PDA

View Full Version : Нормално ли е ?!



Devila
06-12-2010, 13:49
Нормално ли е да съм висок 1,73 и да тежа 59 кг....?!

Unabomber
06-12-2010, 14:08
Повече от нормално :)
За мен даже си слаб.

Devila
06-12-2010, 14:12
Чудя се как да си оформя тялото. Фитнес или в къщи с лостове, гири, коремни и лецеви. :-o и въобще без химии става ли ? :(

redbul2
06-12-2010, 14:22
Значи,не може да се даде конкретен отговор. Дали е нормално. На 13 г. може да са прекалено много тия килограми,а за 19-20 годишен вече са малко. За фитнеса у дома или в зала е валидно същото,възрастта.

Devila
06-12-2010, 14:25
Ами на 14 години съм. Аз точно заради това пускам тема да питам нормално ли е.... И да знам каде да тренирам и бих искал ваше мнение :)

redbul2
06-12-2010, 14:31
За 14 г. е съвсем нормално. Към 18 г. се наедрява още. Може да си тренираш у дома за по-добра физика и по-здрави мускули. Може и в зала,но с ограничение на видовете упражнения и използваните тежести.

Unabomber
06-12-2010, 14:45
За залите трябват пари. Ако си купиш една лежанка с един лост и два дъмбела това ще е най-добрата ти инвестиция в дългосрочен план (аз така направих). Това са железа и след 10 години пак ще стоят (малко пораждясали но пак ще вършат работа). Ако си сериозен и мислиш да тренираш редовно, а не след 1-2 месеца да се откажеш те съветвам да си купиш един лост и едни дъмбели. Това са свободни тежести и са ти достатъчни за всички основни упраженение за всички мускулни групи. В интернет има мноооооооого информация по тази тема. Пък и като си си удома, нямаш работно време, нямаш почивни дни и няма хора наоколо, които да те разконцентрирват (макар, че това да си сам има и минуси, знам го от личен опит).

Devila
06-12-2010, 14:50
Добре де ако ходя през ден в продължение на месец два ще има ли резултат. Резултат но без химии!

Unabomber
06-12-2010, 15:09
За месец два не си струва да почваш приятел :)
Не вярвам да имаш кой знае какви резултати за толкова кратко време. Фитнеса е спорт, който изисква много време и търпение.

bybalazi
06-12-2010, 21:47
Чудя се как да си оформя тялото. Фитнес или в къщи с лостове, гири, коремни и лецеви. :-o и въобще без химии става ли ? :(

анабола прай вола :)

D3NG3rZ0N3
06-13-2010, 00:15
Какво, ти чуваш ли се? Понаучи малко неща за анаболните стероиди, а после говори глупости!

bybalazi
06-13-2010, 00:46
Какво, ти чуваш ли се? Понаучи малко неща за анаболните стероиди, а после говори глупости!

На обяд с кола, пий си бианабола, карай полека, и си праскай дека, вечер ако си препил, праскаш си ретаболил, и така ден след ден, ставаш супермен!

D3NG3rZ0N3
06-13-2010, 01:33
1-во Бинабол вече няма, има Метан. Като пиеш Метан се взема и Карзил, за да не си увредиш бъбреците. Деката се инжектира, значи трябва да имаш поне 20годиним, защото ще му спре собственото производство на хормони. Освен т'ва стероидите имат и странични ефекти- Гинекомаксия, проблеми със "самолета", акне и др. Ретаболил вече не се внася в България. Така че преди да даваш акъл за стероиди поне имай понятие от тези неща!!! Опасно е, момчето може да се увреди, заради такива мнения!!!

bybalazi
06-13-2010, 01:40
1-во Бинабол вече няма, има Метан. Като пиеш Метан се взема и Карзил, за да не си увредиш бъбреците. Деката се инжектира, значи трябва да имаш поне 20годиним, защото ще му спре собственото производство на хормони. Освен т'ва стероидите имат и странични ефекти- Гинекомаксия, проблеми със "самолета", акне и др. Ретаболил вече не се внася в България. Така че преди да даваш акъл за стероиди поне имай понятие от тези неща!!! Опасно е, момчето може да се увреди, заради такива мнения!!!

Всичко написано по горе ми е ясно .. написах поста ей така ..и никой не го кара да прави всичко което се пише в тоя форум ..

D3NG3rZ0N3
06-13-2010, 01:44
Еми, не пиши такива неща ей така, има хора, които се връзват. Където съм ти направил забележка за нещо, не е за да се заяждам, а защото съм видял, че не си прав в коментара, най-малкото искам някой пубер да направи някакъв гаф.

bybalazi
06-13-2010, 01:54
Еми, не пиши такива неща ей така, има хора, които се връзват. Където съм ти направил забележка за нещо, не е за да се заяждам, а защото съм видял, че не си прав в коментара, най-малкото искам някой пубер да направи някакъв гаф.

