PDA

View Full Version : ленти за обезкосмяването



s1db1
06-12-2010, 06:46
искам да попитам на каква цена горе долу са лентите за обезкосмяване,тези големите дето се продават по единично и варвят ли заедно с тях от кърпичките след депилация ??

ledenakrasota
06-12-2010, 06:56
вървят с 2 кърпички.Цените зависят от марката.Да знаеш,че Вийт са боклук и са скъпи.Аз ползвам стреп още от миналото лято и ми останаха 2 ченти. 8) 15 лв бяха.

zlatnata_ribkaaa
06-12-2010, 07:23
ами знам че тези на виит са по 7-8 лв. и не си заслужава на теб какви ленти ти трябват за коя част от тялото , защото ако е за краката не си заслужава по-добре си вземи една кола маска за 1.50 :)

Neopitom3na
06-12-2010, 07:33
ако става въпрос за тези за лице аз имам на Lycia или нещо такова. По левче са и са готини аз лично съм доволна :)

Shadowsogirl
06-12-2010, 08:47
А какво представляват тия кърпички за след епилация?

ledenakrasota
06-12-2010, 09:42
А какво представляват тия кърпички за след епилация?


Напоени са със същото нещо,с което те мажат след кола маска.

lqlqlqlqlq123
06-27-2010, 11:08
хора и аз да питам за тия лентичи , кажете могат ли да се продават единично , къде и колко струва,може ли без кърпичка да се използват :smt119 трябва ми за малко място и затва просто няма нужда да си копувам повече само 1 или 2 :-o казвайте всякакви марки,цени и места където да си ги купя!!! [/b]

yoyosf
06-27-2010, 11:38
Еми не мога да ти кажа по единично дали се продават,аз винаги съм си взимала цяла опаковка,питай в някоя аптека например,но без кърпичките не може,смис като ти остане от лентичката някъде от лепилото ии много трудно се маха без тая кърпичка,тя е напоена с нещо мазно и много лесно го маха лепилото :)

kalpazanka
06-27-2010, 18:53
Ленти Дева- по около 60 ст. са и определено се продават поединично.

ellyto
06-29-2010, 16:04
Аз си купих на Veet - 12 ленти за 13 лв. Искам да попитам: тъй като никога до сега не съм използвала ленти и пише, че трябва да се дърпат срещу растежа на косъма.. А аз ще ги ползвам за ръцете а косъмчетата растът в посока към овала на ръката ..?? как по-точно трябва да действам с процедурата- ако може да ми обясните по-подробно, защото до сега не съм опитвала и да не сбъркам :-D Благодаря предварително ! :)

ledenakrasota
06-29-2010, 17:08
Аз си купих на Veet - 12 ленти за 13 лв. Искам да попитам: тъй като никога до сега не съм използвала ленти и пише, че трябва да се дърпат срещу растежа на косъма.. А аз ще ги ползвам за ръцете а косъмчетата растът в посока към овала на ръката ..?? как по-точно трябва да действам с процедурата- ако може да ми обясните по-подробно, защото до сега не съм опитвала и да не сбъркам :-D Благодаря предварително ! :)


сама няма да можеш ! Трябва някой да ти помогне.По принцип там най-трудно се махат,защото е не удобно.

anonymous708973
06-29-2010, 17:11
Ох, какви глупости говорите! Кърпичките не са необходими въобще! Можеш да махнеш остатъците от кола маската (ЗА ЛИЦЕ) с памук със зехтин или олио. А при кола маската за крака примерно остатъците се махат с пудра!

ellyto
06-29-2010, 18:14
Аз си купих на Veet - 12 ленти за 13 лв. Искам да попитам: тъй като никога до сега не съм използвала ленти и пише, че трябва да се дърпат срещу растежа на косъма.. А аз ще ги ползвам за ръцете а косъмчетата растът в посока към овала на ръката ..?? как по-точно трябва да действам с процедурата- ако може да ми обясните по-подробно, защото до сега не съм опитвала и да не сбъркам :-D Благодаря предварително ! :)


сама няма да можеш ! Трябва някой да ти помогне.По принцип там най-трудно се махат,защото е не удобно.

знам, че не е удобно, но имам човек вкъщи, който би ми помогнал,т.е. това не е проблем, но просто искам да ми помогнете с обяснение, как трябва да се извършва процедурата, тъй като не съм ходила на кола маска при козметик и не знам какво е. :)