PDA

View Full Version : Защо по-големите от нас омаловажават изпитите ни?



diksi
06-11-2010, 21:29
Постоянно слушам как всеки казва "На вас ви бяха лесни изпитите, наще бяха каде каде по-тежки..." и пр. Защо така омаловажавате изпитите ни..

Притеснението ни беше на лице и съм сигурна, че сме се тревожили не по-малко от вас, големите. Учихме много, защото не знаехме колко трудни ще са тестовете.. Висяхме точно колкото вас по уроци. Единственото, което беше по-различно е това, че на нас ни дадоха 25 задачи.. Във всеки случай и вашите не бяха толкова трудни.

Въпросът ми е ЗАЩО? Защо изкарвате нещата, така че едва ли не на нас са били елементарни задачите, за разлика от миналогодишните? Това, че бяха лесни е истина, но и вашите (от миналата година поне) също не бяха особено трудни. На вас ви се падна и по приятен прерадказ.

WaterLilly
06-11-2010, 21:36
На нас се падна по-лесен тест/преразказ по литература и труден тест по математика, на вас обратното. Толкова по въпроса от мен.

xWandereRx
06-11-2010, 21:39
след няколко години няма да мислиш така 8-)

diksi
06-11-2010, 21:42
Може би имаш право, но сега мисля инак..
Да на нас беше по - труден преразказът, а на вас тестът по математика..
Все пак бих си избрала тест, а не свободно решение на задачи...

L0ST
06-11-2010, 21:51
Може би имаш право, но сега мисля инак..
Да на нас беше по - труден преразказът, а на вас тестът по математика..
Все пак бих си избрала тест, а не свободно решение на задачи...

Така ти се струва сигурно.. На мен математиката винаги ми е била по-лесна от бел :lol:

tnp123
06-11-2010, 21:54
Защото минах вече по този път и няма да се тревожа за тях отново. Минало.

Nakadah
06-11-2010, 21:56
почакай 10-тина годинки и ще разбереш отговора...

bog4eto
06-11-2010, 22:00
Изпитите бяха бая елементарни ,защото първия модул го държат всички! Не може да го направят супер труден(какъвто принципно трябва да е) ,защото двойките ще са толкова много...И затова така стана работата,малко тъпо ,но се едно-мина вече. Още повече,че всички се оплакват за тоя преразказ-труден бил,не знам си кво! Хахаха толкова лесно се помни и не знам какво искат повече? Затова и така говорят по-големите! Защото хем са ни лесни тестовете,хем пак се оплакваме.. :?

Pwnmaster
06-12-2010, 05:40
Честно казано, никога не съм се вълнувал от балове. Един приятел влезна във 2 АЕГ с бал 29.600, а в неговия клас има момиче с бал 33 :)
Имало е такива случаи и през годините, сигурен съм. Важното е да се свърши всчко, да ни приемат където искаме и после всчки това е история.

portishead
06-12-2010, 06:19
През х*я ми е кви са ви били изпитите, кви са ви оценките и пр. :lol:
Миналата година азучих, влезнах в гимазията която исках и по-големите ми се смееха.Не съм го приемала навътре, щото винаги е било така и винаги така ще бъде. Никой не ви омаловажава изпитите, всъщност на никой не му пука за тях. Правим това, което ще правите и вие догодина :)

Ton4o13
06-12-2010, 07:20
Е, то си е факт, че изпитът по математика миналата година беше много по-труден от този и изобщо от всички, които са били давани досега (само си вижте 23-та задача...). Всъщност спокойно всеки щеше да с справи по същия начин, ако не беше учил 3/4 от целия материал в седми кла... И какво от това?! Дреме ми, нали съм успял да влезна точно там където искам. А и сега вие си минавате по същия път общо взето, тъй че много ви здраве. :D

Виждам, че самата авторка на темата, която се оплаква от нас, че казваме колко са били лесни изпитите, си противоречи и говори и за нашите изпити. Еми по този повод не мога да не се обадя още веднъж - какво от това, че преразказът беше на "Под игото"? Мислите ли, че изобщо някой я помни от шести клас?