Еми ша се връзват като са лапетия на по 12-13 години .. и не знаят пика ли им се е*е ли им се...ма да се тровят с химии ако искат нито ти нито аз можем да кажем нещо .. тва те си го решават , аз знам какви са рисковете от стероидите и въпреки това ги приемам .. Химията не е за ден/два месец/година ако я пиеш от дъжд на вятър само се тровиш и нищо не правиш .. химия се пие от хора решили да отдадът живота си на този спорт .. не е шега работа

D3NG3rZ0N3
06-13-2010, 02:07
Ъплоудъра, който е на 14 се беше на хъсал за стероиди и синтол. Аз, който съм на 20 само Метан съм пил, а лапета 94-95 набор почнаха да си бият ампули в задниците...

bybalazi
06-13-2010, 02:10
Ъплоудъра, който е на 14 се беше на хъсал за стероиди и синтол. Аз, който съм на 20 само Метан съм пил, а лапета 94-95 набор почнаха да си бият ампули в задниците...

Верно е ... и аз само метан съм пил за сега ,комбинирах го със ВЕРДИН за черния дроб .. обаче върха на пирамидата ми е малко 30-35 милиграма на ден .. не се боцкам и нямам намерение да почвам .. единственото което мога да направя е да вдигна дозата и да пия по 1 блистер на ден (50мг) .. цикъла ми свърши сега правя изчистващ със креатин и аминокиселини

D3NG3rZ0N3
06-13-2010, 02:18
Ако е качествен Метана може да се качи сравнително добри килограми, но без да се комбинира с нещо друго някаква впечетляваща физика не се прави. Особено, че голяма част от натрупаното от Метана е вода и се изпикава. Пък и лятото да правиш маса не е работа.

bybalazi
06-13-2010, 02:26
Ако е качествен Метана може да се качи сравнително добри килограми, но без да се комбинира с нещо друго някаква впечетляваща физика не се прави. Особено, че голяма част от натрупаното от Метана е вода и се изпикава. Пък и лятото да правиш маса не е работа.

Метанчето е руско на "Акрихин" от цикъла който направих качих 7 кг и сега почнах с креатин да ги запазя ужким но от тези 7 свалих 2 ;хх

Пролет,Лято,Есен,Зима във фитнеса .. Дрътия със ставането сутрин - "Марш на фитнес" :D :D

D3NG3rZ0N3
06-13-2010, 02:31
5 мг хапчето, 100 хапа- 50лв.?
Мексиканския е 10мг, като 100 хапа са 40лв. И Виетнамския Метан (Дианобол) ми хареса.

bybalazi
06-13-2010, 02:38
5 мг хапчето, 100 хапа- 50лв.?
Мексиканския е 10мг, като 100 хапа са 40лв. И Виетнамския Метан (Дианобол) ми хареса.

5мг хапчето 1 опаковка (100хапчета) - 20-22 лева

На дребно 1 блистер 2.00-2.20лв.

Аз само на тоя руския си карам други не съм пробвал..все още

Myrth
06-13-2010, 07:08
Тъй като не разбирам от фитнес, добавки и химия, искам да те питам за какво го взимаш този метан? Нямаш достатъчно воля, тестостерон или не те ебе за тялото ти? Кажи ми, че може да се надъхам и аз да зимам...

yakuza_
06-13-2010, 07:25
Нищо лично към никой, но ей такива дето на по 15-16 години, се тъпчат с повече химия отколкото има в аптеката, са садващи отвсякъде. Мъжкия организъм, се развива до 21 години, което ще рече, че дотогава може спокойно да си изкарате и само с ядене. Но всеки иска за 2-3месеца - година, да стане "нацепен". Колко такива "мускулести" съм ги виждал дето правят със смешни кг., а уж мн тренирали.

vaseto0o
06-13-2010, 09:28
Ало, аптекарите, химия се взима когато си достигнал максимума на възможностите на тялото си без химия а само с добавки, а не по-бързо да стигнеш до този максимум :-x
Познавам десетки хора които не взимат анаболи и са по-нацепени от вас ама ко да ви разправям, ходете си тъпчете се то си е за вас...
аз лично никога не съм взимал стероиди и не смятам да взимам, тренирам си от няколко години и ми харесва да напредвам по-бавно, после да нема теми "що не моа дигам боинга"

bybalazi
06-13-2010, 10:24
Тъй като не разбирам от фитнес, добавки и химия, искам да те питам за какво го взимаш този метан? Нямаш достатъчно воля, тестостерон или не те е** за тялото ти? Кажи ми, че може да се надъхам и аз да зимам...

Щото искам да умра като пич на 40 отколкото като изпрошляк на 80

yakuza_
06-13-2010, 10:27
Че те химията няма да ти влее мозък в фешарската главица, умри на 40, като имаш деца, ако имаш ест, няма да говориш така.

vaseto0o
06-13-2010, 10:33
Че те химията няма да ти влее мозък в фешарската главица, умри на 40, като имаш деца, ако имаш ест, няма да говориш така.
Споко с химията нема такава опасност :razz:

yakuza_
06-13-2010, 10:39
Бе вече има и инвитро :D

bybalazi
06-13-2010, 12:24
Нагледах се на "културисти" и "разбирачи" в тоя форум ;дд :razz: :razz:

Нищо не стаа от вас ей , вие къде отивате аз от там се връщам..

yakuza_
06-13-2010, 12:29
Дали ? Да не е само обратното, не си ми на годините даже, че да знаеш аз откъде се връщам и къде отивам.

bybalazi
06-13-2010, 16:43
Дали ? Да не е само обратното, не си ми на годините даже, че да знаеш аз откъде се връщам и къде отивам.

Опрааай са .. казах к'вото имах да казвам!