PDA

View Full Version : Как Да Кача Малко Килограми В МАСА (най-Бързо)



caspeer
06-10-2010, 22:32
Здравейте На Всички :)

Така .... да караме по същество

Искам Да Кача Малко Килограми, но в Маса !!!! Как може да стане това най-бързо и най-лесно ??? Аз съм на 18, 62-63 килограма сам , А искам да Ги кача до към 80-85 поне :).... Хапвам си но не качвам Кила... :(

Ако може някъкви Препоръки да ми дадете Протеини...Нещо с което ще стане по лесно (но да не е МНоого Вредно :Д )

Благодаря Предварително

DaKurlzz
06-11-2010, 00:00
Химията е най-лошият вариант, естествено. Яж по 5-6 пъти на ден, гледай да вечеряш с дроб или яйца (най-анаболните храни). Не знам за колко време искаш да качиш 20 кила, но за 5-6 месеца шансът е никакъв, ако не взимаш химия, а на тия годинки е тъпо да го правиш. Иди в някой фитнес, запиши се, накарай някой инструктор да ти направи програма (диета - ВВД) и дерзай...

redbul2
06-11-2010, 04:05
Трябва да опиташ с някакъв спорт,може и фитнес.И освен това трябва да увеличиш хапването.Всички по-слаби само си мислят,че им е достатъчно.
А всъщност не е.Само на тях тъй им се струва.
Но без спортуване ще трупаш мазнини и нищо повече.Ще направиш само "бирено коремче".

Myrth
06-11-2010, 06:21
Лесно нема.

Shazzrah
06-11-2010, 15:15
Лесен вариант: спиш по цял ден стоиш на компютъра пиеш бира като разпран и ядеш всякакви боклуци каквито се сетиш!Хамбургери, пица, всичко пържено което се сещаш!Много чипс и тн...

с тази "диета" 20тина кг няма да са ти проблем да качиш за 6-7-8 месеца :) Чиста лоена маса :)

Труден вариант: тръгваш на фитнес блъскаш като животно ядеш само по ВВД (високо въглехидратна диета) даваш по-150 лв на месец за добавки и за 2 години сериозно трениране ще си станал машина!

vaseto0o
06-11-2010, 18:41
Лесен вариант: спиш по цял ден стоиш на компютъра пиеш бира като разпран и ядеш всякакви боклуци каквито се сетиш!Хамбургери, пица, всичко пържено което се сещаш!Много чипс и тн...

с тази "диета" 20тина кг няма да са ти проблем да качиш за 6-7-8 месеца :) Чиста лоена маса :)

Труден вариант: тръгваш на фитнес блъскаш като животно ядеш само по ВВД (високо въглехидратна диета) даваш по-150 лв на месец за добавки и за 2 години сериозно трениране ще си станал машина!
Познавам много хора от първия тип, с набиването на нездравословна храна, кола, компютър, без спорт и са... 55-60килограмови клечоци :?

JackSparrow
06-11-2010, 20:18
За бога, колко си висок???????

play23
06-11-2010, 20:50
Лесен вариант: спиш по цял ден стоиш на компютъра пиеш бира като разпран и ядеш всякакви боклуци каквито се сетиш!Хамбургери, пица, всичко пържено което се сещаш!Много чипс и тн...

с тази "диета" 20тина кг няма да са ти проблем да качиш за 6-7-8 месеца :) Чиста лоена маса :)

Труден вариант: тръгваш на фитнес блъскаш като животно ядеш само по ВВД (високо въглехидратна диета) даваш по-150 лв на месец за добавки и за 2 години сериозно трениране ще си станал машина!
Не е задължително да е ВВД, всичко е индивидуално и ако платиш на специалист да ти направи програма за хранене и тренировки ще имаш доста по-бързи резултата от това да си правиш сам ;) За мен е 30% белтъчини 30% мазнини и 40% бъглехидрати, като целта също е маса и резултати имам много добри, не съжалявам че дадох парите на един от специалистите в България, важното е разбира се и да попаднеш на правилния човек де :) Пък за срока не се знае, ето какво е постигнал този човек за 14 седмици - http://lubomirivanov.com/wp-content/uploads/2010/06/miro-predi_i_sled.jpg Ако желате да разберете повече - http://lubomirivanov.com/2963

mrfahrenheit
06-14-2010, 01:03
Абсолютно възможно е да качиш 20 килограма за 6 месеца.Изисква се много воля обаче.Проучи разни диети , ако си осигурен финансово ,можеш да си купиш някои хранителни добавки и другото вече се решава във фитнес-залата.Най-важното обаче е храненето ,както и добрият сън.

Успех в начинанията!

D3NG3rZ0N3
06-14-2010, 01:07
Без стероиди не може да качи 20 кг. чисто нито за 6 месеца, нито за година!!

Infectix
06-10-2012, 16:31
Пич глей ся,отиваш то аптеката и купуваш бирена мая!Отиваш на някой лост и успоредка и почваш да тренираш.Пиеш бирената мая сутрин обед и вечер. -- Ето и мойте резултати - 1ви месец -- 52кг.. ---- След 1 месец 58 кг.За 1 месец качих 6 кила. : )

DownloadVirus
06-10-2012, 17:40
Авторът вече може да е качил килограмите..Минали са 2 години....А това с маята е тъпо