PDA

View Full Version : Лято,моренце..



newandoriginal
06-12-2010, 13:40
Здрасти на всички ! :) Тази тема не е с точно определена цел ами по-скоро нещо общо :P може да си говорим за диети , мода ( лятна),упражнения и всичко свързано с предстоящото лято :P
Аз започвам : първо - на всякъде чета ,че коремните преси не са "на мода" ,защото нямали ефект .. истина или лъжа ?
второ някой от вас знае ли упражнения за стягане на вътрешната част на бедрата ?


ПИТАЙТЕ ЗА КАКВОТО СИ ПОИСКАТЕ ! и се надявам темата да ви хареса :P :-)

twilightHeart
06-12-2010, 14:07
Коремните преси помагат, ако имаш постоянство. Дават бързи резултати.

За вътрешната част на бедрата сядаш на пода ии взимаш една табуретка или стол (да не са мн широки) и ги стискаш между краката. Ще усетиш напрежение на точното място и така.

iwancho
06-12-2010, 14:30
Аз мисля от 25 този месец някъде да почна една лекичка диета + много тичане и тренировки с колан за изпотяване + L-Carnitine (това е за много изпотяване) да сваля мазнините и после релеф да правя до края на лятото. : )

newandoriginal
06-12-2010, 16:21
тренировки с колан за изпотяване +
този колан наистина помага много :P

iwancho
06-12-2010, 16:24
тренировки с колан за изпотяване +
този колан наистина помага много :P


ефекта е почти същия и с прозрачно фолио.

pitfall
06-12-2010, 16:24
тренировки с колан за изпотяване +
този колан наистина помага много :P
какъв е този колан, малко повечко информация ще може ли?

iwancho
06-12-2010, 16:28
тренировки с колан за изпотяване +
този колан наистина помага много :P
какъв е този колан, малко повечко информация ще може ли?

колан широк около 15-20 см. и еластичен,плътен такъв,слагаш си го на кръста и корема и тичаш и те запарва и се потиш повече,същия е ефекта да се увиеш с безцветно фолио.

LifeFitness0
06-12-2010, 16:38
тренировки с колан за изпотяване +
този колан наистина помага много :P
какъв е този колан, малко повечко информация ще може ли?

колан широк около 15-20 см. и еластичен,плътен такъв,слагаш си го на кръста и корема и тичаш и те запарва и се потиш повече,същия е ефекта да се увиеш с безцветно фолио.Вие май не четете...Това фолио(за колана не съм сиг)ти ебава черния дроб щото много вдига там температурата.....

iwancho
06-12-2010, 16:41
тренировки с колан за изпотяване +
този колан наистина помага много :P
какъв е този колан, малко повечко информация ще може ли?

колан широк около 15-20 см. и еластичен,плътен такъв,слагаш си го на кръста и корема и тичаш и те запарва и се потиш повече,същия е ефекта да се увиеш с безцветно фолио.Вие май не четете...Това фолио(за колана не съм сиг)ти ебава черния дроб щото много вдига там температурата.....

за това не знам... аз си ползвам колана,а мн мои приятели ползват фолиото и казват,че много действа и не се уплакват...

newandoriginal
06-12-2010, 17:08
тренировки с колан за изпотяване +
този колан наистина помага много :P
какъв е този колан, малко повечко информация ще може ли?

колан широк около 15-20 см. и еластичен,плътен такъв,слагаш си го на кръста и корема и тичаш и те запарва и се потиш повече,същия е ефекта да се увиеш с безцветно фолио.Вие май не четете...Това фолио(за колана не съм сиг)ти ебава черния дроб щото много вдига там температурата.....

за това не знам... аз си ползвам колана,а мн мои приятели ползват фолиото и казват,че много действа и не се уплакват...

четох че така можеш да си докараш бронхо пневмояния с това фолио :(