PDA

View Full Version : моят тЪп стих .... :С



loris
06-11-2010, 16:45
Сигорно не е мястото където пиша ... или нещо такова ... ама искам да ви покажа моя стих за любовта и да коментирате ... :)
Ето ...

Обичх те аз много,
но излъга ме жестоко.
Измамена бях аз,
но за теб няма втори шанс.
Знаеш ли колко боли,
все очите ти да са в сълзи.
Но ти не разбра,
що за болка е това. :?


Знам,че е тъпо .... но реших да ви покажа какво съм измислила ....
знам че ще пишете,че има др теми... или нещо от сорта,но моля за коментари :):):) :-)

alonedark
06-11-2010, 18:45
Охх...не искам да ти убивам музата , ама първо имаш доста правописни грешки , второ не е спазена римата на някои от редовете...Но пък с практика всичко се получава , такаче продължавай да твориш!!!

ShtrudeL
06-11-2010, 21:15
:lol:








Това и за чалга текст не става ебаси. Ужасно е. Не,не,не,не ми харесва.

MeLikesPie
06-12-2010, 09:09
Много извинявай, ама това е твърде повърхностно!

MrBeaN
06-15-2010, 21:17
хубаво е но , не достатъчно :) и аз някой път си съчинявам :-P

Darjavnata
06-15-2010, 21:47
...Винаги от някъде се почва... На мен лично не ми харесва,защото е някак натрапчиво,но друг е въпросът-ти си вложила някакви чувства в това.Предполагам е нещо преживяно... Продължавай напред и съм сигурна,че ще се гордееш със себе си! ;) :smt003 Успех!

darinnkaa
06-19-2010, 16:31
uuu .... alonedark ne uprekvai momi4eto tia ima talant ne mislia ,4e ti si nai- dobrata pisatelka taka4e niama pri4ina da ia uprekva6, sory ma po vuprosa za gre6kite ti si vuv forum be momi4e a ne vuv pravopisen re4nik :shock:

kireca
06-19-2010, 16:47
uuu .... alonedark ne uprekvai momi4eto tia ima talant ne mislia ,4e ti si nai- dobrata pisatelka taka4e niama pri4ina da ia uprekva6, sory ma po vuprosa za gre6kite ti si vuv forum be momi4e a ne vuv pravopisen re4nik :shock:

А ти даже не пишеш и на кирилица , така че не се обаждай alonedark е мн по права от тебе, тей че вари си гледай работата (да не исползвам по груби думи) ...

По темата: хмм... Стихчето ти има добър замисъл ... , но ако не го беше направила във стихотворна форма и не беше написала , че е стихче никой нямаше да разбере поваярвай ми... Позволи ми да го обработя ;]

Обичах те аз много,
но излъга ме , като животно еднорого.
Измамена бях ,
пред нас на пейката седях.
Знаеш ли колко боли,
в очите ти винаги да стоят сълзи.
Но ти даже не разбра,
че сърцето ми болка събра.

Надявам се да ти хареса ... не мн хубаво пак ноо.... :)

changess
06-20-2010, 12:53
Киреца, обясни ми символиката на животното еднорого и по какъв начин се свързва с лъжата?

kireca
06-20-2010, 13:39
Киреца, обясни ми символиката на животното еднорого и по какъв начин се свързва с лъжата?

Ами нали попринцип тея коне еднорогите (бях го гледал в някаф фантастичен филм) постоянно лъжели .... смисъл половината неща които казват са лъжи ...

kireca
06-20-2010, 13:44
Знам , че стихчето е тъпо ама за 1 мин ко искаш :?

alonedark
06-21-2010, 09:21
Преработката на kireca , ме изкефи много повече!!! :D

kireca
06-21-2010, 09:49
Преработката на kireca , ме изкефи много повече!!! :D

хах .. мс , мс :lol: