PDA

View Full Version : Харесвам две момчета. Как да постъпя??



cuttiepatuttie
06-12-2010, 17:46
Ем.. от 5 месеца харесвам момче 8) /момче А/. Той е с 5 години по-голям от мен и когато съм с него просто :grin: !! Той никога не ми е казвал, че ме харесва, но среднощните обаждания, шегите, с които си търси целувка от мен, и това, че казва, че не може да заспи без да поговори с мен го доказват!! :-) Но ето, че преди няколко дена се появи момче /момче Б/, което е на моята възраст и аз си паднах по него :oops: , но не спрях да харесвам А. Още на 2 ден, Б ми призна, че много ме харесва и аз също отвърнах със същото. :( Вечерта като си говорех с А по телафона без да искам му споменах нещо за Б и той ме попита дали го харесвам, но отговорих НЕ..!!
Сега и 2та ме харесват, аз също ги харесвам и 2та. Знам, че трябва да избера един, но не искам да нараня никой. #-o #-o
МОЛЯ ВИ.. ПОМОТНЕТЕ!!![/i]

Phobiaa
06-12-2010, 18:06
Неможеш да имаш и двамата.Или единия или никой..

Излез и с двамата и виж с кой ти е по-добре.

n0s0uL
06-12-2010, 18:07
ами ако качиш снимки мисля, че ще мога да ти помогна

BlueFace
06-12-2010, 18:48
Пусни темата още няколко пъти и ще намериш отговора ....

Vanish
06-12-2010, 18:49
Келеш.

cuttiepatuttie
06-13-2010, 08:09
Неможеш да имаш и двамата.Или единия или никой..

Излез и с двамата и виж с кой ти е по-добре.

Излизала съм и с двамата, но и двамата много ми харесват. Не мога да избера!!! 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ :(

radeberger
06-13-2010, 09:13
Не може да ги обичаш и двамата еднакво (ако говорим за обич изобщо) . Сигурна ли си , че не искаш да тръгнеш с някой от тях просто ей така?
Ако съм прав просто си избери единия , но не очаквай кой знае колко сериозна връзка . ;)

cuttiepatuttie
06-13-2010, 10:27
Не може да ги обичаш и двамата еднакво (ако говорим за обич изобщо) . Сигурна ли си , че не искаш да тръгнеш с някой от тях просто ей така?
Ако съм прав просто си избери единия , но не очаквай кой знае колко сериозна връзка . ;)
Е.. да не ги обичам еднакво, но и двамата - много силно и не искам да изгубя нито да нараня никой от тях!! :( :(

sladur4etyYy
06-13-2010, 10:30
преди няколко дена се появило новото момче, а ти вече много силно го обичаш :lol: ае стига лиготии, бе, не ви ли писна. опознай второто момче. първото го познаваш от много време, а в новото, като го поопознаеш, може да откриеш неща, които не ти допадат и да прецениш, че другият е по- добър.

soul1199
06-13-2010, 10:49
пробвай с монета-ези е А,тура-Б 8-)

mlakniwe
06-13-2010, 11:28
double fuck :)

anonymous708973
06-13-2010, 13:14
Сериозно ли очакваш някой да ти кажа, без да познава никой от тримата? И ще вземеш ли насериозно съвет, ако сега ти кажа "Момче А" е по-добре?! От непознат от някъв си форум? :?

Но да, мисля, че първият е по-подходящ, но си оплескала нещата, като си казала на втория, че го харесваш.

bbbrs
06-13-2010, 13:28
пусни им и на 2мата :lol:

Kukumqvka
06-13-2010, 13:36
пусни им и на 2мата :lol:
Разумно решение. 8-)


А ти кой харесваш повече?
К'во намираш в единият,какво намираш в другия ?
8-)

wali00
06-13-2010, 13:38
Сериозно ли очакваш някой да ти кажа, без да познава никой от тримата? И ще вземеш ли насериозно съвет, ако сега ти кажа "Момче А" е по-добре?! От непознат от някъв си форум? :?

Но да, мисля, че първият е по-подходящ, но си оплескала нещата, като си казала на втория, че го харесваш.


++.. и аз смятам, че трябва да избереш първия.. мисля че харесваш втория само защото ти е казал, че те харесва.. а изглежда си прекарваш далеч по-добре с т.нар. момче "А"..

kalpazanka
06-13-2010, 16:55
Избери на коя от двете да сложа катинар.

cuttiepatuttie
06-13-2010, 18:16
Сериозно ли очакваш някой да ти кажа, без да познава никой от тримата? И ще вземеш ли насериозно съвет, ако сега ти кажа "Момче А" е по-добре?! От непознат от някъв си форум? :?

Но да, мисля, че първият е по-подходящ, но си оплескала нещата, като си казала на втория, че го харесваш.


