PDA

View Full Version : В кой магазин..?



m1nik
06-12-2010, 14:50
В кой магазин вървят приятелите на лятна оферта? Ама ако може да са оригинални нещо марково знам ли..тия ментета..взеха да се изтъркват прекалено бързо..А тия, които имам сега..им остана само етикета..

Съвети..?

SheIsAggressive
06-12-2010, 15:35
Kвоо..? :razz:

shakira96
06-12-2010, 15:36
Аз нищо не схавах!! :shock: :shock:

Moonstalker
06-12-2010, 15:39
втф е ?

m1nik
06-12-2010, 15:40
Беше съркастично обяснение на факта, че около мен не са останали много хора които да имам за приятели..

September
06-12-2010, 16:11
Кви ги приказваш е майна.. нищо не схванах.. :razz:

shakira96
06-12-2010, 16:40
Кви ги приказваш е майна.. нищо не схванах.. :razz:
Търси си добри приятели човека. :)

m1nik
06-12-2010, 16:49
човечка*

Unendlich
06-12-2010, 16:53
Съжалявам, все още в България няма такъв магазин. Като цяло не знам и за съществуването на такъв, все пак може някъде по улицата случайно да намериш ценна "монета". :)

sm_95
06-12-2010, 17:16
В кой магазин вървят приятелите на лятна оферта? Ама ако може да са оригинални нещо марково знам ли..тия ментета..взеха да се изтъркват прекалено бързо..А тия, които имам сега..им остана само етикета..

Съвети..?

Аааа не :razz: :razz: :razz: то бива сърказам ама ти изби рибата от всякъде. :D :D :D

dPa3HuTeJl
06-12-2010, 17:41
Аз в първите няколко секунди си помислих че става дума за маркови дрехи някакви .. :lol:

Sa6eks
06-12-2010, 17:46
Аз ще ти стана приятел :)

shakira96
06-12-2010, 17:56
Аз ще ти стана приятел :)

Пиши на лично, ако още търсиш!! :) :)

m1nik
06-12-2010, 20:02
shakira96 :)

mimsssssss
06-12-2010, 20:09
сбъркала си магазина, а и баркода гледай да не е за България... всъшност като се замисля трябва да е извън планетата Земя, търси супер маркет някъде след Нептун... или друга галактика...

преди 3 дни се чудех дали да не пусна същата тема... просто ми иди да удошя някой хора

m1nik
06-12-2010, 20:40
*мм..в момента само с приятелят ми мога да разговарям нормално.. (h)
*Тя темата е като да се оплача повече..не вярвам да открия някоя нова планета..както се изрази ти..
*нашите ..не са ми на годините...
*сестра ми..на нея аз и оправям живота не тя моя..нш, че е кака..
*тези, на които винаги съм държала мн се промениха..или и аз незнам какво им става..
*а за останалите сякаш не съществувам..

mimsssssss
06-12-2010, 20:48
ами аз вече минавам 19 години и от някъде близо 3 нямам истински приятели. Всичко стана в един момент... изведнъж всички спряха да ми звънят, всички се отдъпнаха, сигурно в мен е вината, макар да не разбирам каква. След като съм потърсила някого си измислят някви смешни извинения. А сега като че ли ревнуват че съм заградена от момчета, просто защото те ми станаха новите приятли. Светът се променя, някой израстват, други не.

Както каза, че кака ти не ти е кака... о, да познато ми е. Където и да се обърна и да видя съученици те ми, да има още 3 човека, които всъшност да изглеждат на 19. Останалите са забичили на ниво около 15 ... ужас

По - лошото е че сега ще ходим на море и аз съм единственото момиче, направо ще изперкам сигурно. Добре че и аз имам пордкрепата на приятеля си. Радвай се на твоя, тва е най - доброто приятелство, което може да има, според мен.

m1nik
06-12-2010, 21:05
*Не...той ми е сериозен приятел..В смисъл ходим..да разбра ме..
*иначе и аз предпочитам момчета за приятели донякъде, защото там няма такова лицемерие най-малкото..
*А за държанието на хората около мен..отвращавам се.. незнам..
или повечето са някакви лигли..които ненавиждам..
за момчетата, които са ми на годините и те повечето мн детски разсъждават..
отчайващо е на моменти...просто..
не се имам за идеална, не нито за нещо повече от другите всички сме човеци на тази Земя..но..мн е гадно всеки като те..как да се изразя..забрави..
Ако не съм си с момчето и се чувствам някак сама..

[дано не е прозвучало тъпо такова..;| ]

mimsssssss
06-12-2010, 21:07
ми не е тъпо, при мен е същото...
на колко си години ?

m1nik
06-12-2010, 21:10
на колко ти - звуча
г/д
- само от любопитство -

ecstazy
06-12-2010, 21:11
лично аз може би 17 ти давам ама съм чела само 2-3 твои мнения в тази тема :neutral:

mimsssssss
06-12-2010, 21:13
и аз предлагам 16... и не съм ти чела коментари май никъде до сега...

m1nik
06-12-2010, 21:14
няма да пиша години, за да не променям ничие мнение за мен
просто.. или няма да ми повярвате или това ще е последния коментар в темата..

ecstazy
06-12-2010, 21:16
няма да пиша години, за да не отчайвам никого
просто.. или няма да ми повярвате или това ще е последния коментар в темата.. нее нее кажи, и на нас ни е любопитно

mimsssssss
06-12-2010, 21:18
кажи си годините, никой няма да си промени мнението за нещо

а темата да си я пишем, то е нещо като изливане на душата и недоволстване от днешната пропаднала младеж и колко всички около нас или поне 90% са загубеняци

m1nik
06-12-2010, 21:18
*14..
и какъв беше смисъла?
*Всяка моя дума оттук нататък звучи детски..жалко такова.. :? :? :?
*Или все едно се е*авам..защото си нямам работа..а не съм такава
- само ви отчаях..
..

ecstazy
06-12-2010, 21:23
ми не знам аз лично се интересувах, защото говориш така, сякаш имаш лек "опит" от "живота".. Нормално е да си заобиколена от идиоти и лигли. Аз също съм на 14 и за щастие имам 2 приятелки, които са ми единствени. С тях мога да си говоря на сякакви теми и въобще за всичко. Мислим г/д еднакво, за мен те нямат детски разсъждения, което адски много ме радва. Но и познавам примерно една "позната" където се държи като малко дете и съответно понякога начинът и на мислене е такъв. Но това е друга тема. Но спокойно, надявам се твоите познати да порастнат. Защото много мразя такива хора с ограничен начин на мислене :?

mimsssssss
06-12-2010, 21:25
еми няма значение че си на 14, важното е че оценяваш живота, докато някой други не. И най - хубавото в цялата история е че си разбрала, че има малко истински приятели на тоя свят. На мен ми трябваха повече години в прецакване, за да осъзная, че малко момичета биха ми били приятелки...

m1nik
06-12-2010, 21:26
ecstazy и аз си мислех, че имам две..едната страшно много се промени..
а с другата почти не се виждаме..

m1nik
06-12-2010, 21:28
еми няма значение че си на 14, важното е че оценяваш живота, докато някой други не. И най - хубавото в цялата история е че си разбрала, че има малко истински приятели на тоя свят. На мен ми трябваха повече години в прецакване, за да осъзная, че малко момичета биха ми били приятелки...

Да ценя го, уча се..така да се каже

ecstazy
06-12-2010, 21:31
Аз с едната се виждам 1-2 пъти в месеца, но това е защото тя наистина е затрупана с мнооооого неща свързани с училища,уроци, мюзикъли и тн. Смисъл аз знам че тя не си търси извинения, за да не излизаме. Другата я познавам от 5 клас, 6-ти клас станахме приятелки аз тя и още 2 момичета, 7-ми клас от една дреболия се скарахме и аз останах с нея а другите от този момент се направиха че не се познаваме. Което беше тъпо, защото това си беше приятелство..и беше захвърлено ей така, заради тъпите им инати. Просто.. наистина имам чуството, че някои хора и понятие си нямат от думата приятелство. 2 пъти вече ми се случи да се "разруши" едно приятелство - първото (нямах вина) и едно второ, което беше по-скоро познанство и имах вина, но това е дълга история. И като се замисля ме хваща яд.

m1nik
06-12-2010, 21:42
от всеки забит нож в гърба боли..

ecstazy
06-12-2010, 21:49
сами сме си виновни (или поне лично аз) , че допускаме хората толкова близко до нас. Това си носи своите последствия

m1nik
06-12-2010, 21:56
да, но като се изолираме и.. чувството е.. непоносимо..поне за мен..
някак изгубена в такъв момент.. :(

diksi
06-12-2010, 22:01
Как трее да си лягам, ама нямаше как да подмина тая тема..

Та: Хората се променят, някой към добро, някои към лошо.. гледай ТИ да си останеш същата.

m1nik
06-12-2010, 22:23
Старая се..

diksi
06-12-2010, 22:31
Брехх връстницее от каде си?? 8-)

m1nik
06-12-2010, 23:28
На брега на р. Дунав, ти :) 8-)

diksi
06-12-2010, 23:42
Нее не съм от Русе, и от Лом не съмм.. От Кюстендил, на брага на.. Струма :lol:

m1nik
06-13-2010, 09:45
Ами аз живея в едим малък град до Русе :)
А за Кюстендюл..имам позната която има роднини там :) :)
*разкажи ми нещо за себе си :)

diksi
06-13-2010, 10:42
Казвам се Даяна и тренирам лека атлетика, досега учех в 1во основно училище и да се надяваме от 15 септември да уча в ПМГ.. А ти? Била ли си някога в Кюстендил..

