PDA

View Full Version : сънища



cveti965
06-11-2010, 12:39
разкажете за някои ваш сън :)

LipSy
06-11-2010, 12:58
ооо, ами много са моите сънища :-D :D 8-) . Ама точно кои да ти разкажа?!
1.Ами, един път сънувах една приятелка на вуйчо ми. Тя падна в една дупка и се превърна във мумия. :D
2. Един път сънувах един мой приятел и той ми вика: " Чакай мееее!!!" Аз обаче тръгнах да бягам. Той ме настигна и после ми се ядоса, че не съм го изчакала, ама аз му казах: " Айде, ела ела" Той дойде и после тръгнахме да си говорим и т.н. :D
3. Един път аз сънувах нещо, но точно не си спомням какво и някой щеше да ми казва нещо. Този някой тъкмо ме дръпна настрани да ми каже и аз се събудих. После направо щях да се изям от яд, затова че не съм разбрала какво щяха да ми казват и така.
4. Друг път сънувах, че съм си купила цигари и се чудя къде да ги скрия в гардероба. И на следващия ден (това вече в реалността) наистина толкова много ми се пушеше, че чак почнах да търся в якетата на баща ми цигари, защото той пуши. Аз през живота си и една цигара не съм палила все още, ама какъв беше тоя сън, не знам :-D

Айде, спирам до тука! :-D Аз съм сънувала толкова сънища и то най-различни, че чак и една книга мога да напиша и да я издам! :D :-D 8-) :P :-P :razz: :oops:

LipSy
06-11-2010, 13:02
^Пак съм аз! :) Може ли да ми драснеш едно отговорче на темата: работа мечта? Моля те! :)

diksi
06-13-2010, 13:06
Амии значи аз даже исках книга да пиша за тва..

``Аз съм на брега на морето, трябва да отида при майка ми. Виждам, че пред мен има огромни вълни, така че няма как да го преплувам.Решавам да мина през гората, откривам само един път : ПЪТЕКАТА НА ЗДРАВЕТО. Осъзнавам, че гората всъщност е Хисарлъка в Кюстендил.. Чудя се дали да мина през пътеката, струва ми се опасна. Започва са се смрачава, чувам гръмотевици, наоколо се усеща мирис на предстоящ дъжд.. Решавам се да потегля по кривата пътека. По пътя срещам двама откаченяци, правят си откачени снимки при една беседка. Заставам при тях и там изведнъж забелязвам факла, запалвам я и какво да видя.. МЕЧКА.. Казвам на тия до мене да бягаме, те не помръдват искат да се снимат близо до нея, за спорта..Мечката се запътва към нас, те побягват в посока храсти.. Аз се скривам зад беседката, с надежда да не ме усети. Снижавам главата си до минимум, усещам тежките и стъпки, звярът тичаше към храстите. Захапа единия от двамата мъже за гърба.. Успокоих се, реших, че съм й се изплъзнала. Бях изпаднала в момент на върховно спокойствие, тогава мечката се обръща и ме вижда, пуска жертвата си и се запътва към мен с остър и кръвожаден поглед.. Опитвам се да се измъкна, но тя е по-бърза и силна от мен. Изплашена до смърт, от свирепото животно побягвам към храстите, знаех, че е грешно но какво зависеше от мен?``

Събудих се..

Ако някой ми го разгадае този сън.. Цена няма да има~

Vasoto129
06-21-2010, 14:07
не санувам :( :( :(

rKo18
06-21-2010, 21:45
Сънувам доста и често интересни сънища
Но има един ...
Два пъти абсолютно един и същ сън съм сънувал.Супер тъмно е,през ноща и излизам от къщата на баба ми.Отивам зад нея незнайно защо ;д и поглеждам към прозореца който е тъмен,а от вътре някакво бяло момче(по скоро някъв образ,дух) стои там,и така се събуждам и до ден днешен ме е страх като е тъмно да мина оттам :D

sToyAncHo
06-25-2010, 08:24
Мии...сънувах веднъж, че аз и сегашния ми дядо (гадже на майката на мама) и аз си имаме кокошарник и, че си гледаме едни бели кокошчици и тук там някой петел :D и, че си продаваме яйчица и, че си имаме парички много. абе много странен сън. Сънувах го 3 пъти :D :D

SmilezZz
06-25-2010, 09:15
Преди сънувах често,но сега много - много рядко сънувам..Но когато се случи - сънувам нещо,за което съм мислила цял ден

mincheto
06-25-2010, 09:36
3 Пъти съм сънувала ,че летя...странно..какво значи?

chernookata
07-14-2010, 18:30
Случвало ми се е да сънувам,че падам от някаква висока сграда, но така и така не се приземявам,а се събуждам и стомаха ми е свет на кълбо.. ако може някой да ми каже какво е това ще съм му признателнаа :)