добре, и ето ви цял блок нахъсани студенти с бирени бутилки, срещу 15-годишни пеленачета. Найс, а?

Има и друг вариант:Изкопувате саксиите от бриколажа и онея като звъннат на домофона една по една, една по една. Смлете им кратунките.....

Изобщо правете каквото щете, важното е да има бой, като не знаете да се оправяте по друг начин.

ecstazy
06-12-2010, 08:36
аре бе не ги ли пребихте 8-)

Ton4o13
06-12-2010, 08:49
В крайна сметка това бе един донякъде разочароващ филм... Началото беше хубаво, но после... 8-)

alexandr0v
06-12-2010, 09:09
Темата е ЕPIC! :grin:

Бахти филма честно! 11 годишна а познавала целия Бургас и на всичкото отгоре носела боксове и ножове в чантата си... аахахахаха :razz:

Seagirl
06-12-2010, 09:50
Тяя няма импуулс, тва е от на няква нейна френдка... :lol:

FairPlayer
06-12-2010, 10:33
Cool story, bro

perla333
06-12-2010, 10:35
Уж цял Бургас я познава, а аз за 1 път я виждам :D
Щом тази Мария толкова я е страх от Борислава, да спре да се занимава с гаджето й. :-o

September
06-12-2010, 16:19
Поредната лапешка историйка.. :D Вие на колко години ст бе..? 8-)

anonymous682486
06-12-2010, 16:31
кво толкова се страхуваш знам ги тия праят се че ще ви пребият ама нее е вярно те се страхуват както и вие..те се страхуват да се бият......така че не се страхуваи трябва да си докажеж на кво си способноста ти срещу биене...;.......аз пэк мога да пребия 5човека само ако не се страхувам :D :D :D :D :D :D :D

Seagirl
06-12-2010, 17:45
perla333 - Мария не се е занимавала с гаджето и, а той се е занимавал с Мария. 8-)
Ии.. Тя каза, че познава цял Бс, не че някой и вярва, де.
:lol:

Margoto0
06-12-2010, 18:17
perla333 - Мария не се е занимавала с гаджето и, а той се е занимавал с Мария. 8-)
Ии.. Тя каза, че познава цял Бс, не че някой и вярва, де.
:lol:

Що не режисираш новия турски сериал ''Борислава'' ,майна :lol: :lol: :lol: :lol:

elito0o0o0
06-12-2010, 18:51
perla333 - Мария не се е занимавала с гаджето и, а той се е занимавал с Мария. 8-)
Ии.. Тя каза, че познава цял Бс, не че някой и вярва, де.
:lol:

Що не режисираш новия турски сериал ''Борислава'' ,майна :lol: :lol: :lol: :lol:Не бе! "Ножкопад" ще се казва!! :razz: :razz:

Seagirl
06-12-2010, 19:16
Добра идея! :razz: :razz:
Или пък направо предаване... Идеи за име? 8-)

angel4eto100
06-12-2010, 19:17
perla333 - Мария не се е занимавала с гаджето и, а той се е занимавал с Мария. 8-)
Ии.. Тя каза, че познава цял Бс, не че някой и вярва, де.
:lol:

Що не режисираш новия турски сериал ''Борислава'' ,майна :lol: :lol: :lol: :lol:


А не не това беше добро той се занимавал с мария а борислава тръгнала да ги бахте не не просто истински се забавлявах докато четях това :D

POLLINA
06-12-2010, 19:23
yesss майнааа
на тва лапе Борислава ми се прищя да мъ обръля един мазен шамар :lol: :lol: :lol:

Lolliesndollies
06-12-2010, 19:28
Синджир пишлеме? Стана ми много смешно покрай Бориславка - намерила си батко и айде тя е най-голямата, че и на бой налита. :lol:

danibebi
06-12-2010, 20:25
perla333 - Мария не се е занимавала с гаджето и, а той се е занимавал с Мария. 8-)
Ии.. Тя каза, че познава цял Бс, не че някой и вярва, де.
:lol:

