PDA

View Full Version : Училище ..



blueprincess
06-11-2010, 15:55
Здр, от др-та година смятат да ме местят в друго училище но не е сигурно..
Аз умрях от щастие като разбрах, защото момчето което харесвам е там и може да съм в един клас с него. Но се замислих .. Как ще се приобщя там ако ме преместят?? :? Ще съм новата, всички ще си мислят различни неща за мен освен въпросното момче! Ще бъда самичка и той ще е единственият ми приятел там .. :( Брат ми учи в същото училище така че това също помага малко защото той ще ми помага от време на време. Та, питам се ако наистина ме преместят, което ще е много добре за мен, как да си намеря приятели? :-o Как да не бъда "Новото момиче от Б клас" ?? Ще ми е много трудно и това много ще повлияе на самочвствието ми! :? :? Просто нз кфо да правя!!.. :? Как да постъпя там? Да се чувствам като на собствена територия! Да се отпусна и да си намеря приятели..?? :? :? Сори че съм писала в "У дома", ама обърках!! 8-)

LoupGarrou
06-11-2010, 18:09
Сама каза, че ще е другата година. Няма смисъл да се притесняваш от сега, няма смисъл да се притесняваш изобщо. Отиваш там, с момчето се познаваш - страхотно, той ще те представи на другите и ще ти помага ! Освен това брат ти е там - ще ти помага, ще те защитава, ако трябва, ще ти покаже, каквото трябва.

Вероятно ще си атракция през първата седмица. Първите два дни целият випуск ще мине през стаята ви, за да те види, но след първата седмица на никого няма да му прави впечетление. Спокойно не е страшно : ) ! Не съм се местил в друго училище, но съм в клас, в който 1/3 се познаваха, а другите, а повечето познаваха поне по един човек от класа. Не е кой знае к'во, апък и ти имаш твои хора там, не се притеснявай : ), всичко ще е ОК ! :P

Crazytu
06-11-2010, 18:49
И аз бях в подобна ситуация, но с разликата, че аз не познавах никого и просто гледах да заговарям някой я за домашна, я за урок и така. Но ти си по-добре, момчето, което познаваш може да те представи на другите и така ще се приобщиш. Пък и брат ти също може да съдейства. ;d
Спокойно, както каза LoupGarrou ще си атракция само първата седмица. :)

blueprincess
06-13-2010, 10:47
Сиг .., Но просто страшно се притеснявам.. :? :? :?

sword
06-13-2010, 10:59
надувай се, никой няма да те пипа.

fUcKsMiLe
06-13-2010, 12:31
надувай се, никой няма да те пипа.

WTF .. ?! :?

Не се притеснявай ;). Аз тази година не се изместих в друго даскало /пак съм си в моето, но в друга паралелка със 5-6 от бившият ми клас, с които не говоря/, ама пак ми беше трудно, защото бях свикнала с моите хора. Както каза Crazytu питай някой за домашните или ако не разбираш някоя задача /това е най лесният начин/. Успех .. и не се притеснявай от сега, че ваканцията ти ще си замине със едно щракване на пръстите ;)

Поздрави - fUcKsMiLe 8-)

blueprincess
06-13-2010, 15:55
надувай се, никой няма да те пипа.

WTF .. ?! :?

Не се притеснявай ;). Аз тази година не се изместих в друго даскало /пак съм си в моето, но в друга паралелка със 5-6 от бившият ми клас, с които не говоря/, ама пак ми беше трудно, защото бях свикнала с моите хора. Както каза Crazytu питай някой за домашните или ако не разбираш някоя задача /това е най лесният начин/. Успех .. и не се притеснявай от сега, че ваканцията ти ще си замине със едно щракване на пръстите ;)

Поздрави - fUcKsMiLe 8-)

Мерси .. :) :) :) :-)

ibojilow
06-14-2010, 08:36
За една година смених 3 училища и още съм си наред и съм в добро настроение! От сега ти казвам никога да не се местиш заради момче в друго училище, ще ходите месец, два - 5 и някой ден ще се разделите, дръж се с всички добре и ги защитавай от учителите..
Отиваш като нова и не трябва да ти пука, излизаш си, ядеш си, закъсняваш си .. Просто както в старото училище, никой нищо не може да ти каже! Дръж се естествено и ще си намериш лесно приятели! :)

blueprincess
06-15-2010, 14:51
Нее, аз не се местя заради момчето .. :? Да той е там и това е добре защото ще ми е по0-лесно.. Въпросът е че няма да има с кой примерно да общувам просто ще е трудно .. :? Нз какво да правя там, как да се приобщя към обстановката де .. :? :?

sword
06-16-2010, 10:14
Твърде много му мислиш.
Налягай си над уроците пък другото само ще дойде.

ImSoInLove
06-16-2010, 11:15
С времето ще свикнеш

ibojilow
06-17-2010, 12:34
Твърде много му мислиш.
Налягай си над уроците пък другото само ще дойде.
Да ти имам съветите на тебе, тя за какво говори, ти за каква и говориш..
Просто отиди и първата една седмица ще ти е кофти, но после всичко ще се оправи.. Ще намериш минимум 5 човека с който да общуваш, искам да те питам дали пушиш?

TheNewReligion
06-17-2010, 19:47
Вероятно ще си атракция през първата седмица. Първите два дни целият випуск ще мине през стаята ви, за да те види, но след първата седмица на никого няма да му прави впечетление.
Пфффф...не съм особено сигурна, че ще стане така. Може би в твоето училище специално, т'ва се практикува, но като цяло на никого не му пука чак толкова.
Бъди себе си, клише- да. В първите две седмици ще ти е откровено гадно, ако не намериш някого по-рано. Бъди добронамарена и ще се справиш.