PDA

View Full Version : За велоергометъра ми :(



Luscious_Heart
06-12-2010, 11:34
От повече от година и половина си имам, но сега искам да го почна по-системно и да си знам разстояние, скорост и т.н. :( Ама компютърчето ми се счупиииииииии. :cry: Някаква идея откъде мога да си взема ново??? :( Вече не е в гаранция май. :o

На Sporter e.

Помощ, плс!!!

Lestat357
06-12-2010, 12:03
Здрасти! Нямаше да бъде лошо да упоменеш и град.

Това е официалния вносител на Sporter за България: http://www.sportdepot.bg/contacts - там трябва да знаят най-добре. Подозирам си с евтин модел (съдейки по марката), което ще рече, че нов компютър би ти струвал сериозен процент от стойността на самия уред. Не си заслужава. Ако само ти е изгоряла подсветката на дисплея (LCD) в кое да е часовникарско ателие и в частност едно на Графа (май Онса се казваше; намира се на ъгъла на Г. Игнатиев и Раковска, точно след Германос по Графа в посока Попа) би следвало да могат да ти помогнат. Маха ли се свободно? Преди години имах някакъв магнитен Kettler аз и дисплея се демонтираше страшно трудно. Ако сл. е такъв(т.е. няма шина), по-добре не рискувай.;]

п.п.: колело е в пъти по-добре, че и по-евтино.

FlashMX
06-12-2010, 17:33
п.п.: колело е в пъти по-добре, че и по-евтино.

+++

Luscious_Heart
06-13-2010, 13:18
Да , ама аз го ползвам зимата и когато искам натоварване с тежест.
И имам колело, разбира се. :D Стига да намеря с кого да карам... :(
Ми ще видя.. Освен да си карам бързо по принцип, кво ми пука за километрите. А компютърът се маха, да. даже сега е наблъскан в някой шкаф. Ще го занеса някъде. Мерси много!!!! :)