PDA

View Full Version : Need For Speed Underground 2



Sp0t
06-10-2010, 20:03
Имам един въпрос, който може да се нарече и проблем... Та той е следния: Гледах много клипчета как да си сложа ,,Save'' на играта и навсякъде пише, че сейфът се слага в: C/Documents and Settings/User/Local Settings/Application Data и там в папката NFS. Така дотук добре, но нямам такава папка Local Settings. Пробвах както е показано в клипчетата да покажа скритите папки по следния начин: Start/Control Panel/Folder Options/От таба - View/и после Show hidden folders and files... Дори пробвах да махна отметката на Hide extensions for know file types, но нищо... Пак нямам никакви нови папки като: Local Settings и Application Data... :( :booooomb: Моля ви ако някой може да ми реши проблема да драсне два реда тук или да ми пише на Skype: chowder_1208

DarkAngelOfHope
06-10-2010, 20:10
Ами просто в адрес бара напиши пътя C:/Documents and Settings/User/Local Settings/Application Data, като User го замениш с твоя Username :) няма значение дали са ти скрити папките или не :)

Haker4ity
06-10-2010, 22:07
при мене когато я инсталирах за 1ви път на старото ПЦ сеифа беше

C:\Documents and Settings\userd\My Documents <--- тук

аа сега на новото е както ти обесняваш C/Documents and Settings/User/Local Settings/Application Data и там в папката NFS
+ като се отключат папките :)