абее тя познава всички от бургас,ама те не я познават,нали? :lol: така по-става. :lol: :lol: :lol:

BabyBluee
06-13-2010, 07:33
Нямаше и кой да ни защити, защото майка и беше в Германия, а баща и работи в центъра.
И кво набиха ли ви в крайна сметка.. ? :razz:
Ей такива лапета дето са 7 клас и се правят на много бойни най-обичам на им разхвърлям керемидите :o

sk1p33r
06-13-2010, 08:00
Значи, случката е следната - една наша приятелка уж се била занимавала с един 15-годишен, чието гадже е на 11. И Борислава (11-годишната) разбрала и днеска след даскало щеше да идва да бие Мария (нашата приятелка) със още 15 човека. А ние щом разбрахме, се събрахме почти целия клас и отидохме да я защитаваме. Всички се събрахме у тях и щом започнаха да звънят по домофона, ние всички се паникьосахме. Преди това аз щях да отида до нас и щом тръгнах да излизам, видях, че идват пред входа. Почти всички са 7 клас и да повече момчета. Ние бяхме 13 момичета и само две момчета. 6 клас сме и нямаше начин да можем да ги победим. Дори Борислава е по-силна от нас. Значи всички се изпокрихме в апартамента на Мария. Нямаше и кой да ни защити, защото майка и беше в Германия, а баща и работи в центъра. Та щом зазвъняха на домофона, ние се паникьосахме, обаче те се качиха горе и почнаха да звънят и да блъскат по вратата. Надраскаха шпионката и не можехме да ги видим, обаче ги чувахме. След 10 минути паника вече всички зазвъняха на майки, братя, приятели - за да можем да излезем и да си отидем. В продължение на повече от половин час ние бяхме като пред пожар. Най-накрая дойдоха две от майките, а долу чакаха и други роднини/приятели. Видяхме Борислава и нейни приятелки на улицата, стояха и ни гледаха. След това се обърнаха и си тръгнаха, но всички знаем какво ще стане утре. Борислава може да събере цялото училище срещу нас.. Цял Бургас я знае и просто нямаме какво да направим, а наистина се страхуваме...
Някой ще може ли да ни помогне със някакъв съвет?

Абе вземете по един гаечен ключ и бой :) :grin: Аз така правя когато имам подобни проблеми :)



BabyBluee аз съм на 13 и до сега бях 7-ми клас , но не си мисли че като познаваш по голями и по силни мое да стане нещо , те може да са по силни но аз може да съм по луд :D

marityyyyy
07-06-2010, 08:17
аа....ти ме разби .. .. кой е набор е тая Борислава ... ти пак как може да се плашиш от такава шматка ... мене колко пъти са ме вкарвали в такива филми ... направо ги смелиха тия дето са занимааха с мене
:grin: :razz: :razz: :razz:
Сложи една снимка на която да и се вижда по добре лицето ако можеш ... аа...нее...11 годишна да ми са прай на голямата работа .. ко за битка ли са мисли ... хаха ... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

FashioN
07-06-2010, 08:42
а бе много е лесно да говориш тая "борислава" каква е та сички да я нападат тук,обаче тя не може да се защити и съм сигорен ,че сте си изпросили боя и ся умирате от страх и чакате съвети и издувате нещата супер много

chochkyyyyyy
07-06-2010, 08:43
abe kav batko si namerila palen mishok e tos petar li kav e tam da neta int ako ti kajat neshto ogovarqsh 1v1 i machkash da neti puka tai sa opraat barkotii

FashioN
07-06-2010, 08:48
abe kav batko si namerila palen mishok e tos petar li kav e tam da neta int ako ti kajat neshto ogovarqsh 1v1 i machkash da neti puka tai sa opraat barkotii

Да,точно така се оправят баркотий,с БОЙ , много хубаво мислене имаш.

Concussion
07-06-2010, 08:52
Офф, с к'ви щуротии се занимават някои деца! :razz: Ей на това му викам аз неизживяно детство... Това момичета да говорят за бой, ама иначе си правят прическите и имат претенции за "дами" :?

