PDA

View Full Version : Какв0 да правя ..?



FamauseBaby
06-11-2010, 16:58
Такаа в м0мента си имам приятел.. н0 мн0го ме кефи едн0 момче к0ето ми беше предл0жило преди 2-3 месеца н0 нямаше как да приема, защ0то тогава х0дех с едн0 мн0го яко момче и т0я е готин ама не исках да зарязвам стария .. ( раб0тата стана оплетена, ама не съм мн0го по обесненията ) .. сега т0ва момче направ0 ме п0длудява станал е още п0 готин.. н0 в м0мента е гадже с най-д0брата ми фр .. все още не съм и казала, че го харесвам .. :wink:

FamauseBaby
06-11-2010, 16:59
та какв0 да прявя ..? 8)

w0sh
06-11-2010, 17:01
Н3 3н4м
513дв41 5ърц370 51

valdesbg
06-11-2010, 17:02
Да си седиш на д-то и да не се навиваш за глупости, примерно? :-o

w0lf
06-11-2010, 17:05
Ако той има достойнство едва ли ще приеме. Ако помислим - ти преди си го отрязала, като по този начин си го наранила. Некво тъпо е като ти щукне че вече те кефи да очакваш че той е забравил кво си му причинила...що па да не ти върне услугата - още повече че в момента си има приятелка в която, представи си, може би е влюбен и т.н.
Личния ми съвет - стой си с твоя човек, остави него да си кара с неговата и не усложнявай животите на 4 човека само щото "сегашния ти приятел не е толкова готин като него".

Mi6inka
06-11-2010, 17:13
Порастни! И спри да си мислиш, че всички "готини" момчета трябва да бъдат твои... а и най-тъпото от цялата ти история е , това, че искаш момчето на приятелката ти... долно е... някак си :) Ти защо изобщо ходиш с момчетата...само защото са готини ли ? Странни разбирания за връзка имаш явно, но ... ще порастнеш :)

DNJ
06-11-2010, 17:22
Поредната разглезена пикла, която не знае какво иска и не и пука, че ще нарани хора, които нямат вина. Помисли малко за приятелката си, ако наистина ти е такава...както и за момчето до себе си, за което явно обаче не ти пука...

cw3tty
06-11-2010, 17:25
а някога замисляла ли си се да не бъдеш толкова повърхностна, а да гледаш характера на човека, не тва колко е "готин" ? :-o

FamauseBaby
06-11-2010, 17:36
Поредната разглезена пикла, която не знае какво иска и не и пука, че ще нарани хора, които нямат вина. Помисли малко за приятелката си, ако наистина ти е такава...както и за момчето до себе си, за което явно обаче не ти пука...

п0-полека ее ко ми се прайш на важен.. :smt047

britzy
06-11-2010, 17:36
Поредната разглезена пикла, която не знае какво иска и не и пука, че ще нарани хора, които нямат вина. Помисли малко за приятелката си, ако наистина ти е такава...както и за момчето до себе си, за което явно обаче не ти пука...

w0lf
06-11-2010, 17:37
Грубо казано, но си е така. Не може да мислиш само за твоя кеф и да не ти пука за останалите.

Mi6inka
06-11-2010, 17:39
Поредната разглезена пикла, която не знае какво иска и не и пука, че ще нарани хора, които нямат вина. Помисли малко за приятелката си, ако наистина ти е такава...както и за момчето до себе си, за което явно обаче не ти пука...

п0-полека ее ко ми се прайш на важен.. :smt047


човека казва мнение, не "ти се прави на важен" .. Ужасно си повърхностна и ограничена...честно! Човешките отношения съвесем за та*ак ги взимаш.... надявам се да не си на повече от 16, защото ако си ще е още по-тъжно

DNJ
06-11-2010, 17:47
Поредната разглезена пикла, която не знае какво иска и не и пука, че ще нарани хора, които нямат вина. Помисли малко за приятелката си, ако наистина ти е такава...както и за момчето до себе си, за което явно обаче не ти пука...

