PDA

View Full Version : Някой...



Manik96
06-11-2010, 11:30
Някой може ли да ми разтъкува израза "ИМАШЕ КЛЮЧА ОТ СЪРЦЕТО МИ,НО СЧУПИ СЕ КЛЮЧАЛКАТА"?Благодаря предварително... :)

SmilezZz
06-11-2010, 12:03
Откъде го измисли ти пък ??
Не знам..Предполагам,че си обичал някого,но си го наранил..Не знам..Нещо подобно 8)

LipSy
06-11-2010, 12:27
Под "имаше клъча на сърцето" ми разбирам, че си се доверявала на много скъп човек: когото си обичала, харесвала и т.н. Под " но ключалката се счупи" разбирам, че този въпростния човек ти е направил нещо много гадно и сега ти вече не можеш да му се довериш. С прости думи този целяит израз може би означава: КРАЙ НА ПРИЯТЕЛСТВОТО НИ.

elizabethg
06-11-2010, 14:04
Под "имаше клъча на сърцето" ми разбирам, че си се доверявала на много скъп човек: когото си обичала, харесвала и т.н. Под " но ключалката се счупи" разбирам, че този въпростния човек ти е направил нещо много гадно и сега ти вече не можеш да му се довериш. С прости думи този целяит израз може би означава: КРАЙ НА ПРИЯТЕЛСТВОТО НИ.



Много точно казано :)

MXD
06-11-2010, 14:11
Значи, че момичето те е харесвало, а ти си се правил на луд и вече те мрази.. поне аз така го разбрах като се случи на мен..

Paramour
06-11-2010, 18:51
Под "имаше клъча на сърцето" ми разбирам, че си се доверявала на много скъп човек: когото си обичала, харесвала и т.н. Под " но ключалката се счупи" разбирам, че този въпростния човек ти е направил нещо много гадно и сега ти вече не можеш да му се довериш. С прости думи този целяит израз може би означава: КРАЙ НА ПРИЯТЕЛСТВОТО НИ.
...или с връзката...