PDA

View Full Version : Проблем със скритите файлове



bybalazi
06-11-2010, 23:25
значи немаше какво да правя и си скрих снимките ;дд и аз не знам що .. , но след това влязох в контролния панел .. опции за папки .. показвай скрити файлове.. и нищо :-x :-x :-x :-o .. помагайте

doomkillerr
06-11-2010, 23:42
значи немаше какво да правя и си скрих снимките ;дд и аз не знам що .. , но след това влязох в контролния панел .. опции за папки .. показвай скрити файлове.. и нищо :-x :-x :-x :-o .. помагайте

Как така нищо?!?! :-o Не ти ли се показват сега папките, които си скрил или си забравил къде си ги поставил?

bybalazi
06-11-2010, 23:55
значи немаше какво да правя и си скрих снимките ;дд и аз не знам що .. , но след това влязох в контролния панел .. опции за папки .. показвай скрити файлове.. и нищо :-x :-x :-x :-o .. помагайте

Как така нищо?!?! :-o Не ти ли се показват сега папките, които си скрил или си забравил къде си ги поставил?

начи продадох си компа .. ама напраих архиви със снимките музика и т.н и ги записах на дискове .. разархивирах ги на десктопа и снимките ги скрих сега не искат да се покажат ...

L0ST
06-11-2010, 23:59
Нали си ги записал на дискове?..

имаше една програма преди..scanner се казваше и показваше всякакви файлове - скрити, нескрити..системни.. по-скоро папките показваше.. Потърси си я

bybalazi
06-12-2010, 00:33
Нали си ги записал на дискове?..

имаше една програма преди..scanner се казваше и показваше всякакви файлове - скрити, нескрити..системни.. по-скоро папките показваше.. Потърси си я

А не може ли некак си да го оправа от контрол панел или по друг начин щото съм загубил дисковете ;сс

П.П. Ако можеш постни линк на въпросната програма че никъде не я намирам ((: