PDA

View Full Version : Арогантно поведение на обслужващ персонал.



YouDontKnowMe
06-12-2010, 14:43
Днес едни дечурлига от едно заведение ме измокриха с един маркуч, както си вървях по улицата. Влязох вътре и съвесем културно, без обиди , без повишаване на тон помолих продавачката/сервитьорката да се направи забележка. Тя , с две глави по-висока от мен, сигурно с 4-5 години по-голяма и с 20кг отгоре, нищо не каза, изчака да се обърна и започна на висок глас да обяснява един вид "колко съм зле" и , че съм ненормална. Разбрах от нашите , че шефът й не е нормален също. Нашите не искат да се занимават. Къде мога да се оплача? Не мога да позволя такова арогантно поведение. И според мен не е нормално. Така де, вече загубиха като клиент баба ми, която ме пращаше да й взимам сладолед от там днес, ама аз ходих от друго място.
Няма значение. Искам да се оплача. Някой може ли да ми каже къде и на кого.
Отговори от рода на Арменският поп ще приема, ама да не са прекалени.
В този раздел съм сигурна , че влизат малко по-запознати хора.
Благодаря предварително.

filmimilmi
06-12-2010, 17:11
Трябвало е да направиш забележка на децата. Колкото до продавачката, влез заедно с приятели в магазинчето и направете някакво шоу (импровизиран скандал за някаква глупост - например за това, че не иска да ви продаде бира без цената на стъклото) и така и надуйте главата, за да й се качите по здраво по нервите. Колкото да стане нещо като "Каквото повикало, такова се обадило". Друг начин справедливостта донякъде да възтържествува в този случай май няма...

doomkillerr
06-12-2010, 18:06
Да си им завъртяла по един шамар на "дечурлигата", та да си знаят за другия път какво ги очаква ако пак те измокрят! В днешно време никой не ги контролира тези деца, даже родителите им! :x

YouDontKnowMe
06-12-2010, 19:11
Абе на мен не ми е толкова за намокрянето, на мен ми е за поведението им.Защото бащите им са им казали, че е много хубаво да закачаш каките , и от тез момченца какво ще стане накрая- едни никаквици. Хубаво,нищо не им казах. Съвсем културно и обясних на оназ кака какво става, при което тя почна да ме обижда, че съм ненормална, "гражданката" ме нарече (рядко излизам в родното градче), почна да разправя на някакви възрастни мъже , че съм луда , абе, направо не разбрах и аз защо така стана.Благодаря за отговорите.

Samoten89
06-13-2010, 14:33
Като са те намокрили с маркуч хващаш го и ги намокряш да се научат от малки приятно ли ще им е. Трябва да им го връщаш, че като се оставят така и стават едни такива арогантни келеши и невежи и хулигани абе знаеш какво имам предвид. ;)

baretata91
06-14-2010, 16:41
awe az rabota prodava4 s klienti i ako tva se slu4i pri mene vednaga 6a naprava zabelejki
tva sa oligofreni za mene! :(

filmimilmi
06-14-2010, 20:14
Прекалено много ти пука за някакви келеши. Ще ги забравиш, те също ще те забравят. Повече няма смисъл да стъпваш в онова магазинче така или иначе, а пък ако случайно го посетиш, за продавачката не означаваш нищо повече от ходещ кеш, който ще си купи нещо. Много внимание към хора, за които и веднъж на високосна година не се сещаш през останалото време. Забрави за случая, а при следващ такъв отреагирай както те посъветваха - измокрят ли те, измокри ги и ти.
:)