PDA

View Full Version : за 7 клас-организация



crazybebe
06-12-2010, 08:51
Всеки който на 15.09.2010 година става 7 клас може да участва и също така хора които са минали през 7 клас и вече са по-големи.Ако искате можем да направим организация на една седмица за да може да ни е по-лесно да се справяме и в крайна сметка да ни остава поне малко свободно време.Давам примерен план ако бъдем 2 смяна и ходим на уроци правете промени ако искате :
Сутрин:
Ставам 7:30
7:40 - обличам се
7:50-закусвам
8:00 - правим малки упражнения колкото да не се схванем като въртене на главата и т.н (тва е пълна глупост но просто ми дойде в главата и реших да я напиша)
8:10-измивам си лицето,зъбите ..
8:20-приготвям си раницата
8:30 започвам да уча
12:00-обядвам
12:30-тръгвам за училище
Следобед:на училище
Вечер:
19:30-пиша домашни
20:30-вечерям
21:00-мия си зъбите,лицето...
21:30-лягам си

Събота - от 8:30 на уроци до 17:00
17:30 - пиша домашните от уроците и ако остане време 1-2 домашни от училище
20:30-вечерям
21:00-правя квото си искам
22:30-лягам си
Неделя:
цял ден уча за уроците от училище и ако останало нещо по което имам да уча а не съм успяла за този ден го уча в пон сутринта

Е това ми е идеята .. които има желание нека направи нещо подобно за 1 смяна ! Благодаря ви !

Мисля,че няма много общо с Козметика и диети. /преместена/
ShtrudeL

Shadowsogirl
06-12-2010, 08:56
Аз ако трябва да живея по тоя план сигурно ще съм умряла..

britzy
06-12-2010, 08:56
Ти кооога почиваш ? :shock: :shock: :shock:

chocolatedidi
06-12-2010, 09:39
Е и аз съм била седми клас,ама несъм имала такова ежеднивие,аз както ходя и на танци,ако съм с твойто ежеднивие ще се побъркам ! Това натоварвоне сама си го прdвиш и не мисля,че е мнго полезно чак толкова да се натоварваш !

Anf3tamin4o
06-12-2010, 09:58
Аз в този план друго не видях освен учене, и все пак е добре че вършиш някаква полезна работа.Поздравления вкарай и малко спорт в програмата си?
И какви са тия уроци от 8:30 до17:00?

slynchoo
06-12-2010, 10:27
луди ли сте е ?кво е тва чудо...и аз съм била седми клас и винаги съм имала свободно време!кви са тия глупости тука..

myHeartIsOnlyForYou
06-12-2010, 11:03
Лелее...Още не си завършила 6 клас,а павиш планове за 7 :lol: .
7 клас е важен - да,но това не означава,че от сутрин до вечер трябва само да учиш :D .Да не мислиш,че ще го изпълниш и няма да пожелаеш да правиш и друго нещо...+ това не е важно колко време учиш,а какво си научил :!:
Аз също съм била 7 клас...Тогава тренирах усилено и всеки ден бях на тренировки,а точно преди изпитите бях на състезание и затова преди него 2 седмици(незнам точно колко по принцип) ходех по два пъти на тренировка(сутрин преди училище и вечер след,като бях втора смяна).Не съм ходила нито веднъж на уроци,а на изпитите изкарах по 5,5...Нещо си се шашнала...
Темата не е за този раздел.

LipSy
06-12-2010, 11:30
Аз ако трябва да живея по тоя план сигурно ще съм умряла..

+2 :)

Аз сега ще завършвам 7-ми клак обаче въобще си имам хубави оценки, апък не съм се напрягала да уча много.

lovey0u
06-12-2010, 13:38
да бе
ще си легна в 21:30 :razz:


в плановете ти има много учене
НЕ казвам, че не трябва да се учи, но трябва да има време през което се забавляваш, спортуваш или каквото там ти харесва :)

viksit0y
06-12-2010, 13:55
Аз ако трябва да живея по тоя план сигурно ще съм умряла..

iwancho
06-12-2010, 14:54
Аз ако трябва да живея по тоя план сигурно ще съм умряла..