С други думи - присмял се хърбел на щърбел...

ilko0214
06-12-2010, 07:25
През х*я ми е кви са ви били изпитите, кви са ви оценките и пр. :lol:
Миналата година азучих, влезнах в гимазията която исках и по-големите ми се смееха.Не съм го приемалa навътре, щото винаги е било така и винаги така ще бъде. Никой не ви омаловажава изпитите, всъщност на никой не му пука за тях. Правим това, което ще правите и вие догодина :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ecstazy
06-12-2010, 07:32
Защото минах вече по този път и няма да се тревожа за тях отново. Минало.

fogdog
06-12-2010, 07:40
Шанс. :-|

elito6754
06-12-2010, 15:14
Защото наистина матматиката беше по-гадна и е едно 50 задачи, друго е 25 задачи, от които 20 са просто елементарни.

LoveLetter
06-12-2010, 15:34
Защото съм сигурен, че всички, които на този изпит имат 6, ще имат не повече от 4.30 на миналите. :wink:

Ще ви дам пример. Изпитът по математика на брат ми, който сега е 20-годишен беше с задачи от рода на:
1-ва задача: Решаваш.
2-ра задача: За да решиш трябва да ползваш отговора от 1-ва задача.

Сами се досещате, че ако объркаш първото и нататъка всичко ти е прецакано. Но все пак браво, наистина напрежението е голямо, каквито и да са изпитите. :)

sm_95
06-12-2010, 15:45
Еми изпитите ви бяха много, много по лесни от нашите. Няма начин да не сте решавали задачите от миналата година. Като ви ги обесни г-жата/г-на са многоооо лесни нали? Но преди нашия изпит толкова много текстови задачи не се бяха падали и не бяхме решавали толкова на уроците/в у-ще. Едно е да си подготвен че може да се паднат и такива задачи и да си работил повече време по тях, друго е да си има отдели няколко часа и повече от половината изпит да е с текстови задачи. Иначе... Преразказа ви беше гадничък, но и нашия не беше много по добър.
Все пак се радвам за вас. :) Дано всеки влезе където иска :-)

*Извинявам се ако има правописни грешки. Мързи ме да проверявам. :D

Shadowsogirl
06-12-2010, 15:52
Е, не можеш да сравниш пет трудни задачи от втория модул по математика четиридесет трудни от теста като миналат година. Няма място за сравнение просто. Ти решавала ли си нашия тест? Колко точки имаше? Уличи колкото ученици предишите години, не били виновни, че им се паднал такъв изпит.. Епа като сте учили защо има толкова двойки пак и защо успеха по български е по-нисък даже от миналогодишния? Айде сега пак се оправдавайте с уж трудния преразказ..

Unendlich
06-12-2010, 16:56
Е, не можеш да сравниш пет трудни задачи от втория модул по математика четиридесет трудни от теста като миналат година. Няма място за сравнение просто. Ти решавала ли си нашия тест? Колко точки имаше? Уличи колкото ученици предишите години, не били виновни, че им се паднал такъв изпит.. Епа като сте учили защо има толкова двойки пак и защо успеха по български е по-нисък даже от миналогодишния? Айде сега пак се оправдавайте с уж трудния преразказ..


+ безкрайност

victimofpain
06-12-2010, 17:31
Не знам точно какъв е смисъла на темата...ако въобще има такъв.Ама моля Ви, 7класници, спрете с хилядата теми във Ваша чест!!!!!!!!
Съжалявам, ама ми писна всеки път, когато отворя форума да ми излизат по 10 нови теми "Къде ше ме приемат" обявете една, направете я ВАЖНА и готово.Това не е форум за 7 клас, мисля, че 1 тема би била напълно достатъчна.

