PDA

View Full Version : Как и дали можем...



babity
06-10-2010, 18:50
... да променим начина, по който ни приемат представителите на противоположния пол? В темата можете да си пишете за нещата по принцип, а може и да дадете едно мнение за моя въпрос.

Определено не съм вървежна. За външен вид по шестобалната си давам 3, в най - добрите дни 4. Забелязвам напоследък обаче, че всичките момчета/мъже в живота ми ме възприемат като надуваема кукла. Всичко живо иска да ми го изтропа, ама без обвързване. И тук идва моята чуденка. Не съм хубава, в смисъл, че нямам хубаво тяло, съответно не се нося разголена, винаги се държа... нормално, не съм няк'ва кифла, не флиртувам с всеки и пак. Аз ли нещо грешно правя? Да каже човек, че на неподходящи попадам, 'ма те пък плейбоите не ходят по такива като мен. Въобще аз мога ли по някакъв начин и как върху начина, по който ме възприема мъжката част?

Sa6eks
06-10-2010, 18:57
Отслабни и покажи плът, така повече ще те възприемат :)

bogzfaggot
06-10-2010, 18:59
Не можеш

britzy
06-10-2010, 19:00
Babe евала ,че си признаваш ,че не си перфектна ;)
Всеки трябва да може.И сега да помислим -ти се държиш добре,смис .сериозно-аз напротив понякога съм кифленска,ноооо почти никога,спокойно.И ако заключим ,че сме противоположни общото ни е,че не ни вързва-последният,с когото пробвах го е страх от обвързване :? .
По шестобалната си давам 5,макр че мисля,че това некой друг трябва да реши.Не знам какво да променя-някак си съм надута според мен.Това ме дразни и ще си докарам неприятности ,но животът е низ от падения и успения.Така че...

mArMaLaDkA
06-10-2010, 19:12
Момичето не иска мъжката част да го възприема само като сексуален обект, така че не виждам разголването с какво ще помогне. :-o Т'ва манията за трупане на постове е страшно нещо, наистина.


babity, дефинирай "плейбой". Има мъже, които имат някакво смешно високо самочувствие и си мислят, че заслужават само дългокраки кльощави девойки; има и мъже, които се правят на много оборотни, а всъщност са толкова жалки, че биха преспали с първата, която срещнат, само и само да им се върже на глупостите; а има и мъже, които просто умеят да общуват с жените, флиртуват, забавляват се и дават вид на много фриволни, пък всъщност не са. Та уточнявай.

Зависи как разбираш, че искат да "ти го изтропат" - дали ти подхвърлят разни просташки изречения, или ти усещаш нещата. Ако са от първия вид, определено имаш елементарни хора в обкръжението си и само можеш да се радваш, че те не искат да се обвързват с теб.
Явно мъжете около теб те харесват, защото си непринудена, не си търсиш отчаяно мъж, приятен събеседник си и така нататък. Външността минава на заден план в такъв случай, защото какво ако си много хубава, след като си куха като лейка?
Не смятам, че с нещо можеш да промениш начинът, по който въздействаш на мъжете, и като цяло на хората около теб. Няма нищо лошо, че винаги има мераклии около теб, важното е да не допускаш всеки до себе си.
Та такива глупости по моето скромно мнение, нещо не ми се получи поста, все тая.

BlueParadise
06-10-2010, 19:47
Ами мила,не си само ти така,смисъл и по-неперфектни момичета са вървежни,просто днешната младеж (момчетата (а и някои момичета) ) е по еблива,не се учудвай .. а ако искаш да си още по-вървежна,направи хубаво тяло с повечко усилия и дразни "plаyboy-ите" но не им се давай лесно ... ето ти една друга страна как да се държиш ... но това е мота гледна точка ... БЪДИ ТВЪРДА ! :D

ScarletBite
06-10-2010, 20:49
Бабиту, долавям от твоя страна едно убеждение, че въпреки, че не си красива, притежаваш някакъв необясним магнетизъм или нещо такова. И желание ние да дадем отговори, които биха потвърдили това убеждение.
Ще те разочаровам.
Повечето плейбои не са никакви плейбои. Мъжете до един искат да изглеждат като пичове и непукисти и в случаите, когато открито парадират с това, става въпрос предимно за комплекси. Боят се от отказа, който много често идва от наистина натоканите мадами, които са им на или над нивото. Затова техни жертви обикновено стават по-обикновените, по все пак хубави, жени, с които имат някакъв шанс.
А това, че те минават и си заминават... потърси вината в себе си. Всяко мнимо плейбойче първо е човек, после мъж и чак след това мачо. Явно нямаш с какво да ги плениш. Или имаш, но не простираш мрежата правилно?

badblood
06-10-2010, 21:12
евала мацке най-накрая някой които си казва "аз не съъъъм Руса Кукла Барби с главно Б и големи надуваеми цици от силикон или дърво с куха тиква :grin: ", почти никой не харесва идеала колкото и противоречиво да звучи, ти си уникална сама по себе си и това е уникалното. има една песничка imperfect is the new perfect на caitlin crosby, има много истина в нея.