Tempest
07-06-2010, 10:14
kill that motherf... wait, what?! Събрали са се въпреки че са знаели, че ония са малко повечко и 1 година по-големи (което няма значение) с мисълта, че ше се бият много :D и накрая са викнали мама, тате, леля, баба, чичо, стринка и калеко :D за къй чеп? Той боя изгражда, той не да разгражда... нещо авторката не пише, Борислава я е смачкала сигурно :D

DeViLMaN
07-06-2010, 10:24
йалко че не съм от бургас щях да ги наговоря едни срещу други да си купя пуканки и да гледамот първия ред :D дори и залози щях да събирам :D а накрая щях с по един крак брадва да ги приспя :D на 11 години най-много да ми остържи калта от подметката :D :lol:

IceCreamCutie
07-06-2010, 11:03
йалко че не съм от бургас щях да ги наговоря едни срещу други да си купя пуканки и да гледамот първия ред :D дори и залози щях да събирам :D а накрая щях с по един крак брадва да ги приспя :D на 11 години най-много да ми остържи калта от подметката :D :lol:

Сигурно и някоя камера щеше да вземеш и да предложиш Pay per view услуга. [b] :-D

justwondering
07-06-2010, 11:52
Пхахаха.. Ако знаеха Левски и Ботев в какво ще се превърне милата татковина сами щяха да се самоубият.. някви 11 годишни пикли тичат да се бият, едната прословута с боксове и ножове в чантата и видиш ли има си гадже.. Деградацията е пълна :booooomb:

indeed. Е*аси смотаната държава сме. :(

По темата: Не можете ли да уредите мило положението? Например да се съберат приятелката ти, Борислава и гаджето й и да се разберат като големи хора? Все пак, той е на 15.. С бой няма да се оправят нещата.

danibebi
07-06-2010, 12:05
Пхахаха.. Ако знаеха Левски и Ботев в какво ще се превърне милата татковина сами щяха да се самоубият.. някви 11 годишни пикли тичат да се бият, едната прословута с боксове и ножове в чантата и видиш ли има си гадже.. Деградацията е пълна :booooomb:

indeed. Е*аси смотаната държава сме. :(

По темата: Не можете ли да уредите мило положението? Например да се съберат приятелката ти, Борислава и гаджето й и да се разберат като големи хора? Все пак, той е на 15.. С бой няма да се оправят нещата.

Нали са се разбрали вече?! :D Борислава била 2 шамара на Мария и се приключило. :D :D :razz:

Exidee
07-06-2010, 12:07
Пхахаха.. Ако знаеха Левски и Ботев в какво ще се превърне милата татковина сами щяха да се самоубият.. някви 11 годишни пикли тичат да се бият, едната прословута с боксове и ножове в чантата и видиш ли има си гадже.. Деградацията е пълна :booooomb:

indeed. Е*аси смотаната държава сме. :(

По темата: Не можете ли да уредите мило положението? Например да се съберат приятелката ти, Борислава и гаджето й и да се разберат като големи хора? Все пак, той е на 15.. С бой няма да се оправят нещата.


Абе той добре е на 15, обаче според тебе за да ходи с 11 годишно гомно дали е някое нормално 15 годишно момче..Не да си търси 14-15-16 годишни момичета ами тръгнал с някаква дето УЖ цял Бургас я знаел ама май само в сънищата й. :lol:

Extremescream
07-06-2010, 13:43
Хора,не се подигравайте на детето,много си е гадно това.
Като бях седми клас една пача от 8 или 9ти искаше да ме бие,защото съм била казала на госпожата,че тя и гаджето й (което беше от моя клас) се били натискали.И то не бяха заплахи,ако не разбера до утре кой го е казал ще ме пребие меен.Абе селска история.Милата обаче беше толкова тъпа,че на другия ден беше седнала до мен и ме пита 'Абе,аз на коя от твоя клас й казах вчера,че ще е бия?' :razz:
Както и да е,тя беше същата пикла,като тая 11-годишната.Биеше по-големите от нея,мотаеше се с разни пияндета и наркоманчета.Пълна измет.
Надали ще ви набият,но ако все пак го направят-събирате те повечко от набитите,отивате у тях мама и тате като са си вкъщи (с родителите ви ще е по-добре) и просто да видят милото им говедо какви ги върши.След това няма да дръзне да направи нещо.Тия,дето се правят на много яки обикновено са толкова зле,че и малко им стига,за да ги надвиеш.