smiirnoff
06-12-2010, 18:02
Мили притеснени седмокласници - преразказът беше съобразен с вашите знания. Не е труден. Миналата година го правих на примерен изпит и се справих много добре (а дори не съм ходила на уроци по БЕЛ о.О).
Дадоха ви такъв текст, защото хората си мислят, че сте умни .. все пак не сте деца. А вие тука се излагате и се принизявате на някво шитаво ниво - излизате като някои малоумни, които с един текст не могат да се справят.
Имената били трудни о.О - е, пет имена със сигурност можете да запомните.
(сега тука ще съм много груба 8-) )
Бахти лиглите и лигльовците сте сегашните седмокласници. 25 задачи не могат да решат о.О. Като претендирате половината колко сте умни и т.н, няма да мрънкате колко ви е било трудно. Да, изпитът миналата година беше по - труден, имаше повече въпроси и много по - трудни задачи.
Аре млъкнете вече и спрете да правите супер тъпите теми ''във ваша чест'' (както каза един потребител по - горе).
Супер смешни сте, само се излагате с тия тъпи теми. Дано в моето училище не влизат такива забили като тия мрънкащите :razz:

.. Супер тъпите парчета сте просто. Не съжалявам, че говоря така, щото вие се оляхте тая година с теми за седмокласници.
Септември ще си го изкарам на тия новите с яко моркови :lol:

elito6754
06-12-2010, 19:04
Подкрепям. Или пък теми от сорта на " Имам бал 35.5 Дали ще ме приемат?!?!?

princesss8
06-12-2010, 19:26
теми, теми да ми нас в момента т'ва ни интересува .. има си ГЛАВНА ТЕМА, т'ва че има неразбрали потребители незначи, че всички седмокласници са ви виновни :-x и колкото и грубо да се държите т'ваа е животаа :smt019 :smt019 :smt019 даамм леесен ни беше, щоо проблем?? :smt098 изяще се от яд, к'вото иската т'ва правете :smt098 ние ли сме ви виновни уе, обръщаите се към министерството като сте толкова надъхани 8) :smt098 нали ви паднаха баловете, влезнахте там където искате.. ся единственото което ви остана драги ми какички и батковци е да злобеете като малките деца :lol: :smt098 т'ва не ви прави чест ;) :x :smt098

п.п НИЩО ЛИЧНО, АМА ВЕЧЕ МИ ОМРЪЗНА ДА СМЕ ВИ ВИНОВНИ :?

LoveLetter
06-12-2010, 19:29
Бавна си. :)

princesss8
06-12-2010, 19:33
Бавна си. :)
Ти щото си много бърз :---)

LoveLetter
06-12-2010, 19:40
Бавна си. :)
Ти щото си много бърз :---)
Аха. 8)

diksi
06-12-2010, 19:57
Какво сега проблеми ли? Ами миналата година, и по-миналата имаше такива теми.. Аз ви попитах защо омаловажавате труда ни и ИЗВИСЯВАТЕ вашите изпити?? Уверявам ви, че задачите от вашия тест не бяха толкова трудни поне 70 точки могат да се изкарат.. Точно както и при нас.. И вашите трудни задачи, на които можете поне да уцелите отговора, се равняват на нашия втори модул, където за да има шанс за точки трябва да режим задачите..

Forest_girl
06-12-2010, 20:04
Защото вече им се струват лесни задачите, които тогава са ги затруднявали :D :D :D

victimofpain
06-12-2010, 20:05
Какво сега проблеми ли? Ами миналата година, и по-миналата имаше такива теми.. Аз ви попитах защо омаловажавате труда ни и ИЗВИСЯВАТЕ вашите изпити?? Уверявам ви, че задачите от вашия тест не бяха толкова трудни поне 70 точки могат да се изкарат.. Точно както и при нас.. И вашите трудни задачи, на които можете поне да уцелите отговора, се равняват на нашия втори модул, където за да има шанс за точки трябва да режим задачите..
аз дори не съм кандидатствала след 7 клас с тест, тъй че дори не знам за какво говориш.Не става дума за това на кого му е било по-лесно и т.н. Просто почти всички теми в този раздел са за 7класници, което е доста дразнещо за останалите, това е единственото което казах.Хич не знам, на кого му е било по-лесно или по-трудно, а и честно казано смятам, че е тъпо да пускаш тема за подобно нещо, това си е шанс, някои имат късмет, а други не.За едни едно е лесно, за други - друго.Подобно нещо би могло спокойно да се дискутира в обща тема за 7 клас. ;)