един съвет - учи само по балообразуващите предмети и там на които ти е изпита. аз 7 клас съм учил само по математика,физика и бел. нищо друго не съм пипнал (имах 4ки и 5ци по тея предмети където не съм учил само от слушане в час) и като се прибереш у вас учиш там 3-4 часа МАКСИМУМ и после релакс. верно е че последните 2 месеца преди изпитите аз супер много учих ама все пак... само тогава : )

LoveLetter
06-12-2010, 15:23
Повече от 1 час на ден, не бих учил.. 8-)

SheIsAggressive
06-12-2010, 15:27
Ти кооога почиваш ? :shock: :shock: :shock:

Unendlich
06-12-2010, 15:28
Програмата е създадена от болен мозък! Повече от 1-2 часа на ден за учене - в никакъв случай :) Аз съм млада и сега ми е време и да се забавлявавам, а не да се изолирам само на уроците, които са в голяма доза безсмислени.

BebYlzZz
06-12-2010, 17:18
аз сега завършвам 7 клас и наистина този смисък, който си направила е просто прекален. Пазбирам те, иаз мн се бях шашнала преди 7 клас, но разбрах, че всички тва е просто за да се мотивираш. Аз усетих напрежението чак към средата на втория срок. Живей си сега живота и не се притеснявай...

ilko0214
06-12-2010, 17:33
аз сега завършвам 7 клас и наистина този смисък, който си направила е просто прекален. Пазбирам те, иаз мн се бях шашнала преди 7 клас, но разбрах, че всички тва е просто за да се мотивираш. Аз усетих напрежението чак към средата на втория срок. Живей си сега живота и не се притеснявай...Как ли си завършил/а седми клас, не знам... :D

По темата: През седмиклас, макс 1ч. учих и то не всеки ден, и си взех изпитите с прилични оценки! А от първи до 6клас не съм учил въобще, възнемерявам и от 8 до 11 да не уча.. :D

somanycookies
06-12-2010, 17:50
Недей да имаш големи планове относно ученето. В началото на годината и аз реших да уча много, но в последствие зарязах всичко. В последния месец (че и отделно през това време бях на лагер една седмица, без да уча) наваксах и пак изкарах изпита с отлични оценки.
Трябва ти време за забавления (то пък и тази втора смяна орязва следобедите), не очаквай да следваш този план, защото ще ти омръзне и ще го зарежеш.
PS. Аз ,ако трябва да си лягам в девет и половина, направо ще се гръмна :D

December
06-12-2010, 18:14
Аз ако трябва да живея по тоя план сигурно ще съм умряла..Да :lol:

Съжелявам,че го казвам ама то е то да си зубар.Ти луд ли си на такъв режим да се подлагаш?То тва само да седиш и да учиш - та ти ще изкрейзиш.Трябва ти и чист въздух,и малко разфлечения.Филми,музика,п иятели,разходки за по сладолед :)
Сега завършвам 7 клас,въобще не е труден материала.К'во толкова са ви наплешели?Уроците по История и по География са много интересни(особенно по история,учи се за древна история и има доста неща по които са правени филми) стига ти да го прочетеш 2 пъти и си готов.Ти ако се напрягаш така от 7 клас,как ще си в 9-10 ?

iwii
06-12-2010, 18:29
ооо и аз си имам план

~ 6:40 ставам
~ 7:15 на даскало
~ 14:00 идвам си от дскл
~ 14:00 - 6:40 Правя каквото си искам ( НЕ УЧА )

December
06-12-2010, 18:36
Ивии страшен подпис 8-) :lol: Много ме кефи!

