PDA

View Full Version : Тревожа се . .



pussucetka
06-11-2010, 10:32
Здравейте ! В 7 клас ме удариха с футболна топка, която ритнаха и политна към мен и аз за да я отхвърля за да не ме удари, ръката ми много назад отиде и тогава много адски много ме заболя и плаахх няколко минути, отидох наа болницата, направиха ми снимка, казаха, че съм я само навехнала и ми я превързаха и ми мина уж. Удариха ме в дясната китка. Ето вече 2 години по-късно забелязвам от време на време, че като дигам тежко или нещо друго и ме боли леко и едно кокълче стърчи като наведа китката надолу :o . . И ме е страх да не би да не са си свършили работата както трябва :? Да не би да трябва да се направи нещо? :( .. Снимка нямам, но скоро ще направя и ще ви я тагна тук . . Моля, ако някой му се е случвало или знае да сподели мнението си :)

pussucetka
06-11-2010, 10:34
Забравих да допълна, че това не е постоянно . . от време на време ме боли по няколко дена и излиза кокълчето :)

l3thal
06-11-2010, 10:41
сигурно не са си свършили работата или наскоро пак си си ударила ръката без да помниш :) отиди пак да ти направят снимка

Xeon
06-11-2010, 10:59
Дай снимка на кокалчето.Много хора когато си пуснат ръката им се показва това "кокалче"(от външаната страна на ръката, точно преди китката).
А иначе снимки може да си направиш, ако се притесняваш. :)

L0ST
06-11-2010, 11:38
Снимка си направи.... За да си спокойна...

Sashko95
06-16-2010, 15:55
На мой приятел го удари топката по ръката,болеше го малко но се оказа скупена работа...Направи си снимка