anonymous546178
06-12-2010, 20:11
Знаеш ли какви са изпитите след 7 клас преди 4-5 години.. Това вашето е елементарно... отбиване на номера, защото при баш изпита късаха яко, не можеше да го вземеш ей така.
Ако не знаеш ще ти кажа- по БЕЛ беше ЛИС върху произведение изучавано в 7 клас.. на мен ми се падна "Патриотизма в речта на Странджата". За всяка правописна грешка се отнема по 25 стотни, а за граматическа от 50 стотни до единица.
По математика изпита беше съставен от 4 задачи (2 с по 2 подточки) Първа А беше като вашите по сложни... Останалите ще седите и гледате, ще се чудите откъде ви е дошло... Ето затова се омаломажава, защото някой си късаха задниците 7 клас, а сега никои не си дава зор .

princesss8
06-12-2010, 20:14
Какво сега проблеми ли? Ами миналата година, и по-миналата имаше такива теми.. Аз ви попитах защо омаловажавате труда ни и ИЗВИСЯВАТЕ вашите изпити?? Уверявам ви, че задачите от вашия тест не бяха толкова трудни поне 70 точки могат да се изкарат.. Точно както и при нас.. И вашите трудни задачи, на които можете поне да уцелите отговора, се равняват на нашия втори модул, където за да има шанс за точки трябва да режим задачите..
Подобно нещо би могло спокойно да се дискутира в обща тема за 7 клас. ;)

В ОБЩАТА ТЕМА СЕ КОМЕНТИРА 1 - ЗА БАЛОВЕТЕ,КОИТО НИ ИНТЕРЕСУВАТ В МОМЕНТА, А НЕ ТОВА, ЧЕ НА ПО-ГОЛЕМИТЕ ИМ БИЛО ДРАЗНАЩО И НЯКВИ СИ КАПРИЗИ ;) ;) ;)

victimofpain
06-12-2010, 20:16
капризи са да ви чета из целия форум ДААААААААА :Д голям съм каприз верно си е!
И евала на muscle много добре ви го каза
пък и дали няма и яко теми за баловете?

princesss8
06-12-2010, 20:17
Знаеш ли какви са изпитите след 7 клас преди 4-5 години.. Това вашето е елементарно... отбиване на номера, защото при баш изпита късаха яко, не можеше да го вземеш ей така.
Ако не знаеш ще ти кажа- по БЕЛ беше ЛИС върху произведение изучавано в 7 клас.. на мен ми се падна "Патриотизма в речта на Странджата". За всяка правописна грешка се отнема по 25 стотни, а за граматическа от 50 стотни до единица.
По математика изпита беше съставен от 4 задачи (2 с по 2 подточки) Първа А беше като вашите по сложни... Останалите ще седите и гледате, ще се чудите откъде ви е дошло... Ето затова се омаломажава, защото някой си късаха задниците 7 клас, а сега никои не си дава зор .
ми то си е до можене ;) батко ми сигурно ти е набор, защото задачите са били същите и?? имаше 5.657, а по математика - 5.321 без да си дава зор ;)

princesss8
06-12-2010, 20:19
капризи са да ви чета из целия форум ДААААААААА :Д голям съм каприз верно си е!
И евала на muscle много добре ви го каза
пък и дали няма и яко теми за баловете?

И ВАС СА ВИ ЧЕЛИИ, ДААА И ТО МНОГО, така че ся и да се дразните .. няма никакъв смисъл :)

victimofpain
06-12-2010, 20:27
Като минат няколко години и се явиш на още изпити, ще видиш, че тези за след 7 клас са песен/особено тези вашите, които са като тест/ и ше схванеш защо се "омаловажават", както ти каза.
И моля те не пиши с главни букви, ако обичаш ;)

anonymous546178
06-12-2010, 20:48
начи няма лошо, батко ти може да има колкото си иска, за мен си беше зор щото го карах без уроци, и честно казано учих предимно по математика... оценките си ги изкарах... добри според мен, 5 по математика (въпреги че бях решил всичко) и 4 и 50 по БЕЛ

brutaLxxbunny
06-12-2010, 21:05
Изпитите тази година бяха срамно лесни!Предполага се,че тези изпити трябва да са цедката на децата,които заслужават да отидат някъде.А те?За бога,преразказ се пише във 2 клас :shock: Аз съм много разочарована,че някви,които имат 3 през годината по БЕЛ,сега на матурата имат 5,20 :? ...