angel4eto100
06-12-2010, 18:55
Проблема в режима не и емногото учене а това че ще го прави на веднъж трябва да разделиш това време и между всяка част да си почиваш но не мисля че и това ще направиш и на мен ми предстои да съм в сдми клас и аз се чудя как ще успея но не си правя режими като незная какво е за щастие имам по-голяма сестра тя е отлична ученичка и сега отива във виена не си е изграждала никакви такива планове просто постепенно трябва да овеличаваш времето за учене например първия месец по 1час втория по два и когато стигнеш до 4-5 спираш това е в последните седмици а не веднага оп ще уча 5 часа не става така :D

elito0o0o0
06-12-2010, 19:39
What the hell is that?!?!?! :shock: :shock: :shock: :shock:

Oh, my, fuckin' .. GOD! :shock:

Ти добре ли си?! По цял ден да уча?! Уроци от 8 до 17?!

Майко.. :shock:

Аз ако тръгна да уча по цял ден... ще се застрелям! :?

6:30 ставане
7:10 тръгвам за даскало
12:30/13:15 свършвам
13:15 - 23:00 правя к`вот дойде.. уча( :lol: ), разхождам се, гледам филми, спортувам...
23:00 - 6:30 спя ;)

haxh
06-12-2010, 20:09
ти в ред ли си !? как втора смяна ще ставаш в 7 часа... :D

diksi
06-12-2010, 20:32
Ти кооога почиваш ? :shock: :shock: :shock:
21:00-правя квото си искам :lol:

sasheto0o
06-12-2010, 20:40
Oт 8.30-17.00 часа на уроци :shock: ОМГ !! Това знаеш ли колко часа са..Един-два дни ще си на тоя режим и айде :D То това си е чисто самоубийство :-D

Haker4ity
06-12-2010, 21:08
ФТВ ?!?!?!?!

ти си ненормална с тоя план няя искарам ии 2 дена :booooomb:
по спокойно :shock:

Haker4ity
06-12-2010, 21:09
What the hell is that?!?!?! :shock: :shock: :shock: :shock:

Oh, my, fuckin' .. GOD! :shock:

Ти добре ли си?! По цял ден да уча?! Уроци от 8 до 17?!

Майко.. :shock:

Аз ако тръгна да уча по цял ден... ще се застрелям! :?

6:30 ставане
7:10 тръгвам за даскало
12:30/13:15 свършвам
13:15 - 23:00 правя к`вот дойде.. уча( :lol: ), разхождам се, гледам филми, спортувам...
23:00 - 6:30 спя ;)



моя беше същия като бях 1ва смяна :)

musiclife
06-12-2010, 21:17
Препоръка от мен . Вмомента си чакам бележника за завършване на 7ми клас / Глася го пълно 6/ .
1. В програмата има много излишни работи като например
1.1 Частни уроци - Никаква полза от тях / казвам го от личен опит/
1.2 Учене след училище в никакви случаи - едва ли ще ти е до учене след тежката 2ра смяна / Това също го казвам от личен опит -2рия срок бях 2ра смяна /
1.3 Не си пропиляваи времето - Излизаи , спортуваи , обръщаи внимание на семейството си
2. Не си мисли ,че съм си го измилил току що . Много сегашни 8класници ми казваха ,че няма полза от уроците , но не ги послушах . Но ето ,че се оказаха прави . Така че извода е :
Послушай съветите ми и недей се превръща в учещ робот заради 2 испита . Не са толкова трудни колкото ги хвалят .
Радвай се на младите години и не започвай с цигарите . :)

krokkrok
06-12-2010, 22:27
Препоръка от мен . Вмомента си чакам бележника за завършване на 7ми клас / Глася го пълно 6/ .
1. В програмата има много излишни работи като например
1.1 Частни уроци - Никаква полза от тях / казвам го от личен опит/
1.2 Учене след училище в никакви случаи - едва ли ще ти е до учене след тежката 2ра смяна / Това също го казвам от личен опит -2рия срок бях 2ра смяна /
1.3 Не си пропиляваи времето - Излизаи , спортуваи , обръщаи внимание на семейството си
2. Не си мисли ,че съм си го измилил току що . Много сегашни 8класници ми казваха ,че няма полза от уроците , но не ги послушах . Но ето ,че се оказаха прави . Така че извода е :
Послушай съветите ми и недей се превръща в учещ робот заради 2 испита . Не са толкова трудни колкото ги хвалят .
Радвай се на младите години и не започвай с цигарите . :)

Хмм и значета има,но да кажем,че те не са особено важни...
И накрая да завършим с "Послушай съветите ми!". :razz: Явно наистина не е имало полза от частните уроци,а?