ScarletBite
06-10-2010, 21:18
евала мацке най-накрая някой които си казва "аз не съъъъм Руса Кукла Барби с главно Б и големи надуваеми цици от силикон или дърво с куха тиква :grin: ", почти никой не харесва идеала колкото и противоречиво да звучи, ти си уникална сама по себе си и това е уникалното. има една песничка imperfect is the new perfect на caitlin crosby, има много истина в нея.
Ето за такъв отзив говорех в първия абзац на поста си. :)

TheBeliever
06-10-2010, 21:30
Начинът, по който те възприемат околните ще се промени, когато се промениш и ти. Но за това се изисква много време. Това е по принцип.
За твоя конкретен случай не мога да разбера какъв ти е точно въпроса/проблема, или просто искаше да се "похвалиш".

babity
06-10-2010, 21:40
mArMaLaDkA, всеки е различен. От една страна имам наистина отчаян индивид, който страшшно много се надява на каквото и да е внимание - тук просто си го усещам какво му се иска, но понеже и той си пада като мен е решил, че ще е по - лесно да ме залъже с романтичните помии. От друга страна, човекът, който страшно много държи на мен, иска да съм щастлива, отказва да дава смесени сигнали, обаче ме вижда и ми дава едни други неща... Накрая черешката е бившия ми, който има нещо като фикс идея да легне с мен, обаче има и вътрешни противоречия и докато ми говори мръсотии след 3 мин вече съжалява, че ми го причинява. Във всеки случай обаче резултатът е един и същ. Аз не намирам нищо сериозно. А принципно с компромиси и желание и трите варианта са приемливи.

ScarletBite, само уточнението, че аз въпреки странните си взаимоотношения с определени хора се смятам до определена степен за моралистка и се държа на положение. Не ме чукат и да бягат после.

TheBeliever, не желая да се хваля и не го правя. Тук не изтъквам колко хора искат да ме изпраскат, а по - скоро съжалението си от това, че около мен няма хора, с които да започна връзка или не просто мен не ме възприемат като такъв човек.

mArMaLaDkA
06-10-2010, 21:48
Аз се оплетох, не знам за теб. В крайна сметка ти искаш сериозна връзка, обвързване..., нали така? Тогава защо трябва да правиш компромиси и да имаш ябълка с червей?

Имам чувството, че ги съжаляваш, опитваш се да ги предпазиш от разочарование, от друга страна ти се ще да си с втория, пък от съвсем трета вече изпитваш някакво отчаяние и безизходица, че един ден можеш не трима да имаш, ами нито един. Сама си набиваш филмите. А е толкова просто. Изясниш ли си какво и кого искаш, сама ще намериш отговора.

babity
06-10-2010, 21:54
Оооо, аз знам какво искам, ама... то просто няма да стане и затова ме изби така на размишления. Днеска второто копеленце така жестоко сложи рамка на отношенията ни, че просто щях да съм пълен не-човек ако не ми избие нещо отнякъде.

BlueMushroom
06-10-2010, 22:07
Мен ако питаш-трябва ти секс.
Нещо ти е тежко на душата,в някакви филми се вкарваш.
Я го дай малко по-неебателно.

ShtrudeL
06-10-2010, 22:12
Може би ти им го позволяваш. Извинявай ама не се оплаквай при положение,че ти сама им се даваш за едното кхъм... Може би за това те приемат така.

w0sh
06-10-2010, 22:16
Нормално е хората да се водят по физическото.

За да имаш чуждото уважение, трябва първо да уважиш себе си (тялото и психиката си).

umri
06-10-2010, 22:40
... да променим начина, по който ни приемат представителите на противоположния пол? В темата можете да си пишете за нещата по принцип, а може и да дадете едно мнение за моя въпрос.

Определено не съм вървежна. За външен вид по шестобалната си давам 3, в най - добрите дни 4. Забелязвам напоследък обаче, че всичките момчета/мъже в живота ми ме възприемат като надуваема кукла. Всичко живо иска да ми го изтропа, ама без обвързване. И тук идва моята чуденка. Не съм хубава, в смисъл, че нямам хубаво тяло, съответно не се нося разголена, винаги се държа... нормално, не съм няк'ва кифла, не флиртувам с всеки и пак. Аз ли нещо грешно правя? Да каже човек, че на неподходящи попадам, 'ма те пък плейбоите не ходят по такива като мен. Въобще аз мога ли по някакъв начин и как върху начина, по който ме възприема мъжката част?
По снимка едва ли ще успея, но може да се пробваш. Дай ми една ежедневна снимка на лично и ще ти дам мнение.