P.S.Разяснение - 7 клас съм :wink:

diksi
06-12-2010, 21:18
Хах, тия където имат 3ки в дипломата имат и 3ки на изпитите :)



Идеята ми е, драги ми батковци и какички, че за нас не бяха толкова чак пък баламски изпитите.. Вие сти пораснали, знаете повече, но не се изхвърляйте.. Нормално е човек 9 - 10 клас да му изглеждат елементарни..

brutaLxxbunny
06-12-2010, 21:57
[quote="diksi"]Хах, тия където имат 3ки в дипломата имат и 3ки на изпитите :)
quote]

Грешен отговор :D не е така .. ставам свидетел

lustorm
06-12-2010, 22:00
Това, че на по-големите ни се струват по лесни... не значи, че за по-малките не са трудни. Жалко е, че нивото пада, това е факт. Не омаловажавам вашия труд, седмокласници, но виждам как 50% от вас пишат под всякаква критика.
Преди 7 години, когато аз кандидатствах, наистина се падаше само една тема, ако не можеш да пишеш... няма как да стане. И за грешка отнемаха 0,25 стотни от оценката, а не от някакви точки.
Все пак обаче, по света навсякъде практиката е с тестове. Но, съгласете се, на 30 задачи по математика шансът да покажеш знанията е много висок. Все нещо ще решиш. При нас наистина бяха само 4 задачи- две алгебра и две геометрия. Ако имаш лош късмет...може и двойка да изкараш :D
Успех желая на всички, не се ядосвайте, че някои хора с определена злоба ви казват, че техните изпити били по-трудни. Важни са други неща, кандидатстването много скоро ще го забравите.

diksi
06-12-2010, 22:07
Това, че на по-големите ни се струват по лесни... не значи, че за по-малките не са трудни. Жалко е, че нивото пада, това е факт. Не омаловажавам вашия труд, седмокласници, но виждам как 50% от вас пишат под всякаква критика.
Преди 7 години, когато аз кандидатствах, наистина се падаше само една тема, ако не можеш да пишеш... няма как да стане. И за грешка отнемаха 0,25 стотни от оценката, а не от някакви точки.
Все пак обаче, по света навсякъде практиката е с тестове. Но, съгласете се, на 30 задачи по математика шансът да покажеш знанията е много висок. Все нещо ще решиш. При нас наистина бяха само 4 задачи- две алгебра и две геометрия. Ако имаш лош късмет...може и двойка да изкараш :D
Успех желая на всички, не се ядосвайте, че някои хора с определена злоба ви казват, че техните изпити били по-трудни. Важни са други неща, кандидатстването много скоро ще го забравите.

Ето това е.. Вече разбрах всичко, убедих се в някои неща, които казахте вие в тази тема, но и в неща за които спорех с вас..

perla333
06-12-2010, 22:19
Не мога да твърдя че изпита от тази година е по-лесен от останалите, защото още не сем го погледнала. Но преди две години когато кандидатствах, помня че изпита ми се стори много труден...Но може и да ми се е сторило, защото аз онези 50 задачи съм ги решавала с 39 градуса температура, а и преди това не си бях прегогорила теоремите...
И няма кой знае какъв смисъл да спорите за такива работи. Взехте ли си изпитите?? - Взехте ги (поне повечето от вас)
Доволни ли сте?? - Не и едва ли ще бъдете. Но ние не можем да направим нищо по въпроса, затова спрете да спорите за отминали работи. Не ние решаваме всяка година какви да са задачите..лесни или трудни - такъв Ви бил късмета..Аз си имам основателна причина деня от изпита да ми е в мъгла и не мога да споделя дали задачите са ми били лесни..