++.. и аз смятам, че трябва да избереш първия.. мисля че харесваш втория само защото ти е казал, че те харесва.. а изглежда си прекарваш далеч по-добре с т.нар. момче "А"..

ami az haresah "B" o6te predi da mi kaje 4e me haresva

anonymous708973
06-13-2010, 18:18
А защо си казала на А, че не харесваш Б?
Филми,филмиии!

cuttiepatuttie
06-13-2010, 18:19
А защо си казала на А, че не харесваш Б?
Филми,филмиии!

za6toto si misleh 4e 6te po4ne da me otbqgva ako naistina mu kaja :shock:

bbbrs
06-13-2010, 18:36
А защо си казала на А, че не харесваш Б?
Филми,филмиии!

za6toto si misleh 4e 6te po4ne da me otbqgva ako naistina mu kaja :shock: Абе пусни и на 2мата и ще са доволни :Д :lol:

3motion
06-13-2010, 18:40
Мисля, че момче А е по-добрия избор .. Познавате се от по - дълго време..може да му се има повече доверие.. Плюс това от поста ти съдя, че момче А те е заслужило повече от момче Б :)

Doomcryer
06-13-2010, 19:01
Тройка ? Какво по-хубаво от това ? :razz:

BlueFace
06-13-2010, 19:50
Тройка ? Какво по-хубаво от това ? :razz:

Четворка :grin: :grin: 8-) :lol:

Paramour
06-14-2010, 12:05
Защо имам чувството, че вече съм чела такава тема....
:-o :-o :-o

eLssiii
06-19-2010, 22:03
вижж ... абее и тукаа са едни сериалии ...
щомм се забавлявашш с момче А ... значии това е тойй ... дошъл е някъф за 2 дена и ти вече го обичашш ... това не е възможноо !

Бъди с този , който те прави щастлива :) :)

tuzaro
06-19-2010, 22:09
най-добре вземи В.

Sashko95
06-20-2010, 07:05
Ако съм на твоето място бих избрал първото момче защото сте били повече време заедно и го познаваш и т.н. а другото момче от 2 дена само си го виждала...Примерно ако утре отидеш при него и го видиш с друга ще си викаш че първо трябваше да го опознаеш. :)

П.П. Кво е тва с момче А и момче Б...тва да не е математически тест :D :-D не можете ли да кажете първия,втория...

AniBG
06-20-2010, 07:15
Според мен, потърси добрите и лошите качества и в двамата, а после - сама си реши, кой харесваш повече! И наистина - да "обичаш" момче, с което сте се запознали преди 2 дена!!! Малко е прекалено... :? Освен това незнаеш що за човек е момче Б! Поопознай и двамата още по-добре (както казаха и преди мен)! Ти сама трябва да направиш своя избор, ние неможем да ти помогнем, защото не ги познаваме! Все пак, всеки си има различна преценка за хората! :)

loliii
06-20-2010, 08:15
Сега и 2та ме харесват, аз също ги харесвам и 2та. Знам, че трябва да избера един, но не искам да нараня никой. #-o #-o
Не се самозалъгвай. Ти не можеш да ги нараниш. Най-много сама да се нараниш. А и освен това не мисля, че проблемът ти е кого ще нараниш, а просто искаш и двамата, ако може да ги въртиш. :? Според мен пък момче А не те харесва. От 5 месеца се зарибявате, но никога не ти е казвал направо, че те харесва, а и след 5 месеца зарибявки и вечерни обаждания как така не сте тръгнали, бе мен? А момче Б ти е казало направо, че те харесва, ала-бала. Избери него. По-сигурно е. А и освен това аз бих предпочела човек, който си казва чувствата направо.

ceballos1990
06-20-2010, 08:39
Еми намери си и 3-ти който да харесаш мисля ,че избора ще ти е още по лесен :grin: :-P

hgfh
06-20-2010, 09:10
Вкарваш се излишно в някви филми.. :? харесваш момче 5 месеца,идва някое друго и за 2 дена ти замайва главата.Ти знаеш ли какво искаш ?:? И настина ли очакваш от група непознати,да ти кажат какво да правиш ?/самата ти трябва да знаеш./
Според мен трябва да ги оставиш и двамата(най-вече А)само ще го нараниш.
Опити от труда да се занимаваш с 2-а едновременно не ти ги препоръчвам,за да не паднеш от 2-та стола на земятя ,че много ще те заболи!
.. :)

Zarity
06-20-2010, 10:37
Ох,господи.Аман от простотий.Или избирай единя или никой.Доколкото разбирам нямаш особено силни чуства нито към единя,нито към другия,защото ако имаше,никой друг нямаше да те интересува освен този който харесваш найстина.