PDA

View Full Version : сън...



Manik96
06-10-2010, 13:43
Значииии....Сънувах един много странен сън.Изригваше вулкан,а аз бягаш от него и се катерех по една планина с някакъв човек,за да избягаме и да се спасим от него.Какво значи това??Не мога да го разтълкувам!!!Моля ви,помогнете...

Sunny95
06-10-2010, 13:55
Ами...според мен това не значи нищо просто някъкъв страннен сън! Поняга сънищата са странни и не могат да бъдат разтълкувани :wink:

Manik96
06-10-2010, 14:01
Незнам на мен ми се стори странно.Защото аз по принцип не си спомням сънищата,а точно този странен сън си го спомням...Незнам,много е странно според мен...

Sunny95
06-10-2010, 14:04
Незнам на мен ми се стори странно.Защото аз по принцип не си спомням сънищата,а точно този странен сън си го спомням...Незнам,много е странно според мен...

И аз не помня сънищата си помня само кошмарите, спокойно нищо не значи просто един странен сън :wink:

SmilezZz
06-10-2010, 14:28
Нищо не значи..Това е просто сън - "играта на подсъзнанието ти"..Споко,просто е някакъв странен сън 8)

LipSy
06-10-2010, 16:07
Човек сънува най-различни неща. Не би трябвало един сън да те плаши или нещо такова. Подсъзнанието (както казаха по-горе) всяка вечер си "играе" с човек. По-хубаво недей да гледаш във съновника, защото по някога има написани пълни простотии. Аз не им вярвам на онея писания и просто това, което съм го сънувала съм го сънувала и толкова.

kalpazanka
06-10-2010, 16:21
ВУЛКАН - ако сънуваш изригващ ВУЛКАн, значи не си предвидил някакъв рисков фактор в работата си и трябва спешно да вземеш мерки. Ако насън видиш ВУЛКАн, който изпуска дим, трябва да скъсаш всякакви връзки с отдавнашен неприкрит враг. Ако ВУЛКАнът в съня ти не е активен, е знак, че не трябва да правиш никакви промени или да вземаш важни решения през идния месец.
БИЛО НА ПЛАНИНА - ако гледаш насън, ще срещнеш сериозни трудности в работата си. Ако сънуваш, че се изкачваш по него, ще получиш награда за добре свършена работа или ще успееш в отдавна започнато дело.
ПЛАНИНА - сънуваш ли, предстоят ти трудности и проблеми в работата. Ако се изкачваш по нея, с постоянство и труд ще постигнеш значителен напредък. Ако си на върха на ПЛАНИНА, чака те голям успех. Планина, обрасла с гори, е знак за скрити опасности и невярност. Голи планински хребети предсказват тревоги. Планинска верига означава, че си в трудна, почти безизходна ситуация.