Едит:Еееееее,ама то свършило вече бе...Пфу... :?

kriskoy10
07-06-2010, 13:58
голям проблемм слушай решение с такива селски пачаврии ( курви ) да ти кажа ли как се оправяш събираш всичко живо дето има при тебе даваш му по 1 бокс ии се почва 6ти за 7ми клас и бойй хаха тфа е направо смешно бокс ли има таз малката тфа е направо за смях бе ии къф бокс си е зела за кинта и двадесет дето като резнеш някой у зъбите и падне боята на бокса и се изкриви. Нямай страх от тазии ако трябва аз ще дойда да ги видиме тези "момчета". Спокойно ще видиш че нищо няма да стане винаги така става :)

fenasf
07-06-2010, 14:07
Значи, случката е следната - една наша приятелка уж се била занимавала с един 15-годишен, чието гадже е на 11. И Борислава (11-годишната) разбрала и днеска след даскало щеше да идва да бие Мария (нашата приятелка) със още 15 човека. А ние щом разбрахме, се събрахме почти целия клас и отидохме да я защитаваме. Всички се събрахме у тях и щом започнаха да звънят по домофона, ние всички се паникьосахме. Преди това аз щях да отида до нас и щом тръгнах да излизам, видях, че идват пред входа. Почти всички са 7 клас и да повече момчета. Ние бяхме 13 момичета и само две момчета. 6 клас сме и нямаше начин да можем да ги победим. Дори Борислава е по-силна от нас. Значи всички се изпокрихме в апартамента на Мария. Нямаше и кой да ни защити, защото майка и беше в Германия, а баща и работи в центъра. Та щом зазвъняха на домофона, ние се паникьосахме, обаче те се качиха горе и почнаха да звънят и да блъскат по вратата. Надраскаха шпионката и не можехме да ги видим, обаче ги чувахме. След 10 минути паника вече всички зазвъняха на майки, братя, приятели - за да можем да излезем и да си отидем. В продължение на повече от половин час ние бяхме като пред пожар. Най-накрая дойдоха две от майките, а долу чакаха и други роднини/приятели. Видяхме Борислава и нейни приятелки на улицата, стояха и ни гледаха. След това се обърнаха и си тръгнаха, но всички знаем какво ще стане утре. Борислава може да събере цялото училище срещу нас.. Цял Бургас я знае и просто нямаме какво да направим, а наистина се страхуваме...
Някой ще може ли да ни помогне със някакъв съвет?

Там трябваше да спра да чета...

spopi
07-06-2010, 15:40
Такива хора успяват в живота вие къде сте тръгнали да защитавате а сте се покрили в къщти.Твойта приятелка къде е тръгнала да се занимава с момчето.Нормално че ще иска да ви бие тя и е в правото ако бех на нейно място щех да ви набия. :) Приятелката ти е виновна да си носи последствията сега да не реве. :)
Дано да не ви натрошат много. :-D

Ax3
07-06-2010, 15:57
Бахти филма.. Вие нямате ли си братя, сестри, братовчеди, братовчедки дето да дойдат и да я спукат тая пикла от бой..

Ти виждала ли си 5 клас да ми вика 12 клас да я защитава... Даже не ми мигна окото като почна да ме заплашва...

