PDA

View Full Version : Коремна преса



DevilPower
06-10-2010, 20:21
Здравейте на всички , знаете че сега идва лятото и на мен голямата ми мечта е до тогава да направа коремни плочки . Висок сам 178 см. и сам 74 Кг. 15 годишен . Бихте ли ми дали чрез link някоя хранителна програма която помага да изгаря излишните мазнина на корема и ако може за задните части някое упражнение и диета . Благодаря предварително :)

Пиши на кирилица.
ShtrudeL

ZipFail
06-10-2010, 21:03
Гугъл.

yakuza_
06-10-2010, 21:04
Ползвай търсачката има предостатъчно теми по тоя въпрос и пиши на кирилица.

redbul2
06-11-2010, 04:10
... и пиши на кирилица.

Правилно.За непишещите на български няма съвети и линкове.Остава гугъла.

FlipY
06-11-2010, 20:43
С тея килца на тая възраст и височина си представям каква картинка си...лятото няма да ти стигне само да свалиш килограмите , да не говорим за изкарване на плочки . Нарисувай си едни с някои перманентен маркер и бягай на плажа :) И каква е тая голяма мечка баш за това лято да имаш преса?
П.с Извинявам се за лошите думи , но ми се струва смешно юни месец да се сетиш да вадиш плочки , за да може юли да се показваш пред мацките

JackSparrow
06-11-2010, 21:02
аз пък не знам що така, като правя един ден коремни по много - 200 от всеки вид, после изкачат все едно съм 35 кг, а ако не правя дълго време пак си се прибират. и така като правя "държат" 4-5 дни.. а иначе си имам леко коремче :-D

play23
06-11-2010, 22:20
С тея килца на тая възраст и височина си представям каква картинка си...лятото няма да ти стигне само да свалиш килограмите , да не говорим за изкарване на плочки . Нарисувай си едни с някои перманентен маркер и бягай на плажа :) И каква е тая голяма мечка баш за това лято да имаш преса?
П.с Извинявам се за лошите думи , но ми се струва смешно юни месец да се сетиш да вадиш плочки , за да може юли да се показваш пред мацките
Абе може за едно лято, примерно виж тази статия, но пак си е доста трудно - http://lubomirivanov.com/2963

bybalazi
06-11-2010, 23:49
Някой са на мнението че е по добре 10 дена срам на плажа от колкото 1 година мъка във фитнеса :D :D :D :D

Valento
06-12-2010, 11:08
Някой са на мнението че е по добре 10 дена срам на плажа от колкото 1 година мъка във фитнеса :D :D :D :D




Тази 1 годинка във фитнеса после ще му направи супер самочувствие като мацките тръгнат по него и му се усмихват на ляво на дясно....


по темата,тичане с неопренов колан,повечко млечни продукти и през ден 130 - 150 коремни преси от този вид (http://vbox7.com/play:83c93269) много ефикасни даже мога да ти покажа моя снимка от преди 2 месеца но сега нямам защото спрях тренировки поради здравословни причини..другото което сега лятото ще ти е трудно да ги правиш защото мазнините горят не равномерно и просто ще си загубиш времето...тяло се прави > есен > зима > пролет < а лятото се подържа с добри тренировки и храна!

yakuza_
06-12-2010, 14:37
Тая 1 година фитнес даже не я считам за трениране аз, тяло се прави цял живот, хората ходят над 10 години, а тука всеки е решил за месец-година и е готов.

Valento
06-12-2010, 17:34
Тая 1 година фитнес даже не я считам за трениране аз, тяло се прави цял живот, хората ходят над 10 години, а тука всеки е решил за месец-година и е готов.


* Ако е чист - цял живот в залата!
* Ако е менделеев представител 3 - 4 месеца !

bybalazi
06-12-2010, 21:50
тва не е спорт за всеки ... най важното е да си постоянен с тренировките и то става постепенно ако некой ви е казал че за месец 2 ша станете мистар олимпия не е така :)