PDA

View Full Version : Момиче в училище



ty12345
06-11-2010, 18:04
Предполагам че това не е първата такава тема, но все пак реших да я пусна.Има едно момиче в даскалото което ми се струва симпатино, и искам да се запозная с нея и да излезнем някъде, но идва проблема как да я заговоря.В даскало се засичаме много рядко и не мога да измисля как да я спра, а не я виждам някъде да седи в коридорите примерно че да отида при нея.Просто до сега не съм заговарял някое момиче в даскало което не познавам, а първия път е най-труден, и не знам как да постъпя.Очаквам предложения :)

Slave4You
06-11-2010, 18:32
Щом сте в едно даскало все ще имате някой общ познат да ви запознае? Не можеш ли да помолиш някого за тази услуга? ;)

soul1199
06-11-2010, 18:43
кажи й,че ще правиш класно,а нямаш химикал и я молип да ти услужи :lol: :lol: следващия час и го връшаш и я заговаряш :lol:

Gr0zDan0v
06-11-2010, 18:56
много добра идея :D

ty12345
06-11-2010, 19:09
Нямаме общи познати, така че отпада този вариант.Сложно е защото винаги върви с някой и не мога да отиде пред нея да я заговарям като седи с 3-4 приятелки някъде, някски не върви.

alonedark
06-11-2010, 19:22
Абе...преглъщаш срама...ии отиваш право при нея...ии казваш право в очите , че готина или там за квато я мислиш...ии ако ти отвърне , като например да се усмихне или пък в най - добрия случай да ти се нахвърли....Става супер!!!
УСПЕХ...ии от женска гледна точка на момичета(поне на мене и на фртата ми) ми / им харесват такива спонтанни неща!!!

Sa6eks
06-12-2010, 09:14
@alonedark иии точно така не се прави..иии си много зле...


По-темата приятел, по-горе са ти отговорили много добре на въпроса :)
Ама вие сте в даскало, можеш много причини да измислиш :) Я за химикал, я за някоя учителка, празненство, завършването, от неиния клас дали има момиче на име Гергана примерно. Или пък дали е имало някога, кой клас е, защо живее (стига толкоз :Д)
Айде и успех !

MaLkaTa_LaDy
06-12-2010, 09:32
Като за начало можеш да размениш с нея някой друг предизвикателен поглед... 8-) Иначе наистина изчакай да я видиш сама.
П.п. Кой клас си?
П.п.2 Нямаш още много време на разположение, за това действай!

ty12345
06-12-2010, 11:14
Аз съм 10-ти клас, тя е 8-ми.Пак ви казвам, нямам общи познати с нея, не сме се запознавали, не мога да ида да и искам химикалка, точно в тва е проблема.Варианта единствен е да ида и да се запозная просто.

Letti
06-12-2010, 11:41
Моят съвет е да отидеш и да и кажеш в пряк текст, отколкото да си измисляш някакви нелепи извинения, за да се срещнете.

umri
06-12-2010, 12:29
Абе...преглъщаш срама...ии отиваш право при нея...ии казваш право в очите , че готина или там за квато я мислиш...ии ако ти отвърне , като например да се усмихне или пък в най - добрия случай да ти се нахвърли....Става супер!!!
УСПЕХ...ии от женска гледна точка на момичета(поне на мене и на фртата ми) ми / им харесват такива спонтанни неща!!!
Моето момиче, замълчи.

Онова с химикала може да го пробваш, ама такива лепнещи обяснения не.

Sa6eks
06-12-2010, 12:39
Аз само давах някакви тъпи примери :smt092 не съм се и опитвал да се правя на разбирач.

"Хей, здрасти, аз съм Стамат, как си?-добре
Кефи ли те в това даскало?-ахам
Чакай каде бързаш
Искаш ли да пием по кафе някой път?"
- ПОМОООЩ
В повечето случаи така става :Д

w0lf
06-12-2010, 13:59
Приеми се като пича от горния клас които има интерес към нея. 100% ще се изкефи, освен ако разбира се нямаш 5 вежди или нещо такова :lol: