PDA

View Full Version : Крака



lillytheone
06-12-2010, 17:16
От епилатора ми излизат някакжи като малки пъпчици. И не мога да постигна перфектни крака.. Някакви идеи с какво да мажа ?

Neopitom3na
06-12-2010, 18:22
здраве

Harum_Scarum
06-12-2010, 18:32
Слава богу темата не е за да слагаме снимки на свойте крака..
По темата-пробвай с кола маска..Иначе тея пъпчици сигорно са подкожни косъмчета..Ако не искаш кола маска,тогава крем Здраве,той ги изсушава. :)

dimeto007
06-12-2010, 18:34
да, определено и аз гласувам за крем здраве :)

dan4ety
06-12-2010, 18:44
Ексфолирай си краката :)

LipSy
06-12-2010, 18:47
Само крем здраве или бочко! :) :) :)

teenems
06-13-2010, 06:30
С някакво кремче или мляко за тяло.
Пък и те от само себе си се махат

December
06-13-2010, 06:35
Абе и маика ми е пъъъълна със такива пъпчици по краката и не се махат.Също и черни не като косъмчета ми нз,просто не се махат.И мене ме е страх от колко време да си ги махна :lol: Попринцип то и не ми трябва защото са руси и въобще не се забелязват,но все пак....
Там разни летнички на Вийт разни...предложете :-D

Coke
06-13-2010, 06:52
Олио за тяло.На мен попринцип ми се махат след 1-2 часа сами...

vilityyy96
06-13-2010, 07:04
Прави си ги с кола маска. Аз съм страшно страхлив човек от болка, обаче тая кола маска просто е страхотна!!!! Няма лентички Вийт и други простотии. Колата маска струва 1.50, а една лентичка от те супер прехвалени Вийт струваше в аптеката 1.50 :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: .
По темата: а също ти препоръчвам да използваш крем здраве, но може да опиташ и варианта, за който писах по горе :) (^^,)

December
06-13-2010, 07:06
Прави си ги с кола маска. Аз съм страшно страхлив човек от болка, обаче тая кола маска просто е страхотна!!!! Няма лентички Вийт и други простотии. Колата маска струва 1.50, а една лентичка от те супер прехвалени Вийт струваше в аптеката 1.50 :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: .
По темата: а също ти препоръчвам да използваш крем здраве, но може да опиташ и варианта, за който писах по горе :) (^^,) е каква е тя кола маска? нещо дето се маже ли :lol: има ли марка,име :lol: ???

stelit0
06-13-2010, 08:53
Прави си ги с кола маска. Аз съм страшно страхлив човек от болка, обаче тая кола маска просто е страхотна!!!! Няма лентички Вийт и други простотии. Колата маска струва 1.50, а една лентичка от те супер прехвалени Вийт струваше в аптеката 1.50 :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: .
По темата: а също ти препоръчвам да използваш крем здраве, но може да опиташ и варианта, за който писах по горе :) (^^,) е каква е тя кола маска? нещо дето се маже ли :lol: има ли марка,име :lol: ???Т е нещо като дъвка която мажеш и после залепяш парче плат и дърмаш.Така тя истръгва космите.

едит:december на колко си години?

Molzinka
06-13-2010, 08:53
здраве

December
06-14-2010, 17:50
Прави си ги с кола маска. Аз съм страшно страхлив човек от болка, обаче тая кола маска просто е страхотна!!!! Няма лентички Вийт и други простотии. Колата маска струва 1.50, а една лентичка от те супер прехвалени Вийт струваше в аптеката 1.50 :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: .
По темата: а също ти препоръчвам да използваш крем здраве, но може да опиташ и варианта, за който писах по горе :) (^^,) е каква е тя кола маска? нещо дето се маже ли :lol: има ли марка,име :lol: ???Т е нещо като дъвка която мажеш и после залепяш парче плат и дърмаш.Така тя истръгва космите.

едит:december на колко си години?Първо на 14 съм :shock: :lol: Както казах,руси са ми косъмчета и са къси,но не знам...много се колебая дали да ги махна.
И аз занам как става процедурата.Това всеки го знае :lol: Обаче като отида в магазина какво да кажа?И има ли марки,нещо....

lovey0u
06-14-2010, 17:51
Слава богу темата не е за да слагаме снимки на свойте крака..


:lol: :lol: :lol:

angel4eto100
06-14-2010, 18:13
Слава богу темата не е за да слагаме снимки на свойте крака..


:lol: :lol: :lol:

Скоро и това ще се види. По темата кола маска е решението за теб явно епилатора не ти понася на мен не ми се получава така :-o