П.П. - Колко Ви беше времето за решаване на задачите?? Час и половина ли или повече??

diksi
06-12-2010, 22:35
От резултатите сме доволни.. Винаги може повече, но не там е въпросът.

perla333
06-12-2010, 22:39
Щом не е заради резултати, кажи къде е въпроса, че да се спрат споровете.

diksi
06-12-2010, 22:43
В началото на темата казах.. Нашите изпити не са за подценяване и честно да ви кажа много мразя, като кажа колко имам да ми се отвърне "голяма работа, нашите бяха по - трудни", вече много хора така правят.. Ало, извинете, ама си е голяма.. Та ето т`ва питам ЗАЩО?

perla333
06-12-2010, 23:01
Може би точно защото вече сме преминали през това изпитание го подценяваме. Всички сме били нервни с изпитите и приемите. Аз примерно бях много раздвоена, защото исках в английска, но не исках немски, а испански. В крайна сметка влезнах в испанска (и Слава Богу) и изучавам езиците които искам.Макар че сега си имам други проблеми на главата..Мисълта ми е, че изпита след 7 клас е важна стъпка в живота на всеки ученик. Но след време, когато вече си помъдрял малко повече, и се върнеш назад във времето си казваш, че този изпит не е бил чак толкова труден и сега ти предстоят трудностите. (ох, не се изразих добре) След няколко години и ти ще си така. Ще казваш "Нашите изпити бяха по-трудни" Но дали наистина е било така - никой не може да каже. Затова спрете да се ядете на тази тема. Просто приемете, че времето лети и всичко се мени. Няма никакъв смисъл да спорите на тема, на която никой не може да отговори. И diksi просто не се впрягай за такива работи. Радвай се, че си си взела изпита и хич не обръщай внимание на такива коментари, защото нямат кой знае какво значение.

diksi
06-12-2010, 23:07
Може би.. :-) Лека..

perla333
06-12-2010, 23:10
Лека и на теб :-)

teenems
06-13-2010, 06:29
Виж изпита от 2009г. и тогава ела и ми се обади.

lustorm
06-13-2010, 06:48
Виж изпита от 2009г. и тогава ела и ми се обади.

Няма смисъл да им говориш така...Нали се сещаш, че аз мога да ти кажа: "Виж изпита от 2003." И мога да те уверя, че ако от 2009 година има 200 шестици по БЕЛ, защото разглеждам статистиката, през 2003 бяха 30. Защото тогава нямаше да видиш всеки втори да има оценка над 5.50, тогава да имаш над петица беше гаранция за влизане в която си искаш гимназия. Така че всеки скача според тоягата си.

smiirnoff
06-13-2010, 07:57
Абе аре млъкнете вече. Дразните целия форум с вашите лигави изпълнения. На другите им е през оная работа, че вашите са били лесни или трудни. На никого не му се занимава да ви обяснява едно и също, а вие като телета да забивате на едно и също място о.О
Супер лигави сте и с т'ва показвате колко сте малоумни повечето, щото от дума не разбирате, че вече супер много дразните с излишните си въпроси. Направете си 2-3 теми МАКС и си циклете там, обсъждайте кой къде иска да влезе, казвайте си оценките, после къде са ви приели и т.н.
А не всеки да прави тема за бала си. о.О
Миналата година се направи една тема за изпитите, после още една за това къде сме приети и тя стана важна. Имаше и такива тъпи парчета като сегашните, дето правеха шитави теми за всяка дреболия.. ама моля ви се, престанете, супер много дразните.
Вие няяте ли си личен живот, че само киснете в тоя интернет и прайте глупави теми. Аре живейте и се спрете вече.
Изкарали сте хубави оценки на лесния тест - еми СУПЕР. Кефете се и толкова. Не се самоизтъквайте с по 500 теми на ден о.О

victimofpain
06-13-2010, 09:41
Не говоря за теб, но ако не си забелязала повечето във форума парадират как уж без да отварят учебник имат над 4,50...тъй че за какво говорим въобще?