И тъй като във форума ме знаят като много избухлив, "селяк", гад, боен ти предлагам помощща си на мизерната цена от 80 лв. От близък град съм :D

Ax3
07-06-2010, 16:01
Impulse power. :lol:

http://gal.ineogen.ro/galleries/socialbg/d0/3b/92f38113_0040024433119_00_600.jpg

Заповядайте. :lol:
Аз казах, че е миличка на външен вид. xD


:lol: :lol: е къде и е красотата? или е избягала така изведнъж? :lol: :lol: пусни и друга снимка в лицето да я видим по-добре.. :razz:
абее квото до пишете
момичето е хубаво :P

аз специално да казах,че е грозна? просто не е и много хубава,пък да е известна в цял бургас..не е ли малко пресилено?! всяко 2 момиче е хубаво.. :-P

Мммм за изнасилване не е зле :D Авторката... покани я тука във форума да я съсипем а? :D rofLcOPteR

deni15
07-06-2010, 16:22
perla333 - Мария не се е занимавала с гаджето и, а той се е занимавал с Мария. 8-)
Ии.. Тя каза, че познава цял Бс, не че някой и вярва, де.
:lol:
така ли аз що не я познавам тази известната :lol: :lol:

Alex4o0o
07-06-2010, 16:29
11 години...Gangsta,ganstaa якоо чак от тука от София ме хвана страх :shock:

friedpotato
07-06-2010, 16:58
ножове, боксове..това да не е дъщерята на дон Корлеоне :D :D .. другите държави си имат мафия..в България мафията си има държава :D докъде стигна днешната младеж :D :D ..

WaterLilly
07-06-2010, 17:29
Спрете се бе, пак ли я изкопахте тая тема! :?

fenasf
07-06-2010, 19:36
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=348527

^^ Т'ва беше свежо ! :razz: Най -смисления отговор за тая тема...

teo96
07-06-2010, 20:17
Докато го четохме това,аз и сестра ми щехме да умрем от смех :D :razz:
Т'ва 11 годишни мафиози,т'ва некви "красавици",т'ва да викали мама,кака,батко,тате,баба,д дко,стринка,свяко,чичо,кал ко :D еми...Triple Facepalm!!! Осъзнайте се бе! Че таз офсъ' ( :D ) едва ли е по висока от 130см,другите са само с една година по големи от вас бре! Е,знам че в училище това означава че са некакви гиганти (за вас) ама да не ви дреме! Просто викате калеко и т'ва е :grin: Добре,сериозно,тази история си е напарво смешна! Не виждам смисъл да я постваш тук. То първо изглежда,че от смях едва ли някой ще даде компетентен съвет,ако изобщо е нужен.Признавам си,че този път ме прецакахте,и моя съвет едва ли ще помогне,но все пак ще опитам.

Честно казано патици като тази много ме дразнят,аз лично също познавам една,и знам за какво става въпрос.Само че тези работи се оправят от самосебеси,едва ли не.Отиваш при нея и я питаш какво по точно иска от теб,и т'ва е!

Е,аз честно казано бих попитал по следния начин: "Аре ма офцо,кажи к'во искаш от мене,че ми писна от глупостите ти *тихичко:Да та...* Ама това си е моя работа,не взимай под внимание точно това :D

johnnydepp
07-07-2010, 11:52
perla333 - Мария не се е занимавала с гаджето и, а той се е занимавал с Мария. 8-)
Ии.. Тя каза, че познава цял Бс, не че някой и вярва, де.
:lol:

Що не режисираш новия турски сериал ''Борислава'' ,майна :lol: :lol: :lol: :lol:


не сериал а направо филм на ужасите тря да е :lol:

elito0o0o0
07-07-2010, 12:02
Т'ва 11 годишни мафиози,т'ва некви "красавици",т'ва да викали мама,кака,батко,тате,баба,д дко,стринка,свяко,чичо,кал ко :D еми...Triple Facepalm!!! Не, не , неее... :razz: :razz:


Милата обаче беше толкова тъпа,че на другия ден беше седнала до мен и ме пита 'Абе,аз на коя от твоя клас й казах вчера,че ще е бия?' :razz: :lol: :lol: :lol:

Е, не, не.. не се сдържах просто!! Направо ме заболя корема от смях..! :razz: :razz:

hamilcar
07-07-2010, 12:25
По желание на авторката темата се заключва.