PDA

View Full Version : Трябва ми съвет..



rafaaaa
06-11-2010, 12:45
От дълго време харесвам едно момиче (5 месеца ),но до сега тя не ме забелязваше.От скоро взехме постоянно да си пишем .. да си пращаме прегръдки + сърца и казваме,че се обичаме.Аз скоро съм нямал приятелка и ми е малко нелофко.Но проблема е друг.. Как мога да преудолея срамежливостта ? На 13 съм

britzy
06-11-2010, 12:52
:razz: :razz: :razz:
тва пак си се филмирал с тъпата програмаааа
Знай ,че в нета нищо не изглежда каквото е
И не няма да ти дам съвет-опари се ,за да знаеш занапред ;)

badblood
06-11-2010, 13:45
напълно права с първия писал. Абе в реалния живот е малко стеснително не както в нета нали ама първо си поеми въздух и смело :ддд аз кат бях на тринайсет леле мале :дд така е във тая възраст, спокич и без да те е срам :дд :) 8-)

BlueFace
06-11-2010, 14:47
:razz: :razz: :razz:
тва пак си се филмирал с тъпата програмаааа
Знай ,че в нета нищо не изглежда каквото е
И не няма да ти дам съвет-опари се ,за да знаеш занапред ;)

Подкрепям ;)

Зарежи скайпа ,покани я на среща ;) А и тези сърца, прегръдки ,целувки ,знай ,че ако не са на живо нямат никакъв смисъл ;)

Jumbie483
06-11-2010, 15:33
От дълго време харесвам едно момиче (5 месеца ),но до сега тя не ме забелязваше.От скоро взехме постоянно да си пишем .. да си пращаме прегръдки + сърца и казваме,че се обичаме.Аз скоро съм нямал приятелка и ми е малко нелофко.Но проблема е друг.. Как мога да преудолея срамежливостта ? На 13 съм


:shock:

DqVoLsKoJeLaNiE
06-11-2010, 15:50
Срамежливостта се преодолява с времето. Няма как с първото си гадже да си супер уверен и да знаеш всичко. Покани я на среща и се успокой. Ако не стане,пак споко, не си във връзка с това момиче от 10 години, за да се тормозиш, че еди-какво-си на първата ви среща се прецакало или че тя не те харесва извън скайпа, продължаваш към следващата "дестинация".

soul1199
06-11-2010, 18:50
много смешна тема :lol:

YeahItsMe
06-13-2010, 21:17
пич .. на 13 си .. да не те бърка :) иксаше ми се и на мен някой да ми беше казал това когато бях на такава възраст :D да не те бърка въобще!
кажи и че искаш да излезете 2мата някъде и толкова :)

prostonqkfa
06-13-2010, 21:45
Срамежливостта се преодолява с времето. Няма как с първото си гадже да си супер уверен и да знаеш всичко. Покани я на среща и се успокой. Ако не стане,пак споко, не си във връзка с това момиче от 10 години, за да се тормозиш, че еди-какво-си на първата ви среща се прецакало или че тя не те харесва извън скайпа, продължаваш към следващата "дестинация".

++ и аз ено време бях мн срамежлива... :D

Paramour
06-14-2010, 12:02
:razz: :razz: :razz:
тва пак си се филмирал с тъпата програмаааа
Знай ,че в нета нищо не изглежда каквото е
И не няма да ти дам съвет-опари се ,за да знаеш занапред ;)

Подкрепям ;)

Зарежи скайпа ,покани я на среща ;) А и тези сърца, прегръдки ,целувки ,знай ,че ако не са на живо нямат никакъв смисъл ;)
+1! :-D :-D