БТВ - Един мой приятел e от Разград

m1nik
06-13-2010, 13:01
Аз съм Каролина, от град Тутракан, ще уча в паралелка програмист. мм ддз питай нещо
:)

lmao
06-13-2010, 14:42
какво ще учиш в тая паралелка програмист?

m1nik
06-13-2010, 15:18
Програмни езици, hardware, software, компютърни мрежи, ИТ всичко от а до я. И отделно взимам часове по web design :)

4 more inf
/ http://www.facebook.com/group.php?gid=124722174219873&ref=ts /

lmao
06-13-2010, 15:23
много хубаво звучи, дано ви научат на нещо ;)
пък и щом ти е интересно

m1nik
06-13-2010, 15:28
Малко са хората около мен с истински интерес, което е наистина дразнещо.
Макар, че аз наистина възлагам огромни надежди.
На практика, повече зависи от мен как ще протече образованието ми, аз ако не си давам зор..няма смисъл да уча..не обичам да се насилвам, но това е нещо, което мн отдавна искам :)

lmao
06-13-2010, 15:29
кое по точно те привлича към това?

m1nik
06-13-2010, 15:44
Въпрос на място :)
За момента се занимавам с проекти, които наистина стигат на много високо ниво. Като така изучавам работа с отделни програми. Без да се хваля или нещо такова, всяко едно мое постижение ме кара да чувствам добре, аз си върша всичко сама и си получавам заслугите, доволна съм от себе си в това отношение. Сама вървя нагоре и се старая да стигам все по нависоко. С всяко постижение, осъзнавам, че съм научила още нещо. Искам на базата, на това което науча погледнато от към software да продължавам с проектите, като всеки следващ става все по добър, но двете с апаратната част са ръка за ръка. Учат се и двете за да се оформи програмист, интересно ми е - отстрани си мислех, че не е нещо особенно, сравнявайки се с другите, забелязах, че аз наистина имам интерес към това, което правя, останалите някак се тормозеха..не изпитваха удоволствие. Да наистина има и индивиди, които като мен им харесва това, с което се занимват, но са прекалено малко..жалко за добрата възможност, която им се отдава..

lmao
06-13-2010, 15:53
кой те насочи към тази област :)

m1nik
06-13-2010, 16:02
От малка покрай сестра ми, която в последствие промени възгледите си и си загуби времето да учи ненужни неща..Затова и в момента на практика съм на по-високо - иначе казано.
Учителката, с която започнах също има голям принос, за мен е много важно 1во да си знае материала и да знае точно как да го предаде и 2ро да има подход. Тя видя, че мога и това ми е бе достатъчно, за да започна сама да си поставям по-високи цели.

lmao
06-13-2010, 16:11
използвай я и нея колкото е възможно, иначе ти пожелавам успешна реализация като ти дойде времето ;)

m1nik
06-13-2010, 16:23
Благодаря :)

kvelichkova
06-13-2010, 19:00
И в моя клас е същото . Повечето момичета се отдръпват от теб, сигурно ти завиждат ако си красива , какви оценки изкарваш? Иначе в моя клас "групата на кифлите" се състои от това : Отчаяни момиченца , които крещят като видят мравка на чина им , ходят с токчета, по високи и от тези на учителите ; не им е останало и грам достойнство, слагат си мини - полички - нали е лято ; с подплънките изглеждат по-надарени и от учителките на възраст 40 години . Но стана така, че още повече се отдръпнаха . Просто израстваш - както става и с мен сега :) . Научаваш се да виждаш всички в друга светлина . И докато ти минаваш крачка напред и осъзнаваш значимите неща, те ще са там отзад - в миналото ти .

m1nik
06-13-2010, 22:23
И в моя клас е същото . Повечето момичета се отдръпват от теб, сигурно ти завиждат ако си красива , какви оценки изкарваш? Иначе в моя клас "групата на кифлите" се състои от това : Отчаяни момиченца , които крещят като видят мравка на чина им , ходят с токчета, по високи и от тези на учителите ; не им е останало и грам достойнство, слагат си мини - полички - нали е лято ; с подплънките изглеждат по-надарени и от учителките на възраст 40 години . Но стана така, че още повече се отдръпнаха . Просто израстваш - както става и с мен сега :) . Научаваш се да виждаш всички в друга светлина . И докато ти минаваш крачка напред и осъзнаваш значимите неща, те ще са там отзад - в миналото ти .

А аз си мислех, че разбрани хора на моята възраст не са останали..
Честно казано добре ги описа, а за успеха - отскоро най-високия в класа.. и по-лошото е, че не ми пука.. и грам не си давам зор.
У мен ли е е грешката, че не се държа така противно като тях..или незнам :/ :(