PDA

View Full Version : Прическа...



Nqkuf
06-12-2010, 18:51
Дайте някой сайт с мъжки прически, защото където и да погледна има само някви екстравагантни прически(дълги прави бритони, някви зализани, или дигнати нагоре).
Всеки път фризьорката като ме пита как да ме подстриже и се чудя какво да кажа и на края все не се харесвам...
Имам голямо чело и нищо не ми стои както трябва...
Ако знаете дайте някой сайт с прически за видовете лица или ддз някой сайт-каталог?

iwancho
06-12-2010, 18:59
Дайте някой сайт с мъжки прически, защото където и да погледна има само някви екстравагантни прически(дълги прави бритони, някви зализани, или дигнати нагоре).
Всеки път фризьорката като ме пита как да ме подстриже и се чудя какво да кажа и на края все не се харесвам...
Имам голямо чело и нищо не ми стои както трябва...
Ако знаете дайте някой сайт с прически за видовете лица или ддз някой сайт-каталог?


и аз съм така ама я пуснах да расте моята и само си я изправям > http://gal4.ineogen.ro/galleries/socialbg/06/46/552e8d7c_0040023751812_00_600.jpg сега ми е по-оформена и по-къса... ама скоро мисля да се пострижа 3-4 номер,защото просто ми омръзна всеки ден след баня да се изправям и сутрин преди училище...

Nqkuf
06-12-2010, 19:05
Не ми се занимава да се изправям, а и не искам да си горя косата.
Подстригвал съм се късо, но без бритон не става, а късо с бритон не ми харесва... :? Искам да разгледам разни прически и да експериментирам, докато не се харесам...

yakuza_
06-12-2010, 19:12
Аз от 8 години се стрижа по 1 начин 8-) :D

iwancho
06-12-2010, 19:21
Не ми се занимава да се изправям, а и не искам да си горя косата.
Подстригвал съм се късо, но без бритон не става, а късо с бритон не ми харесва... :? Искам да разгледам разни прически и да експериментирам, докато не се харесам...

за горенето не я гориш почти,защото е къса е и не се гори толкова,докато като е дълга докато се мине отгоре до долу се гори. в началото ти е яко такова да се изправяш,харесваш се.. (то аз и ся се харесвам де,ама ми писна просто и да ми почине малко ще се пострижа...) и така...

Nqkuf
06-12-2010, 19:21
Не ми пречи да се стрижа по един начин, стига да се харесвам...
Та, знаете ли сайт с прически :?:

p3tinc3t0
06-12-2010, 19:28
http://prittywomanstyle.blogspot.com/2009/02/2009_21.html