PDA

View Full Version : Zinerit/Зинерит



Anonimen05
06-12-2010, 14:52
Ползвали ли сте Зинерит. Аз ще ходя при личния си лекар, за да ми каже дали мога да го ползвам защото имам алергии и астма и ако трябва да ме прати на дерматолог. Какво ви е мвението за Зинерит и Делацин Т.Вярно ли е, че не действа след определен период. Аз ползвах акне аут но сякаш привикнах и след като прекарах свински грип пак наново. Аз го изкарах през ноември някъде. Преди това лятото ми лекарката ми препоръча акне аут и като ходих на море всичко се махна. Според вас пъпките добре или зле се влиаят от слънцето и морската вода. Ако знаете някакъв друг добър, но не скъп препарат моля кажене, но просто тези двата много ги хвалят искам да чуя и вашето мнение и ще консултирам с лекар. В момента ползвам хума и лосиони на Avon и крем здраве. Знам, че кожата на всеки е различна, но все пак информативно. Съжалявам ако не е в правилната тема но незнам как. Моля не трийте тематаа я преместете. Благодаря предварително

JackSparrow
06-12-2010, 14:57
грешен раздел, брат..

w0lf
06-12-2010, 14:58
въпреки грешния раздел ще отговоря
зинерита работи и помага, но след като го отвориш има срок на годност и трябва да си го ползваш към 2 седмици, после няма ефект

kari7yy
06-12-2010, 19:02
въпреки грешния раздел ще отговоря
зинерита работи и помага, но след като го отвориш има срок на годност и трябва да си го ползваш към 2 седмици, после няма ефект

неее..не мисля че това е вярно за 2те седмици.аз го използвам редовно и съм много доволна.. и то няма как да свърши за 2 седмици..на мен ми стига за няколко месеца :)

Vanish
06-12-2010, 19:04
Съжалявам ако не е в правилната тема но незнам как.

Определено не е в правилната тема... 8-)

mArMaLaDkA
06-12-2010, 19:08
грешен раздел, брат..

'що бе? Любов към противопъпковите(има ли такава дума изобщо?) препарати. 8-)

britzy
06-12-2010, 19:11
въпреки грешния раздел ще отговоря
зинерита работи и помага, но след като го отвориш има срок на годност и трябва да си го ползваш към 2 седмици, после няма ефект
AБСОЛЮТНО

мацката,която вика ,че с месеци го ползва-triple facepalm

umri
06-12-2010, 20:37
Мажи яко бензойл пероксид и няма да имаш пъпки.

fUcKsMiLe
06-12-2010, 20:48
Според вас пъпките добре или зле се влиаят от слънцето и морската вода.

Ами според мен, влиаят много добре .. /само да не изгориш ;dd/ .. Аз днес се върнах, от 5 часово седене в басейн /както миналото лято на морето/ и по лицето ми нямаше НИЩО! :D И май другата седмица, пак ще ида на басейн .. :oops: Иначе аз си ползвам едно малко кремче за пъпки .. от Гърция ми е .. ама не знам дали ще помогне /3-ти ден го ползвам, а по пронцип се вижда чак към 2-та седмица ефекта/ . :)

И да грешен раздел :D . Модераторрииии :P :oops:

kalpazanka
06-13-2010, 08:15
От далацин и зинерит не съм доволна- лицето ми лъщеше здраво, ефектът- краткотраен. Родих се с Ексфолиак гел и крем- гелът около 20 лв, кремът 15, но стигат за 6 месеца приблизително, така че все пак не е кой знае какъв разход. За съжаление е спрян от внос и единственият начин да си го набавяш е с поръчки от интернет или твои познати в чужбина да ти го купуват и пращат.
Сега съм с Имекс- тъкмо бях хванала малко тен и това чудо ме прави бледа като смъртник. 6 лв е тубичката. Съдържа доксициклин /антибиотик/ и се нанася 1-3 пъти дневно в зависимост от препоръките на дерматолога. За измиване ползвам Виши нормадерм, но не е подходящ май за кожата ми. Ефектът беше добър само в началото.
За акне аут си се ориентирал/а правилно, но нали знаеш, че се нанася само върху проблемните участъци? ;)
Скинорен ползвал/а ли си?
За слънцето и морската вода не мога да споделя впечатления, тъй като за мен не са препоръчителни.
За финал една огромна препоръка предвид алергиите- не започвай употреба на продукт, без да си се допитал/а до лекар!