Inloveee_
06-13-2010, 10:31
Защото това си беше чиста гавра с нас, които вече сме ги минали тези изпити ... Къде, къде по-леки бяха ваще . .айде по български не толкова, но по математика няма място за сравнение ...ако някой има под 4 и 50 на теста тази година, може да се смята за абсолютен тъпак

victimofpain
06-13-2010, 10:41
капризи са да ви чета из целия форум ДААААААААА :Д голям съм каприз верно си е!
И евала на muscle много добре ви го каза
пък и дали няма и яко теми за баловете?

И ВАС СА ВИ ЧЕЛИИ, ДААА И ТО МНОГО, така че ся и да се дразните .. няма никакъв смисъл :)
Тва изказване прозвуча много смешно.Няма кой да ни чете, защото не виждам 1000 теми за матурите, за университетите и т.н.

diksi
06-13-2010, 10:48
Абе аре млъкнете вече. Дразните целия форум с вашите лигави изпълнения. На другите им е през оная работа, че вашите са били лесни или трудни. На никого не му се занимава да ви обяснява едно и също, а вие като телета да забивате на едно и също място о.О
Супер лигави сте и с т'ва показвате колко сте малоумни повечето, щото от дума не разбирате, че вече супер много дразните с излишните си въпроси. Направете си 2-3 теми МАКС и си циклете там, обсъждайте кой къде иска да влезе, казвайте си оценките, после къде са ви приели и т.н.
А не всеки да прави тема за бала си. о.О
Миналата година се направи една тема за изпитите, после още една за това къде сме приети и тя стана важна. Имаше и такива тъпи парчета като сегашните, дето правеха шитави теми за всяка дреболия.. ама моля ви се, престанете, супер много дразните.
Вие няяте ли си личен живот, че само киснете в тоя интернет и прайте глупави теми. Аре живейте и се спрете вече.
Изкарали сте хубави оценки на лесния тест - еми СУПЕР. Кефете се и толкова. Не се самоизтъквайте с по 500 теми на ден о.О

Добре де, аз ли Ви карам да влизате в темата и да се дразните от написаното в нея.. Извинявайте, ако има нещо, но за мен това не е тъпа тема.. :)

FancyGirl
06-13-2010, 10:57
Защото в действителност изпитат ви по математика беше елементарен в сравнение с изпита миналата година и ако кажете че прeразказа е бил труден...Нормално е да ви се стори труден ама ако ще сравнявате двата изпита.. моите извинения, не чух тази година родителите ви и вие учениците да се бунтувате заради трудните изпити или да има толкова слаби оценки на изпита по математика, та дори по български. Та за всеки неговия изпит е най-трудния, но нямате право да ги сравнявате защото всеки знае отговора на въпроса кой е бил по елементарен и кой по-труден. Важното е че и за двата випуска изпитите минаха и няма какво повече да се набирате, може би ви дадоха по лесен изпит защото от гледна точна на това, че няма толкова много желаещи кандидат-гимназисти, за да можете да влезете в желаните гимназии с високи оценки от тези така наречени "трудни изпити". Защото ако се сещате разбира се, миналата година бройките бяха незапълнени и се затвориха доста паралелки в много градове.

smiirnoff
06-13-2010, 11:23
..

Добре де, аз ли Ви карам да влизате в темата и да се дразните от написаното в нея.. Извинявайте, ако има нещо, но за мен това не е тъпа тема.. :)

Еми не, темата е супер забила. Аз и да искам и да не искам, пак трябва да ви гледам тъпите теми, защото те са НАВСЯКЪДЕ. На никого не му е приятно да се занимава само с вашите изпити. Казах ви - направете си 2-3 теми макс и си говорете там. К'во занимавате целия форум с лигавщини.

sweet_bunny
06-13-2010, 11:27
Към авторката:ние не омаловажаваме тазгодишния изпит или някой друг,но вие много се оплаквате,сякаш вашият е бил най-трудния на света.И ние сме държали изпити след седми клас и знаем,че е трудно и колко сме се притеснявали,но някой седмокласници прекаляват с оплакванията,а няма полза от това.Изпитите са минали-каквото било такова важни са резултаттите от тях и всеки да влезе където е искал и за където си е заслужил.Това е. :)