п0-полека ее ко ми се прайш на важен.. :smt047
Аз на важна няма за какво да се правя, просто ти казвам да се замислиш малко. Нещата в този живот се връщат рано или късно...помисли си ;)

soul1199
06-11-2010, 18:48
откажи се,няма смисъл да разваляш връзката на най-добрата ти фр с него,просто си стой на гъзаа и не предприемай нищо

Gr0zDan0v
06-11-2010, 19:06
Поредната разглезена пикла, която не знае какво иска и не и пука, че ще нарани хора, които нямат вина. Помисли малко за приятелката си, ако наистина ти е такава...както и за момчето до себе си, за което явно обаче не ти пука...+1 :? :?

peshost
06-11-2010, 19:13
Мое ли си толкова разглезено лайно? (без извинение) :?

alonedark
06-11-2010, 19:18
Емм...може да изчакаш малко , да се разделят , щото не вярвам да се женят...после да мине малко мъката и го хващай тоя , щом е толкова готин...не знам кво друго да ти кажа...

FuckedUp
06-11-2010, 21:15
Какво да правиш - сядай си на г*за и си чети уроците... :-o

radeberger
06-11-2010, 22:49
Кифленски истории ... :-o :|

Muccia
06-12-2010, 07:39
Охх, съфорумци, не нападайте толкова момичето :-D 8-)

Аз доколкото разбрах ти си имала приятел,тогава "Готиният" 8-) ти предложил, но ти си отказала.В последствие той тръгнал с най-добрата ти приятелка и ти да не останеш назад и ти си си намерила нов 8-) Така ли?

Според мен и той не е стока, ако ти е предлагал да тръгвате още докато си имала гадже :) Ако сегащният ти приятел не ти се струва достатъчно готин ..може би просто не си влюбена в него :) Дори и да не си с "готиният" не значи че трябва да си оставаш със сегащният.Мислила ли си за вариянта да останеш за малко сама и да се оттърсиш от разни мисли за момчета?

^^А ако все пак искаш да си с онова момче в никакъв случай не казвай на приятелката си АКО СА ЗАЕДНО! Ако се разделят в последствие не му се тръшвай на врата веднага.Просто е гадно и в никакъв случай Приятелски :) Изчакай д амине известен период от време в който тя да го превъзмогне и чак тогава предприемай някакви действия , ако смяташ че все още са необходими :-P

Това е от мен :-)

BlueFace
06-12-2010, 12:27
КиИфФлЛаА

britzy
06-12-2010, 12:46
Новият мод ме кефи :grin: :grin: :lol:

FreakBitch
06-12-2010, 13:04
голямо мазало е станало.. 8-) .. аз си мисля за варианта.. възможно ли е 'готиния' да е с най-добрата ти приятелка за да те подразни за отказа (от личен опит знам, че не само момичетата ги правят тези номера ;))

FamauseBaby
06-12-2010, 15:47
Охх, съфорумци, не нападайте толкова момичето :-D 8-)

Аз доколкото разбрах ти си имала приятел,тогава "Готиният" 8-) ти предложил, но ти си отказала.В последствие той тръгнал с най-добрата ти приятелка и ти да не останеш назад и ти си си намерила нов 8-) Така ли?

Според мен и той не е стока, ако ти е предлагал да тръгвате още докато си имала гадже :) Ако сегащният ти приятел не ти се струва достатъчно готин ..може би просто не си влюбена в него :) Дори и да не си с "готиният" не значи че трябва да си оставаш със сегащният.Мислила ли си за вариянта да останеш за малко сама и да се оттърсиш от разни мисли за момчета?

^^А ако все пак искаш да си с онова момче в никакъв случай не казвай на приятелката си АКО СА ЗАЕДНО! Ако се разделят в последствие не му се тръшвай на врата веднага.Просто е гадно и в никакъв случай Приятелски :) Изчакай д амине известен период от време в който тя да го превъзмогне и чак тогава предприемай някакви действия , ако смяташ че все още са необходими :-P

Това е от мен :-)

Не съм си търсела ник0й .. т0й ме намери .. а т'ва м0мче което ходи с приятелката ми сега не знаеше,че си имам гадже.. аз ник0га не се тръшкам и не предлагам на ник0й.. ак0 на мен ник0й не ми предл0жи здраве да е :)

cveteto96
06-12-2010, 16:20
Поредната,която не знае какво иска..Щом харесваш приятеля си - защо мислиш да го нараниш,заради друг..Вярно,за да "ходите" трябва да има любов между вас - а именно това нещо във вас го няма..И за какво ти е да нараниш човека,която няма никаква вина..Мразя такива хора,като тебе :x

Myrth
06-12-2010, 16:21
Добро начало ще е да спреш да слагаш 0 вместо о.

pamii
06-12-2010, 17:06
k1Fl3 ... :?

LoveLetter
06-12-2010, 17:16
Тъпа си.