PDA

View Full Version : Проблеми..



Pwincess
06-11-2010, 16:26
Здравейте.. Така.. Дойде моментът, в който и аз ще поискам съвет.. :oops:
Та имам проблеми с родителите.. Например преди около 10 минути майка ми се прибра и я питах дали ще ходим до магазина, както ми беше обещала. Тя ми каза, че няма да ходим и аз нищо не й казах. После разбрах, че не е ходила до магазина, както ми беше казала, че ще направи. :x И вече естествено се ядосах.. Тя като започна да ми вика, че съм имала и аз задължения... Ама к'фо ми пука.. Като всяка тийнейджърка започнах и аз да й крещя.. След като тя разбра, че съм разходила кучето и нямаше в какво повече да ме упрекне започна да ми говори, че не съм учила.. Ама аз какво!? В последните 2 учебни дни да тръгна да уча?? Божеее.... :shock: И като започнах да й обяснявам, че тя пък като седне на компа си и аз отида да й кажа нещо тя ми казва "добре" , а изобщо не ме е слушала.. :( Аз просто излязах от стаята, отидох си в моята и треснах вратата... След около 3-4 мин я чувам пак нещо крещи някъде.. Омг.. Пускам силно музика. Тя ми отваря вратата и ми вика нещо, а аз не чувам и й казвам "Аз не говоря с теб." Тогава тя ми отговори "Аз също и няма да ти говоря цяла седмица ако трябва" Ми кфо да й кажа, много ми дреме направо... :-x И на всичкото отгоре ми крещи "ИЗЧЕЗВАЙ!!!!" :?
Това се повтаря почти всеки ден. Просто немога до го търпя това нещо повече. :? Сега само чакам баща ми да се прибере, за да му кажа..
Моля Ви, споделете Вие имате ли такива проблеми с Вашите родители и как се справяте :-)

TheBeliever
06-11-2010, 16:48
Не съм имала такива проблеми, защото не съм била толкова разлигавена пикла. Съчувствам на родителите ти.

Pwincess
06-11-2010, 16:52
Ако обичаш не ме наричай разлигавена пикла :? .

TheBeliever
06-11-2010, 16:56
По поста ти съдя, че си точно такава. Как да кажеш на черното бяло.

Pwincess
06-11-2010, 16:58
Едно е в интернет, във форум, а друго е в истинския живот.. :)

Crazytu
06-11-2010, 19:02
В такива моменти съчувствам на майките, а като се сетя и аз как бях. :? Нормално е така да се карате, ти си си тийнейджър и хормоните здраво те тресат. ;д Само не ми стана ясно, ядосала си се, защото не е отишла до магазина. Не прекалявай чак толкова, ако се скарате, гледай ти да не крещиш и се дръж по-спокойно. Защо не седнеш малко да четеш или пък да и помагаш с работата вкъщи, за да види, че поемаш повече задължения. Така и двете ще сте по-спокойни, след като ти поемаш повече работа из къщи, тя пък ще има време да си изпълни каквото ти е обещала.

Pwincess
06-11-2010, 19:28
Благодаря за съвета, сдобрихме се :grin: :-)

dPa3HuTeJl
06-11-2010, 19:43
LOL :lol: :lol: :lol: :lol: Да ти имах проблемите .. подкрепям "TheBeliever" :)