П.П. такъв живот не се живее...Режимът ти не става!

oneto
06-12-2010, 22:37
Че програмата ти е доста сложна си е така, но този,който каза, че изпитите не са важни не е много много прав, защото макар и да са само два изпита са си от значение особено ако си мотивиран човек, какъвто виждам, че си, с тази програма. И уроците помагат стига да попаднеш на точния човек, но с желание и упоритост всичко става !! :):):)

diksi
06-12-2010, 22:39
Абе хубаво уроци, уроци, ако има кой да плаща.. Ама тва нейното е нечовешкоо...

December
06-13-2010, 06:45
Препоръка от мен . Вмомента си чакам бележника за завършване на 7ми клас / Глася го пълно 6/ .
1. В програмата има много излишни работи като например
1.1 Частни уроци - Никаква полза от тях / казвам го от личен опит/
1.2 Учене след училище в никакви случаи - едва ли ще ти е до учене след тежката 2ра смяна / Това също го казвам от личен опит -2рия срок бях 2ра смяна /
1.3 Не си пропиляваи времето - Излизаи , спортуваи , обръщаи внимание на семейството си
2. Не си мисли ,че съм си го измилил току що . Много сегашни 8класници ми казваха ,че няма полза от уроците , но не ги послушах . Но ето ,че се оказаха прави . Така че извода е :
Послушай съветите ми и недей се превръща в учещ робот заради 2 испита . Не са толкова трудни колкото ги хвалят .
Радвай се на младите години и не започвай с цигарите . :)хахахахааха имал пълно 6 ли,аз ако ти бях учителка щах да те оставя на поправка по БЕЛ :lol:

qg0dkata
06-13-2010, 10:59
wtf :shock:

crazybebe
06-14-2010, 15:40
може би наистина сте прави че не трябва толкова да се напрягам. тези които казват че след втора смяна не може да се учи-ще се противопоставя .. аз съм свикнала а и то ще бъде някво елементарно домашно не някъв урок .. другото което е ще излизам навън разбира се аз немога без да изляза .. щот аз съм свикнала след като си науча да излизам и да се разхождам .. наистина си трябва и малко почивка .. така че в всяка свободна минута ще гледам да излизам.а по въпроса за уроците(те са по бел и мат)- първия започва в 8:30 и свършва 11:30 има 1 час и 30 мин почивка до следващия но понеже ми е далечко затова няма да се връщам а ще ходя при майка ми че тя работи наблизо и след това в 13:00 започва следващия до 16:00 и докато се прибера става 17:30 ... :)

dydzzz
01-23-2011, 12:17
Аз ако трябва да живея по тоя план сигурно ще съм умряла..

+++ :grin: :grin: :razz:

ggb
01-23-2011, 18:21
Програмата е създадена от болен мозък! Повече от 1-2 часа на ден за учене - в никакъв случай :) Аз съм млада и сега ми е време и да се забавлявавам, а не да се изолирам само на уроците, които са в голяма доза безсмислени.
+ :lol:

awesomesheepy
01-24-2011, 11:13
прекаляваш

и аз съм 7 клас
но това твоето натоварване е напълно безсмислено ;/
на всички ни е трудно тази година,но пък успяваме

но пък имай малко и свободно време,направи си времето така,че да има в него място и за забавления
то това учене..учене..ама ;/. ще ти гръмне главата после

