PDA

View Full Version : На МОРЕ



Princessani
06-12-2010, 07:17
Помогнете ми ,пуснах си поне в 10 различни сайта обява за работа на морето,някой ако знае нещо да казва .на 19 год. съм и от юли до септември. Ще съм много благодарна :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

kantonecApetur4
06-12-2010, 09:20
виш некой от родата да те набута некаде

fenche22
06-12-2010, 12:27
Е па виж нещо да продаваш сладолед или в някоя видеотека да работиш .. сервитьорка, магазинерка .. А и що трябва работата да е непременно в Габрово? :wink:

Jessie
06-12-2010, 12:54
Аз пък съм на 18 и съм си намерила работа за лятото, за два месеца, ама паричките са супер. :P Не е точно така, както го казваш, авторке. Всичко зависи от самата работа и работодателите. Ако са на зор за персонал - ще те вземат /или ако нямат някакви специални изисквания/. Миналата година работих по морето в един хотел, за който в интернет пише: "Добре квалифициран персонал...", а аз добавям: "... състоящ се от цигани, турци и непълнолетни." Така че зависи къде си търсиш работа. :)

Princessani
06-12-2010, 13:25
Е па виж нещо да продаваш сладолед или в някоя видеотека да работиш .. сервитьорка, магазинерка .. А и що трябва работата да е непременно в Габрово? :wink: пуснах обява в нета за варна имам роднини там и сигурно до края на месеца ще утида да работя там. :grin: :grin: :grin: :grin: и вечер див купон :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

danibebi
06-12-2010, 20:29
Е па виж нещо да продаваш сладолед или в някоя видеотека да работиш .. сервитьорка, магазинерка .. А и що трябва работата да е непременно в Габрово? :wink: пуснах обява в нета за варна имам роднини там и сигурно до края на месеца ще утида да работя там. :grin: :grin: :grin: :grin: и вечер див купон :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

:) :)