PDA

View Full Version : С кой п0требител от сайта бихте правили секс ..?



FamauseBaby
06-11-2010, 15:32
п0рових се малк0 из раздел секс.. :) .. н0 такава тема не видях .. с0ри ак0 се п0втаря .. 8)

britzy
06-11-2010, 15:35
има 8)

stupid0boy
06-11-2010, 15:38
ами DeViLMaN иска да му лапам обаче аз го мразя :-x
то тука са некви загорели и скучни и тапи и аз сам емо,което значи че сам много по хубава и умна и красва и интелегена и сам много по яка и имам много повее симпатариота.,мога ако желая и баша си да накарам да ме чука а вие не можете зашото не сте емота :? Така както си емо свирки правиш ли :?

Glamour92
06-11-2010, 15:39
ами DeViLMaN иска да му лапам обаче аз го мразя :-x
то тука са некви загорели и скучни и тапи и аз сам емо,което значи че сам много по хубава и умна и красва и интелегена и сам много по яка и имам много повее симпатариота.,мога ако желая и баша си да накарам да ме чука а вие не можете зашото не сте емота :?
трипъл фейспалм......

britzy
06-11-2010, 15:40
ами DeViLMaN иска да му лапам обаче аз го мразя :-x
то тука са некви загорели и скучни и тапи и аз сам емо,което значи че сам много по хубава и умна и красва и интелегена и сам много по яка и имам много повее симпатариота.,мога ако желая и баша си да накарам да ме чука а вие не можете зашото не сте емота :?
мисля си,че съвсем скоро е наложително да посетиш една сграда в Бяла...

DeViLMaN
06-11-2010, 15:40
ами DeViLMaN иска да му лапам обаче аз го мразя :-x
то тука са некви загорели и скучни и тапи и аз сам емо,което значи че сам много по хубава и умна и красва и интелегена и сам много по яка и имам много повее симпатариота.,мога ако желая и баша си да накарам да ме чука а вие не можете зашото не сте емота :?



ако трябва и аз ще стана емо само за да ми дадеш скайпа си ида са поприказваме за птичките и пчеличките :)

даже ще ти пратя снимка на моя добър приятел който спи в пантолона :D :)

Аз те ОБИЧАМ а ти ме МРАЗИШ не е нормално искам и двамата да се обичаме ( по няколко пъти на ден)

britzy
06-11-2010, 15:40
ами DeViLMaN иска да му лапам обаче аз го мразя :-x
то тука са некви загорели и скучни и тапи и аз сам емо,което значи че сам много по хубава и умна и красва и интелегена и сам много по яка и имам много повее симпатариота.,мога ако желая и баша си да накарам да ме чука а вие не можете зашото не сте емота :?
трипъл фейспалм......
:razz:

DeViLMaN
06-11-2010, 15:45
обещавам пред целия форум повече няма да те ядосвам ще ставам всяка сутрин да ти правя закуска в леглото с разни изненади . :) ще ти помагам да си правиш прически и грим всеки ден :) ще си лягаме късно защото е готино да се обичаме :)

stupid0boy
06-11-2010, 15:45
Анално ли се "обичате"

hamilcar
06-11-2010, 15:47
Има такава тема.