не си струва

kik7
01-24-2011, 17:50
Добре, като спазваш този план какви са ти оценките ако може да попитам ?? Аз ако трябва да спазвам тоя план ще се гръмна на 1-та седмица .. честно :D и ако уча толкова много определено оценките ми ще са по-ниски .. когато запомня нещо за мен означава че няма нужда още да си го набивам в главата и продължавам с другите работи .. като бях по-малка често ни даваха да учим стихотворения наизуст .. аз го запомнях и след запомнянето съм го повтаряла 10 пъти ( перфектно ) и когато ме изпитваха го казвах горе долу добре .. вече не правя така и ми е много по лесно и с по-голяма лекота изкарвам високи оценки ( не по всички предмети ) .. по-добре намали времето за учене

IWannaBeSedated
01-24-2011, 18:24
Хората, които ще издържат на този режим, трябва да са машини.
Не знам защо някои представят 7-ми клас като най-голямото учене, след като по-нагоре определено натоварването ще става повече.

BlackEyedPeas
01-24-2011, 20:33
Като видях плана и ме досмиша. Спомням си аз, преди да стана 7 клас, какви планове си правех, виках "ще уча по-упорито", ама на, нищо не направих пак. Повярвай ми, ся си мислиш, че тоя план ще проработи, но още от 1-та седмица и ще си се отказала от него! Дори няма да си го спомняш.

BlackEyedPeas
01-24-2011, 20:38
Програмата е създадена от болен мозък! Повече от 1-2 часа на ден за учене - в никакъв случай :) Аз съм млада и сега ми е време и да се забавлявавам, а не да се изолирам само на уроците, които са в голяма доза безсмислени.
+ :lol:

biolojkata95
01-24-2011, 21:19
ти със всичкия си ли си

minionka
01-24-2011, 21:55
Няма да го спазиш тоа график и аз в 7 клас си виках ще уча..е, не се напрягах много, ама пак влязох където исках... С тия уроци си в голяма грешка и ти приятели нямаш ли си...?... :D :shock: :lol:

П.С - и кфо стана..спази ли го графика :lol: ?

iiordanova
01-25-2011, 11:12
:lol: ОМГ!
Миналата година бях 7 клас. Въобще не си тавах толкова зор. Даже никак. Само по математика учих и естествено по другите предмети - домашните и когато ще ме изпитват уроците.
Взех си изпитите с перфектни оценки , влязох където поисках. :wink:
И въобще нямах такива режими. Ходих само на уроци по математика и на курс по английски. :-|

SiSi7yYy
01-25-2011, 11:33
Да бе аз кога ще живея ?? И аз съм 7-ми клас ама това е прекалено :booooomb:

anonymous708973
01-25-2011, 14:49
1.1 Частни уроци - Никаква полза от тях / казвам го от личен опит/


Това е голяма глупост. Веднага ще ти кажа защо. Има различни типове хора. Някои разбират по-добре материала, когато са на спокойствие насаме с учителя. Други (като мен) са състезателен тип и са по-подходящи за курсове - учиш и сравняваш знанията си с други хора. Аз на уроци не съм ходила, защото не са подходящи за мен, но недей да ги оплюваш, след като на някои им е по-лесно така. :wink:

Относно режима ще се въздържа.

TheGirlNextDoor
01-25-2011, 16:17
не съм чела цялата тема,но изчетох достатъчно глупости...това е 7 клас не кандидатстудентски изпит...вие сте се побъркали.Аз каточели не бях така..в смисъл не,че е лощо да учите ама прекалено много го приемате на сериозно всичко.И най-голямата глупост за мен е да давате луди пари за уроци..ама НАЙ-ГОЛЯМАТА глупост.По българкски език особено се преповтарят от 5 до 7 клас нещата и при добро желание сядаш и си научаваш сам..математика е малко по-трудно вече,защото ти трябва да разбереш задачите,но пак можеш и сам да се справиш.Та общо взето само хвърляте на вятъра на ваще парите..в училише не слушате после искате на урока всичко да разберете.Аз нямах финансовата възможност да ходя по 2 пъти в седмицата на урок а и да я имах не бих си давала за това парите..и мога да кажа,че имам доста по-високи оценки на испитите от моите съученици ,които хвърлиха маса пари за уроци...